Kopš dibināšanas 2013. gadā Bitmain ir neatņemama kriptovalūtas ekosistēmas sastāvdaļa. Tās ieguves produkti, baidītie un pielūgtie ASIC, ir kļuvuši par galveno kalnrūpniecības saimniecībās, it īpaši tajās, kas atrodas ap Bitcoin. Tomēr, sākoties tirgus kritumam 2018. gadā, Bitmaina izpratne par ekosistēmu paslīdēja. Ēteram tika zaudēts tās baumas par 15 miljardiem USD + vērtējums, tas it kā samazināja simtiem darbinieku, un tā līdzdirektors Džihans Vu nokrita pavisam klusi..

Visā šajā laikā uzņēmums klusēja, neizdodot padziļinātu atjauninājumu, lai nomierinātu savus investorus, kalnračus un citas ieinteresētās puses. Bet beidzot Bitmain otrdien publicēja uzņēmuma atjauninājumu. Lai arī nebija solījumu par panākumiem, uzmanība bija skaidra: klienti. Galu galā oficiālā emuāra ziņa tika nosaukts “2019. gada uzmanības centrā ir klienti”.

Atgriešanās uz pēdām: Jauni Bitcoin kalnrači, AI fokuss, svaiga vadība

Bitmain vispirms pievērsās 2018. gada neveiksmei, nosaucot to par “būtiskām izmaiņām” un, pārsteidzoši, par “biznesa izaugsmi”. Trūkumi bija “svarīgi”, raksta uzņēmums, piebilstot, ka tas “ļāva” tam palīdzēt vīzijai par naudas interneta izveidi, kas ir plaši izplatītas kriptovalūtas pieņemšanas blakusprodukts. Pekinas galvenā mītne vilcinājās tieši pievērsties noteiktiem scenārijiem, piemēram, baumotajiem atlaišanas gadījumiem (tas to sauca par “pielāgošanos mūsu personālam”), ASIC pārpalikumiem, C-suite shuffle, cita starpā, taču tika apgalvots, ka 2019. gads būs gads, kad tas “dublējas ar jauninājumiem un klientu apkalpošanu”.

Uzņēmuma PR komanda raksta, ka tā ir pārorientējusi savu uzmanību uz kriptogrāfijas ieguvi un mākslīgo intelektu (AI), jo Bitmain plāno veidot “ilgtermiņa, ilgtspējīgu un mērogojamu biznesu”. Saskaņā ar uzrakstīto tas nozīmē, ka tas ir “izveidojis skaidru uzņēmējdarbības sadalījumu” un integrējis atbilstošās resursu līnijas savām atsvaidzinātajām filiālēm, kas ir samērā liesas un būtiskas Bitmain panākumiem un ceļam uz slavu. Tā kā šķietami AI kļūst par neatņemamu tehnoloģiju pasaules aspektu, pastāv iespēja, ka Bitmain var kļūt ne tikai pazīstams kā Bitcoin kalnraču ražotājs, bet arī par galveno ceļu uz AI.

Un ar to visu Bitmains ir iecēlis jaunu izpilddirektoru Haichao Wang, kurš jau vairākus gadus ir uzņēmuma izpilddirektors. Ar šo soli Mikrē Džans un Džihans Vu, bijušie līdzdirektori, kļūs par direktoriem, kuri “vadīs uzņēmuma stratēģisko attīstību”. Tomēr tā ir tikai daļa no pārstrukturēšanas centieniem.

Bitmain nesen nāca klajā ar savu jaunāko pamatproduktu – uz 7 nm balstīto BM1397 -, kurš kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin un Bitcoin Cash, ieguvē būs efektīvāks, mazāks un energoefektīvāks, salīdzinot ar tā priekšgājējiem. Šis mikroshēmojumu komplekts jau ir integrēts Antminers S17 un T17.

AI ziņā uzņēmums ir parakstījis līgumu ar Ķīnas valdības struktūrām un vietējiem uzņēmumiem par dažādu neironu procesoru paaudžu ieviešanu. Visbeidzot, tas it kā “turpinās finansēt atvērtā koda izstrādātājus, projektus un organizācijas”, līdzīgi kā Džeks Dorsija.

 Bitmain IPO Goes Bust

Tas viss notiek, kad ir beidzies Bitmaina kotēšanas sākums Honkongas biržā (HKEX) … diemžēl. Saskaņā ar biržas vietnes atjauninājumu uzņēmuma piedāvājums tika uzskatīts par “zaudējušu spēku”, kas nozīmē, ka tas netika atsaukts vai noraidīts. Atšķirībā no ASV Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC), tādai organizācijai kā HKEX nav pilnvaru izdot spriedumu par katru priekšlikumu. Tāpēc tagad Bitmaina ambīcijas kļūt par valsts uzņēmumu, lai iegūtu lielāku finansējumu, ir mazinājušās.

Bet iepriekš minētajā paziņojumā bija rakstīts:

“Nākamajā laikā mēs atsāksim saraksta pieteikšanās darbu. Tikmēr kotēšanas process ir padarījis uzņēmumu pārredzamāku un standartizētāku. Racionalizācijas un optimizācijas process ir licis mūsu biznesam vairāk koncentrēties uz lietām, kas ir mūsu misijas pamatā. ”

Kriptogrāfijas matricas palaišana

Kamēr Bitmains vēlas pielikt visas pēdas, uzņēmums joprojām ir asiņojis no sāniem, zaudējot daudzus darbiniekus finansiālo problēmu dēļ. Kā agrāk ziņoja BlockGeeks, firmas Bitcoin Cash nodaļas un citu filiāļu locekļi nesen apvienojās, veidojot jaunu kriptokeskisku uzņēmumu Matrix. Šis jaunizveidotais uzņēmums it kā piedāvās uz iestādi vērstus produktus, piemēram, glabāšanu, ārpusbiržas tirdzniecību un kreditēšanu. Avoti CoinDesk stāsta, ka Yuesheng Ge, galvenais Bitmain akcionārs, piedalīsies Matrix. Yuesheng pagaidām var kļūt pat par starta izpilddirektoru.

Nav atjauninājumu par to, kā Matrix klājas. Bet, ja rodas vajadzība, BlockGeeks jūs noteikti atjauninās.

Foto autors Alekss Naits ieslēgts Atvienot

ČivinātDalīties1DalītiesWhatsApp

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me