Šis ir sponsorēts ceļvedis un neatspoguļo CryptoCompare ieguldījumu ieteikumus. Lūdzu, veiciet pienācīgu rūpību, strādājot ar jebkuru sākotnējo monētu piedāvājumu, un nekad neieguldiet vairāk par to, ko varat atļauties zaudēt.

Ievads LAToken

Blokķēdes tehnoloģija jau ir radikāli apvērsusi daudzas nozares, sākot no finanšu un drošības līdz e-pārvaldībai un notāriem. Bet nāksies sagādāt vēl lielākus traucējumus, jo joprojām ir ievērojama plaisa starp tradicionālo un kriptogrāfisko ekonomiku, kas jāpārvar. LAToken, pirmā daudzu aktīvu tokenizācijas protokola mērķis ir aizpildīt plaisu, izveidojot blokķēdes platformu, kas ļauj tās lietotājiem izveidot un tirgot aktīvu marķierus, kuru vērtība ir saistīta ar reālo aktīvu cenu.

LAT žetonu pārdošana: # 1 starp marķēšanas platformām, izmantojot iemaksas

9000+ cilvēki jau ir iemaksājuši vairāk nekā 15 miljonus ASV dolāru notiekošajā LAToken Token pārdošanā (cietais vāciņš ir 40 miljoni USD). No šī brīža LAToken ir kapitāla ziņā, kas piesaistīts aktīvu marķēšanas platformām, un # 5 pasaules blokķēdes projekts ar token pārdošanas kapitalizāciju (300 miljoni ASV dolāru).

“LAT platforma ir pievienojusi milzīgu vērtību Blockchain ieviešanai un ir radikāli mainījusi to, kā kriptonauda tiek tirgota reālajā ekonomikā,” saka Maikls Džonss, bijušais MySpace izpilddirektors, Science Inc. izpilddirektors un Dollar Shave Club investors, kurš nesen pievienojās LAToken’s Konsultatīvā padome.

Vairāku triljonu dolāru tirgus

LAT kriptogrāfijas izpēte 4 McKinsey un Deutsche Bank absolventu komanda lēš, ka kopējā kriptogrāfijas tirgus kapitalizācija līdz 2025. gadam var sasniegt 5 triljonus USD. Šajā dokumentā tiek prognozēts, ka šo izaugsmi galvenokārt veicinās aktīvu žetoni, kas veido vismaz 80% no kopējās tirgus daļas. Tā kā to vērtība ir saistīta ar reālajiem aktīviem, tie ir mazāk svārstīgi nekā citas kriptovalūtas, un regulatori tos, visticamāk, iecienīs, jo aiz tiem ir vērtīgs nodrošinājums.

LAToken dibinātājs Valentīns Preobraženskis piemin, ka viņa mērķis ir līdz 2025. gadam tokenizēt un tirgot aktīvus 1,2 triljonu dolāru vērtībā, “izveidojot bloku ķēdē Nasdaq ar plašāku tirgojamo aktīvu klāstu un krasi zemāku norēķinu laiku un darījumu izmaksas”. Viņš lēš, ka apgrozījums LAT platformā līdz 2025. gadam var pārsniegt 14 triljonus dolāru.

Kā darbojas LAToken?

LAToken izstrādā atvērtā koda likvīdo aktīvu protokolu, kas izveido saikni starp marķieri un pamata aktīvu un ļauj ātri izveidot pielāgotus aktīvu marķierus, kas atbilst P2P tirdzniecībai LAT platformā un kriptogrāfijas biržās. Protokols ir pielāgots jebkurai aktīvu klasei un ļauj trešajām pusēm izveidot jaunas aktīvu marķēšanas lietotnes.

Šis protokols ļauj četrās vienkāršās darbībās marķēt aktīvus 600 triljonu USD vērtībā, sākot no pašu kapitāla un precēm līdz nekustamajam īpašumam un pat mākslas darbiem:

  1. Aktīvu īpašnieks daļu aktīvu pārdod LAT sertificētam turētājam
  2. Turētājbanka izsniedz aktīvu žetonus, kas saistīti ar aktīvu vērtību, un pārdod tos kriptogrāfijas īpašniekiem
  3. Kriptogrāfijas īpašnieki var pārdot aktīvu žetonus otrreizējā tirgū
  4. Aktīva īpašnieks atpērk aktīvu žetonus norēķinu dienā vai turētājbanka pārdod aktīvu fiat izsolē un ieņēmumus sadala aktīvu žetonu turētājiem.

Platforma jau darbojas: tā ļauj tirdzniecība tokenizētas Apple, Tesla, Google un citu zilo mikroshēmu, kā arī zelta, naftas un nekustamā īpašuma ETF akcijas, izmantojot kriptovalūtas. “Jūs varat pirkt un pārdot fizisko aktīvu gabalus uzticamā un pastāvīgi izsekojamā veidā,” teikts nesen Inc. raksts. Turklāt viņi pašlaik pabeidz sarunas ar 4 lielākajām kriptogrāfijas biržām, lai iekļautu LAT.

Spēļu mainītājs

LAT platforma ļauj kriptogrāfijas īpašniekiem dažādot kriptogrāfijas portfeli ar aktīviem no visām galvenajām aktīvu klasēm (kapitāls, parāds, preces, nekustamais īpašums, mākslas darbi), nepārvēršoties par fiat ar zemām darījumu izmaksām un maksimālu pārredzamību un drošību. LAToken arī piedāvā unikālu iespēju kriptogrāfijas īpašniekiem iegūt risku nelikvīdu aktīvu vērtībai, kas pieejama tikai lieliem investoriem (piemēram, nekustamais īpašums un mākslas darbi), un tādējādi dažādot savu portfeli. Fiat tirgotāji var dot priekšroku LAToken, nevis NASDAQ, jo ir zemākas darījumu izmaksas un pieejamība visu diennakti. Kas attiecas uz nelikvīdu aktīvu, piemēram, nekustamā īpašuma vai mākslas darbu, īpašniekiem, viņi tos var apzīmēt un pārdot pa daļām ar likviditātes prēmiju, kas tiek lēsta 10–40% apmērā.

LAT var izmantot, lai apmaksātu LAT platformas pakalpojumus, piemēram, aktīvu tokenizāciju, KYC, darījumus utt. Kā lietderības marķieri tas atbilst visiem noteikumiem un ir pieejams ASV līdzautoriem, kas ir labi apkopots šeit: neseno TechCrunch rakstu.

Pašreizējā žetonu pārdošanas kārta beidzas šodien, 25. septembrī. Lai uzzinātu vairāk un saņemtu žetonu pārdošanas prēmiju, apmeklējiet vietni sale.latoken.com vai pievienojieties telegrammas tērzēšanai – t.me/latoken. Noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu LAToken ICO lapu vietnē CryptoCompare.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me