Bitcoin není anonymní k použití a to už žádné novinky. Ale mnozí z nás byli zklamáni, když jsme to původně zjistili.

Od té doby jsem vyzkoušel mnoho způsobů anonymity při používání bitcoinu. Zde jsou uvedeny některé z těchto způsobů: 6 způsobů, jak provádět nevystopovatelné transakce s bitcoiny.

Ale tyto způsoby jsou těžkopádné a před použitím bitcoinu je třeba provést určité základy.

Což mě vedlo k výzkumu anonymních bitcoinových peněženek na začátku mé bitcoinové cesty, ale nic takového tehdy neexistovalo.

Dnes však máme na trhu několik vynikajících anonymních bitcoinových peněženek. Mezi mnoha z nich je jedna peněženka, která opravdu vyniká Bitcoinová peněženka Samourai.

V tomto článku přezkoumám peněženku Samourai a na základě následujících bodů vyhodnotím vše, co o ní potřebujete vědět:

  • Co je peněženka Samourai?
  • Tým za peněženkou Samourai
  • Funkce Samourai
  • Podporované měny
  • Podporované platformy
  • Závěr

Co je peněženka Samourai?

Samourai peněženka

Peněženka Samourai je nejbezpečnější bitcoinová peněženka zaměřená na soukromí, která je v současné době na trhu k dispozici.

Peněženka se neustále vyvíjí, ale tým vydal stabilní verzi, kterou lze používat přes mobilní telefony.

Co se mi na této peněžence líbí, je to, že vyplňuje nedostatky, které má bitcoin, například nedostatek anonymity, soukromí atd..

Poskytuje vám možnost používat nejbezpečnější kryptoměnu bez ohrožení vaší identity, což je samo o sobě chvályhodné.

O tom, jak se to stane, budeme dále diskutovat v tomto článku.

Tým za peněženkou Samourai

Skuteční členové týmu nejsou příliš hlasití ohledně své přítomnosti, ale při pohledu na produkt lze říci, že v pozadí je nějaký vážný talent.

Jejich prohlášení na jejich webových stránkách opakuje můj názor:

Jsme aktivisté v oblasti ochrany soukromí, kteří zasvětili své životy vytváření softwaru, který Silicon Valley nikdy nevytvoří, regulační orgány nikdy nedovolí a do kterého VC nikdy nebude investovat. Budujeme software, který si Bitcoin zaslouží.

Prohlášení „software, který Silicon Valley nikdy nevytvoří, regulační orgány nikdy nedovolí“ na mě udělá dojem a hodně hovoří o úrovni demokratizace, které chtějí dosáhnout jejich produkty.

Funkce peněženky Samourai

Funkce peněženky Samourai

Byl jsem ohromen seznamem funkcí, které peněženka Samourai začlenila tak kompaktním způsobem. Některé z funkcí, které se mi opravdu líbily, jsou:

Šifrování zabezpečení & BIP

Peněženka Samourai dodržuje všechny průmyslové standardy zabezpečení a v některých případech i více. Má šifrování AES-256 na straně klienta, stejně jako BIP32, BIP44, BIP49 atd. Implementované v jeho peněženkové infrastruktuře, takže nemusíte paniku z hlediska bezpečnosti.

Silná ochrana pro opětovné použití adresy

Peněženka Samourai je peněženka HD, která nikdy znovu nepoužije bitcoinovou adresu a má také zavedený mechanismus, který vás upozorní, pokud se chystáte použít dříve použitou bitcoinovou adresu.

Ochrana analýzy shluků pomocí STONEWALL

Samourai ve výchozím nastavení poskytuje transakci, která zvyšuje obtížnost propojení vstupů s výstupy transakce, což ztěžuje shlukování adres peněženky a přidružená metadata. (Zdroj: somouraiwallet.com)

Chytřejší poplatek za těžbu & Vlastní poplatek za těžbu

Poplatek za chytřejší těžbu Samourai & amp; Vlastní poplatek za těžbu

Můžete si vybrat model s nízkým, normálním a prioritním poplatkem a nechat si transakci ověřit v rámci 60, 30, 0-1 bloků. Můžete také nastavit svůj vlastní poplatek za transakci, abyste mohli být dokončeni, pokud nespěcháte.

Transakce s vysokou entropií

Samourai transakce s povoleným STONEWALL produkují mnohem vyšší entropii než standardní bitcoinové transakce a často se podobají CoinJoin transakce na blockchainu. (Zdroj: somouraiwallet.com)

Tor & VPN povolena

Nejúžasnější věcí na této peněžence je to, že je povolena Tor a VPN, takže můžete zakrýt své transakční IP adresy a využívat funkci ochrany osobních údajů v samotné peněžence.

