• Bojujete s výměnou svých nově zakoupených tokenů Ethereum, protože to neuvádí žádná centralizovaná burza?
 • Nebo hledáte vzácný drahokam, který není uveden na žádné centralizované burze?

Jedno z nich souvisí s regulačním tlakem na krypta po celém světě, který se projevuje na centralizovaných burzách ve formě zpožděného kotování, zatímco druhý je způsoben špatnou likviditou.

S rostoucím počtem tokenů se ale také objevuje mnoho nových inovativních řešení k řešení problémů souvisejících s tokenizací.

Projekt, který řeší výše uvedené problémy jedinečným a decentralizovaným způsobem, je Kyber Network (KNC).

V této základní analýze sítě Kyber Network se dotknu následujících bodů:

 • Co je síť Kyber
 • Jak funguje síť Kyber
 • KNC Utility
 • Tým sítě Kyber
 • KNC Token Supply & KNC Market Cap
 • Kde koupit síťový token Kyber (aka KNC)
 • Peněženky Kyber Network Token (aka KNC)
 • Kyberův plán & Závěr
 • Oficiální zdroje Kyber

Co je síť Kyber?

Kyber Network je decentralizovaná burza a proxy platební služba, která je pro výměnu kryptoměn otevřená, důvěryhodná, okamžitá, bezpečná, kompatibilní a vysoce likvidní.

Výměna aktiv probíhá na řetězci prostřednictvím technologie smart contract společnosti Ethereum, zatímco knihy objednávek jsou zcela odstraněny a nahrazeny vysoce likvidními rezervami.

Tím, že je nedůvěryhodný a je poháněn inteligentní smlouvou, poskytuje také možnost přijímat platby ve formě jakýchkoli krypto tokenů.

Funkce Kyber

Motivace k vybudování takového systému je uvedena níže:

 • Riziko centralizace
 • Nedostatek okamžitých výměn
 • Problém stávajících decentralizovaných burz
 • Problém mít mnoho digitálních aktiv

Jak funguje síť Kyber

Kyber Network řeší výše uvedené problémy decentralizovaným způsobem prostřednictvím inteligentních kontraktů a bohatých API.

Prostřednictvím Kyberu může kdokoli vyměnit token A za token B za předem známou cenu. I když jste obchodník, který přijímá k platbám pouze token B a zákazník má pouze token A, může spotřebitel odeslat token B obchodníka prostřednictvím Kyberu nákladově efektivním způsobem bez obav o likviditu nebo knihy objednávek..

A tuto funkcionalitu lze rozšířit, aby se mohla používat k účasti na prodeji ICO / tokenů, kde ICO / prodej přijímá pouze jeden typ tokenu, ale investor tento token v době ICO / prodeje nemá.

K dosažení tohoto všeho existuje 5 klíčových aktérů Kyber Network, kteří spolupracují:

Kyber-herci

# 1 Uživatelé: Mezi uživatele v síti Kyber Network patří jednotliví uživatelé, inteligentní smluvní účty a obchodníci, kteří odesílají a přijímají tokeny do a ze sítě.

# 2 Rezervní entita: Rezervní entita nebo subjekty poskytují platformě likviditu. Může to být vlastní rezerva společnosti Kyber nebo rezervy třetí strany, které jsou registrovány jinými tvůrci trhu. Rezervy lze také klasifikovat do veřejných a soukromých rezerv, které přijímají a nepřijímají příspěvky od veřejnosti.

# 3 Přispěvatelé rezervace: Přispěvatelé poskytují kapitál rezervující entitě a sdílejí zisk z platformy. Tento herec existuje pouze ve veřejných rezervách a přijímá příspěvky od veřejnosti k vytvoření rezervy.

# 4 Správce rezerv: Správce rezerv je ten, kdo udržuje entitu rezervy a přispěvatele k určování směnných kurzů a dodává kurzy do Kyber Network.

