2016. gada prezidenta vēlēšanas ir ūdensšķirtnes notikums Amerikas un pasaules politikā. Tas ir taisnība vairāku iemeslu dēļ. Kas mani interesē kā tehnologu, ar kuru es strādāju blokķēdes, īpaši Ethereum, ir pārliecinoši pierādījumi, ko mēs esam redzējuši caur savu objektīvu, ka pasaule kļūst arvien decentralizētāka, un tas tehnoloģiju decentralizācijas spēja ietekmēt pašreizējos un nākotnes politiskos rezultātus – un pat nacionālo valstu iekšējo strukturēšanu – pieaug eksponenciāli.

Vienkāršākais piemērs ir tas, kā agrāk prezidenta amata kandidāti nāca tieši no oficiālās varas zālēm, kur viņiem bija gubernatoru, senatoru, kongresmeņu utt. Tituli. Šogad mēs atkāpāmies no šī modeļa, izvirzot kandidātu, kurš, visticamāk, tiktu pieķerts valdības ēka, kas atvaira tiesas procesu nekā politikas rakstīšana. Izmantojot “Main Street” dominējošo atņemšanu, šis “populistu” kandidāts faktiski varēja piedalīties pēdējā sprintā līdz finišam.

Turklāt mēs redzējām, ka šogad parādās raiba ārvalstu un nevalstisko dalībnieku komanda, kam ir reāla ietekme uz prezidentu. Kaut arī iepriekšējās vēlēšanas, bez šaubām, ietekmēja dažādas slepenas intereses, šīs intereses, iespējams, galvenokārt bija vismaz amerikāņu intereses. Sākot no Wikileaks līdz Anonymous, decentralizētie aktieri var radīt pārsteidzošu ietekmi, lai izjauktu Amerikas kontroli pār sacīkstēm. Viens ārzemju kontrolieris no liela robottīkla (piemēram, nesenajā DDoS interneta pakalpojumu uzbrukumā) var izraisīt milzīgu postījumu, kas, ja tas tiek pareizi iestatīts, var ietekmēt notikumus no attāluma. Amerika jau ilgu laiku ir vērsusies pie “policijas pasaules”, un tagad pasaule kļūst arvien spējīgāka izdarīt dažas “pārbaudes un līdzsvaru” tieši pret Amerikas politisko sistēmu.

Tāpat valsts dalībnieki arvien vairāk spēj prognozēt uz informāciju balstītu spēku, lai ietekmētu notikumus uz ārzemēm. Krievijas un Ķīnas uzlaušana ir pierādījums šai pieaugošajai parādībai. Kiberieroči, piemēram, Stuxnet, ir izmantoti, lai nodarītu miljoniem dolāru fizisku un stratēģisku kaitējumu ārvalstu programmās. Prāta pārspīlēti jaunie, izsmalcinātie paņēmieni, kas darbojas uz mūsu planētas, ļauj ļaut vienai cilti sajaukt ar otru jebkurā attālumā.

Decentralizācija, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, ieviesīs vēl vairāk paņēmienu šai arvien attīstošajai dejai. Šie rīki varētu kalpot par traucējumu mērķi, kā arī piedāvāt risinājumus, lai padarītu rezultātus taisnīgākus, paredzamākus un pārredzamākus vēlētājiem un kopienām..

1. Pārvalde notiks, izmantojot kodu

Kad decentralizētajām grupām patīk rLoop veidlapu internetā, iespējams, pārvaldīs sevi ar blokķēdes balstītiem rīkiem, piemēram, sēžu zāle, organizēt un īstenot veiksmīgus augsto tehnoloģiju projektus, kļūst redzams šo tehnoloģiju spēks atbalstīt, decentralizētus, plūstošus, stabilus, reāllaika lēmumu pieņemšanas procesus. Tam ir dziļa ietekme uz nākotnes balsošanas sistēmām, kas izmanto tādas metodes kā likvīdā demokrātija, kvadrātiskā balsošana un pat gudrības / pareģošanas tirgi.

Kaut arī sabiedrības atbalsts ar blokķēdi balstītiem lēmumu risinājumiem varētu nebūt pietiekams, lai pārliecinātu valstis atjaunoties no tradicionālajām balsošanas sistēmām (it īpaši, ja partijas ir ieinteresētas saglabāt status quo), tehnoloģiju uzņēmumi, iespējams, varēs pārvietot adatu. Jau tās firmas, kas veic un pieņem decentralizāciju, ir veiklas, lai iepirktos domicilus un iesaistītos jurisdikcijas arbitrāžā. Dažas valstis pieņems gudru lēmumu viņus uzņemt.