Nahradit poplatkem

Tuto funkci můžete použít pro zaseknutou transakci BTC kvůli provozu na blockchainu, ale k tomu musíte označit svou transakci jako RBF.

PaymentNyms

PaymentNyms

PaymentNyms vám umožňuje tajně odesílat a přijímat bitcoiny pomocí veřejně sdíleného kódu. To se děje pomocí BIP47, což u běžných BTC adres nebylo možné vzhledem k tomu, že jsou auditovatelné přes blockchain.

Ricochet

Ti z vás, kteří dobře rozumějí bitcoinu, vědí, že není zastupitelný, ale to umožňuje i peněženka Samourai. Pěstitelnost je jednou z hlavních charakteristik zdravých peněz. Ricochet společnosti Samourai podporuje zastupitelnost v bitcoinech aktivním úsilím narušit způsob, jakým se blockchainovi špióni pokoušejí vytvářet seznamy „čistých“ a „špinavých“ mincí. Všechny mince jsou stejné. (Zdroj: somouraiwallet.com)

Režim bohatství & Dálkové příkazy

Režim Sealth & amp; Dálkové příkazy

Tuto funkci můžete použít ke skrytí bitcoinové peněženky v mobilu a také k jejímu načtení na dálku vytočením speciálního kódu. Pokud jste mobil ztratili, můžete také vzdáleně vyčistit přejetí mobilu.

Podporované měny peněženkou Samourai

Peněženka Samourai podporuje pouze přímo kryptoměnu bitcoinů.

Podporuje však mnoho konverzí fiat měnových párů, takže můžete vidět množství BTC, které odesíláte nebo přijímáte ve své rodné měně.

Podporované platformy

Bitcoinová peněženka Samourai je určena pro ulice, což znamená, že je určena pro drsné a náročné používání. Pokud tedy víte, jak tuto peněženku správně používat, nikdy neohrozíte zabezpečení transakcí BTC.

Peněženka Samourai je aktuálně podporována na platformě Android. Verze pro iOS bude brzy k dispozici.

Platformy podporované Samourai

Stáhněte si peněženku Samourai

Zákaznická podpora

Podpora peněženek Samourai je na rozdíl od jiných peněženek, které jsem použil. Jejich doba obratu je neuvěřitelná – do 6 hodin.

Můžete je kontaktovat ohledně zákaznické podpory zasláním žádostí od tady a také se podívat do jejich podrobné znalosti banka otázek a odpovědí.

Závěr: Recenze peněženky Samourai

Trh potřebuje k prohlášení odvážné bitcoinové peněženky, jako je Samourai. Musím říci, že peněženka Samourai zapadá přímo do ní, protože nastavuje nový standard.

Tuto peněženku jsem už několikrát použil. Také jsem čelil zaseknuté transakci kvůli nízkým transakčním poplatkům. Funkce RBF (uvedená výše) mi přišla na pomoc. Docela hladké!

Navíc, na rozdíl od jiných BTC peněženek, peněženka Samourai je peněženka s otevřeným zdrojovým kódem, což ji činí spolehlivější a použitelnější pro další inovace.

Kromě toho, že tým Samourai vyvíjí více krypto produktů kromě peněženky Samourai, dává uživatelům jistotu. A tyto produkty doplňují Samourai, což v konečném důsledku činí peněženku Samourai ještě silnější.

Zde je seznam těchto produktů:

Také jsem nenašel žádné velké kritiky nad fóry pro tuto peněženku a mám v úmyslu nadále používat peněženku Samourai, dokud nenajdu něco tak vynikajícího jako peněženka Samourai pro soukromé BTC transakce.

Pokud bych měl poukázat na jeden aspekt, kde musí tvrději pracovat, bylo by to jejich uživatelské rozhraní, ale pokud je pro vás soukromí nanejvýš důležité, mělo by to být stejně obtížné použít.

To je z mé strany v tomto článku vše.

Nyní mi řekni: Pokud jste peněženku Samourai používali již dříve? Jaká byla vaše zkušenost? Znáte nějakou BTC peněženku, která je více zaměřena na soukromí než tato? Sdělte mi své myšlenky v sekci komentářů níže. budu čekat &# 128578;

Sdílejte tento příspěvek se svou sítí na Twitteru & Telegram!

Zde je několik dalších ručně vybraných článků, které si můžete přečíst dále:

  • Jak začít investovat do bitcoinů – Průvodce pro začátečníky
  • Bitcoinové peněženky, které podporují poplatky za vlastní transakce
  • 3 chytré způsoby, jak zajistit bezpečnost vaší peněženky v kryptoměně
  • Kolik poplatků za transakci bitcoinu byste měli platit za potvrzenou transakci?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me