Šis ir sponsorēts ceļvedis un neatspoguļo CryptoCompare ieguldījumu ieteikumus. Lūdzu, veiciet pienācīgu rūpību, strādājot ar jebkuru sākotnējo monētu piedāvājumu, un nekad neieguldiet vairāk par to, ko varat atļauties zaudēt.

Viena no nozīmīgākajām pēdējās desmitgades inovācijām neapšaubāmi ir blokķēde, īpaši Ethereum, protokols, kas atbalsta viedos līgumus un kriptovalūtas. Blokķēde ir revolucionāra, jo tā ļauj veikt darījumus starp vienaudžiem, neprasot, lai viņi uzticētos viens otram vai jebkurai trešai pusei, kas spēlē šķīrējtiesneša lomu. Šī tehnoloģija ir lieliski piemērota, lai radītu uzticību un mudinātu tās pašas ekosistēmas dalībniekus rīkoties lielāka labuma labā.

Ievads smilšu blokā

Mūsdienās visas attiecības starp uzņēmumiem un klientiem nav līdzsvarotas, un tas kaitē abām pusēm.

Uzņēmējdarbība mārketingā tērē milzīgas naudas summas, taču bieži tās nespēj būtiski uzlabot savu klientu lojalitāti, nemaz nerunājot par viņu lojalitātes programmu IA mērīšanu.

No otras puses, klientiem ir pārāk daudz lojalitātes karšu: viņi lielākoties tās neizmanto, un, kad to izmanto, viņi brīnās, kas tiek darīts ar viņu datiem.

Kā darbojas Sandblock?

Sandblock pamatā ir decentralizēts protokols Ethereum Blockchain, Apmierinātības protokols, lai nodrošinātu, ka visas ieinteresētās personas var gūt labumu no globālās lojalitātes sistēmas, un lai novērstu to, ka jebkurš centralizēts dalībnieks koncentrē pārāk lielu kontroli un tādējādi izspiež sistēmu savā labā..

Sandblock izveido SAT, pamatā esošos marķierus ikvienam Tirgotāja partnerim, kurš vēlas izmantot Apmierinātības protokolu, lai izveidotu savu kriptovalūtu – Tirgotāja žetonus, lai pienācīgi atalgotu savus klientus par viņu iesaistīšanos. Tirgotāja žetoni tiek uzsākti, kad uzņēmumi iegādājas apmierinātības marķieri. Tirgotāji, kas ir daļa no Sandblock ekosistēmas, pēc tam izlemj, kādas mārketinga programmas viņi vēlas piedāvāt saviem klientiem: bezmaksas žetoni atgriezeniskiem klientiem, airdrops lietotņu spēlēs, kurās ir viņu produkti.

Tad Sandblock lietotņu lietotājiem un jebkura ekosistēmai piederoša zīmola klientiem ir šādas iespējas, veicot pirkumu tirgotājam, izmantojot Apmierinātības protokolu:

– Maksājiet, izmantojot kriptogrāfijas valūtas: lai veiktu pirkumus un automātiski saņemtu atlīdzību ar Tirgotāja žetoniem, viņi var izmantot Ether, Bitcoin vai citas kriptovalūtas. Katrs nākamais pirkums tiek ņemts vērā, un klienta lojalitāte tiek apbalvota ar Tirgotāja žetoniem.

– Pārbaudītas atsauksmes: klients saņem iespēju novērtēt un komentēt uzņēmuma klientu pieredzi vai pat aizpildīt tirgotāja nosūtītu aptauju un tiek apbalvots ar tirgotāja žetoniem..

Smilšu bloku tirgus laukums

Klienti vairs nav aizķērušies ar veikala punktiem, kas, iespējams, ir slēgti, vai no iepriekšējās pilsētas, no kuras viņi pārcēlās: baudiet ērti lietojamus un tirgojamus lojalitātes punktus. Katru reizi, kad piedalāties tirgotāja lojalitātes programmā, iegūtos firmas zīmes var izmantot, lai iegādātos preces vai pakalpojumus no cita tirgotāja, kas pieder ekosistēmai. Apmaiņas mehānisms starp firmas zīmēm ir decentralizēts, starp firmas zīmēm nav svārstību, un mobilā lietojumprogramma Sandblock nodrošina ātru, drošu un ērtu piekļuvi šim tirgum..

Par žetoniem

SAT ir ERC20 tirgojams marķieris, kam ir ierobežots daudzums, kas izveidots publiskas pūļa pārdošanas laikā.

Zīmola marķieri ir piesaistīti apmierinātības žetoniem. Tirgotāji izvēlas to, kāda ir likme starp viņu žetoniem un SAT, reģistrējoties ekosistēmā.

SAT var tirgot publiskās biržās, bet firmas žetonus var tirgot tikai privātajā Sandblock Marketplace. Mērķis ir, lai lojālie klienti savā apkārtnē atklātu mazos zīmolus, izpirktu tos par precēm un pakalpojumiem ekosistēmā un vienkārši izmantotu nopelnītās monētas pēc saviem ieskatiem..

SIO

Apmierinātības žetoni (SAT) tiks izveidoti pūlī. Žetonu ģenerēšanas pasākuma laikā ir pieejami 55 miljoni apmierinātības žetonu, no kuriem 50% (27,5 miljoni) ir jāpārdod. Katrā žetonu ģenerēšanas pasākuma fāzē visi nepārdotie marķieri tiks sadedzināti pēc notikuma beigām. Tiklīdz pūļa pārdošana būs pabeigta, tiks noteikts maksimālais apmierinātības žetonu daudzums.

Pūlī ir paredzēts, ka pārdošanas laikā publiski tiek pārdoti 50% marķiera, savukārt 8% tiek atvēlēti veltes kampaņām, kas veltītas kopienas locekļiem, kuri sadarbosies ar mums, lai izveidotu labāku projektu un palīdzētu mums izplatīt vārdu par Sandblock. Tāpat 12% žetonu tiks piešķirti komandas locekļiem un nākamajiem komandas bonusiem, lai saskaņotu mūsu stimulus ar visiem ieguldītājiem, radītu pēc iespējas labākus pakalpojumus un produktus un palielinātu izpratni par projektu visā pasaulē. Daļa no visiem marķieriem tiks veltīta agrīnai uzņēmējdarbības ieviešanai kā stimuls pievienoties tīklam. Šī daļa ir 30% (trīsdesmit procenti) no žetonu ģenerēšanas pasākumā izveidoto marķieru un pakāpeniski tiks izplatīta uzņēmumiem, ievērojot noteikumu kopumu, kas norādīts Sandblock vietnē un emuārā..

Visi pūļa pārdošanas procesā iegūtie līdzekļi tiks novirzīti Sandblock ekosistēmas attīstībai. Dažādie budžeta piešķīrumi tiks piešķirti mārketingam un komunikācijai, tirdzniecībai un partnerībai, attīstībai un operācijām.

Apmeklējiet mūsu vietne sekot jaunākajām ziņām par Sandblock un izlasīt mūsu balts papīrs lai iegūtu vairāk informācijas.

Jūtieties brīvi pievienoties mūsu Telegramma / nosūtīt an e-pasts ja jums ir kādi jautājumi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me