The Komodo platforma ir kriptovalūtas projekts, kas koncentrējas uz anonimitātes nodrošināšanu caur nulle zināšanu pierādījumu un drošība, izmantojot romānu Aizkavēts darba pierādījums (dPoW) protokols. SuperNET komanda no Zcash izveidoja Komodo platformu, un tā ir BitcoinDark kriptonauda.. 

The SuperNET komanda ir arī izstrādājusi roku, kas ir pilns ar atsevišķiem rīkiem, kas stāvēs kopā ar Komodo, lai izveidotu pilnīgu ekosistēmu ar uzlabotām funkcijām, piemēram, decentralizētu tirdzniecību un sajaukšanu.

Komodo īpašnieki saņem 5% gada procentu likmes (GPL) ieņēmumus. Katrs KMD turētājs to saņems, un tas patiešām ir automātiski, jo nav iestatījumu, kurus ieslēgt, nav režīmu, kurus aktivizēt, vai nav atbloķētu paroļu. 5% GPL paliks, līdz tiks sasniegta maksimālā 200M KMD piegāde. GPL saņems tikai T-adreses atlikumi.

Privātums

Komodo platforma balstās uz Zcash komandas izstrādāto tehnoloģiju, Nulles zināšanu pierādījumi. Šī tehnoloģija ļauj veikt darījumus Komodo bloku ķēdē 100% privāts vai caurspīdīgs atbilstoši katras situācijas privātuma prasībām.

Ja darījumi ir privāti, neviens blokķēdē nevar redzēt darījuma summu, sūtītāju vai saņēmēju, lai gan kalnrači var pārbaudīt, vai tas ir pareizs un vai nav notikuši dubultā tēriņi. Kad darījumi ir caurspīdīgi, tie izturas kā parasts Bitcoin darījums.

Anonīmi darījumi ir svarīgi ne tikai, lai aizsargātu lietotāju privātumu, bet arī lai nodrošinātu, ka visas monētas paliek aizstājamas, kas ir viens no pamatprasībām jebkurai valūtai.

Drošība

Komodo ir jauns veids, kā tikt galā ar drošību. Komodo pamatā ir kriptovalūtas darba pierādījums ar regulāru kalnrūpniecību. Bet tam ir arī Aizkavēta darba pierādīšana sistēma, kas spēj "pārstrādāt" Bitcoin hashrate, lai nodrošinātu Komodo nemainīgumu.

Izmantojot 64 iepriekš atlasītus notāru mezglus, par kuriem balso kopiena, Komodo to spēj notariāli aplieciniet savus blokus Bitcoin blokķēdē, nodrošinot, ka gandrīz jebkurš uzbrukuma mēģinājums tiek mazināts, jo uzbrucējam būtu jāmaina arī Bitcoin blokķēde, lai iejauktu Komodo.

Bloķēšanas dati no Komodo tiek ieviesti Bitcoin, izmantojot pielāgotus darījumus, ko veic notāru mezgli, kas ir savienoti ar abām blokķēdēm. Visi mezgli atklās jebkuru neatbilstību abiem blokķēdēm.

Šo vienprātības mehānismu var izmantot būtībā jebkura kriptovalūta, kas vēlas uzlabot savu drošības sistēmu. Izmantojot pašu Komodo, citi blokķēdes var pieslēgties Bitcoin, ietaupot darījumu maksu izmaksas (kas ir lētākas Komodo). – Izlasiet aizkavēto darba pierādījumu balto grāmatu

Iguana, EasyDEX, PAX

SuperNET komanda ir izstrādājusi vairākus atsevišķus projektus, kas apvienosies ap Komodo platformu. Šie projekti ir domāti, lai uzlabotu ne tikai Komodo, bet arī visu kriptogrāfijas valūtas ekosistēmu kopumā, līdzīgi kā aizkavētā darba pierādīšanas sistēma, kuru var izmantot citi blokķēdes.

Starp šiem projektiem ir Iguana Multi-wallet, GUI ieviešana, kurā lietotāji var piekļūt Komodo un citām kriptovalūtām. Lietotāji varēs piekļūt visām Komodo pamatfunkcijām, kā arī papildu funkcijām, piemēram, privātiem darījumiem. Iguanu var izmantot citi blokķēdes, kurām nav GUI ieviešanas.

Iguānas daudzmaka ietvaros ir divas decentralizētas apmaiņas, EasyDEX un PAX.

EasyDEX (Easy Decentralized Exchange) ir pilnībā decentralizēta apmaiņa pret kriptovalūtām. Tas ļauj lietotājiem apmainīties ar kriptovalūtām bez nepieciešamības uzticēt trešās puses pakalpojumu. Tirdzniecība tiek veikta tieši ar turētajām monētām, nevis ar starpniekserveriem. EasyDEX atšķiras no citām decentralizētām biržām, jo ​​nodrošina ātrumu un likviditāti – galveno sastāvdaļu, kuras trūkst gandrīz katrā centralizētajā biržā. – Izlasiet EasyDEX balto grāmatu

Izmantojot EasyDEX, lietotājiem var būt pieejams arī decentralizēts monētu sajaukšanas pakalpojums citām kriptovalūtām, jo ​​tos var apmainīt pret Komodo ar privātumu un pēc tam nosūtīt uz galamērķi oriģinālās monētas veidā. Šo pakalpojumu sauc par Jumblr.

The PAX (Pegged Asset Exchange) ļauj lietotājiem apmainīt nacionālās valūtas aktīvu veidā, kas emitēti Komodo tīklā. Šos aktīvus aizsargā tādi paši nulles zināšanu pierādījumi kā Komodo, kas nozīmē, ka tos var apmainīt un pārsūtīt anonīmi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me