2. Nacionālās identitātes nozīme mazināsies

Kad gandrīz visi 7,4 miljardi šīs planētas pilsoņu var izveidot savu uz bloku ķēdi balstītu uz lietotāju vērstu vai patstāvīgu identitāti un pastāvīgu, pārnēsājamu reputāciju, katrs no viņiem varēs veikt darījumus vai palaist siksnas jaunajā globālajā digitālajā digitālajā tīklā. ekonomika¹.

Kad jūsu reputācija, kas balstīta uz blokķēdi, ļauj iegūt mikrokredītu (piemēram, izmantojot EtherLoan, kas ir viens no mūsu spieķu uzņēmumiem) no kāda cita planētas krasta un izmantojiet šo blokķēdes naudu, lai iegādātos rīku, ar kuru sākt mazu biznesu, pasaule integrējas un nacionālā identitāte kļūst mazāk aktuāla.

3. Mantotās balsošanas sistēmas tiks nodotas uzdevumam

Kad grupas izveidos tiešsaistes balsošanas sistēmas, kas paredzētas mantoto politisko balsošanas sistēmu atspoguļošanai un saukšanai pie atbildības, Main Street un Pennsylvania Avenue kļūs pārredzamākas viena otrai. Ikviens varēs salīdzināt to, kas vidusmēra pilsonim dod labumu lobistu un politiķu īstenotajai politikai, un šo plaisu varētu novērst sabiedrības pieprasījums.

Pašsuverēna identitāte un pastāvīga, pārnēsājama reputācija papildus citiem pretkrāpšanās elementiem, pie kuriem mēs strādājam ConsenSys, ir potenciāls atrisināt Sybil Attack problēma kurā internetā ir lēti un viegli izveidot viltotas identitātes. Kad tas tiks sasniegts, tiks novērsts liels šķērslis pierādāmām taisnīgām decentralizētām balsošanas sistēmām.

4. Būs stimuli korupcijas atklāšanai

Platformas, kurās ikviens var “derēt” par jebkura izlemjama notikuma iznākumu, ko dēvē arī par prognozēšanas tirgiem vai gudrības tirgiem, ir spēcīgs bloķēšanas ķēdes izmantošanas gadījums. Piemēram, Gnosis ir gudrības tirgus, kas veidots uz Ethereum, kur cilvēki, kas meklē patiesību noteiktās situācijās, var uzlikt “konsultācijas maksu”, lai parādītu informāciju, kas varētu ietekmēt uzņēmējdarbību vai politisko darbību.

Kad citi gudrības meklētāji rīkojas tāpat, piešķirot lielāku vērtību patiesības meklējumiem, cilvēki, kuri nekad iepriekš netika mudināti atklāt šādu informāciju, varētu kļūt par “gudrības konsultantiem”. Šie gudrības konsultanti varētu izsvilpt svilpi un iekasēt šo konsultācijas maksu. Pieņemto faktu un patiesās pasaules pasaule varētu tuvināties, un infrastruktūra, kas atbalsta dziļu, sistēmisku korupciju, var izzust.

Nākotnes vēlēšanu iespējas ar zemu korupciju ir pietiekamas, lai satrauktu 99% pasaules iedzīvotāju.

¹ ConsenSys izveido šādu uz lietotāju vērstu identitātes un reputācijas platformu. uPort ir mobilā lietotne kas ļauj indivīdiem reģistrēt savu unikālo identitāti blokķēdē, kas kļūst par pastāvīgu uzticības enkuru visām viņu digitālajām mijiedarbībām. Indivīdi izmanto šo identitāti kā universālu pieteikšanos digitālajiem pakalpojumiem un kā personīgo parakstu digitālajiem darījumiem. Tā kā visas digitālās darbības tagad ir saistītas ar šo identifikatoru, tas laika gaitā iegūst reputāciju. Visa šī informācija tiek glabāta šifrētā, lietotāja kontrolētā vidē, tāpēc tā ir brīva no paļaušanās uz mantotajām institūcijām un ļauj identitātei attēlot daudz bagātīgāku indivīda attēlojumu..

Sākotnēji publicēts: Medijs, Džozefs Lubins 

Tweet26Dalīties111Dalīties102.WhatsApp

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me