# 5 Kyber Network Operator: Tento operátor je odpovědný za přidávání a odebírání rezervních entit, seznam / zrušení seznamu párů tokenů v síti. Tým společnosti Kyber bude zpočátku působit jako operátoři sítě Kyber Network, aby platformu zaváděli v raných fázích. Později bude za účelem převzetí úkolu zřízena řádná decentralizovaná správa.

Ve výše uvedeném scénáři jsem pro jednoduchost vzal v úvahu pouze jednu rezervu, ale ve skutečnosti bude existovat mnoho veřejných a soukromých rezerv, které zaručí likviditu. Proto když přijde požadavek na obchod / konverzi, společnost Kyber Network načte směnné kurzy ze všech rezerv, které mohou požadavek zpracovat, a poté vybere nejlepší sazby k provedení požadavku.

Každý účastník systému také interaguje pouze prostřednictvím inteligentních kontraktů, které jsou atomové a řetězové povahy a existuje zanedbatelná možnost lidské chyby.

Poznámka: Kyber Network, kdykoli během tohoto cyklu, nedrží tokeny u sebe, pokud nespouštějí některou z rezerv.

A konečně, dobrá věc na decentralizovaných burzách, jako je Kyber Network, je, že nikdy nekontrolují vaše prostředky a vy jste vždy zodpovědní za soukromé klíče fondu. Podobně i zde ovládáte svá aktiva na Kyberu prostřednictvím:

 • Ledger Nano S
 • Trezor
 • MetaMask
 • Soubor úložiště klíčů nebo soukromé klíče

KNC Utility

Pro zajištění provozu v rámci sítě Kyber Network využívá svůj vlastní nativní token s názvem KNC. Tento token KNC je token ERC20 a není žádným způsobem tokenem zabezpečení ani tokenem vyplácení dividend..

 • KNC se používá k placení partnerům, jako jsou peněženky, průzkumníci blockchainu atd., Kteří přivádějí / přesměrovávají nové uživatele do Kyber Network.
 • Před zahájením provozu musí rezervy předem zakoupit tokeny KNC, které se dále používají v každém obchodě za předem stanovenou sazbu jako poplatky společnosti Kyber Network. Tento poplatek je účtován za přístupová práva společnosti Kyber Network a je to uživatelská základna, ze které budou manažeři vydělávat vyšší zisky.

Tento vybraný poplatek společnost Kyber Network dále trvale spaluje po odečtení provozních nákladů za přiměřené odměňování HODLerů společnosti KNC i aktérů v systému.

Jako příklad lze uvést, že pro objem obchodování 10 ETH s poplatkem 0,01% bude vybraná rezerva společnosti Kyber Network zaplacena odpovídající hodnota 0,001 ETH v hodnotě KNC jako poplatek za použití řídicího panelu rezerv a přístup k uživatelům sítě. Předpokládejme, že sazba KNC v době obchodování je 1 KNC za 0,1 ETH, rezerva musí platit 0,01 KNC platformě Kyber. Peněženka / web, který pomohl uživateli zahájit obchod, získá údajně 5% z poplatků nebo 0,0005 KNC. Zbývajících 95% poplatků neboli 0,0095 KNC bude spáleno navždy.

Tým sítě Kyber

Tým Kyber Network se skládá z vysoce učených lidí, přičemž dva ze spoluzakladatelů jsou krypto výzkumníci a PHDians.

Jejich poradní panel je také působivý a může se pochlubit průkopníky jako Vitalik Buterin na palubě. Zobrazit celou poradní radu tady.

KNC Token Supply & KNC Market Cap

Společnost Kyber Network dokončila své ICO v září 2017, kdy distribuovaly přibližně 61% z celkového počtu vyražených tokenů veřejnosti.

Celková dostupná fixní dodávka byla v té době 226 000 000 tokenů Kyber Network Crystal (KNC) a poměr distribuce tokenů byl:

 • 19,47% přiděleno společnosti
 • 19,47% přiděleno zakladatelům, poradcům a seed investorům
 • Ne více než 61,06% přiděleno veřejnosti ze soukromého prodeje a veřejného prodeje. Neprodané tokeny byly Spálený.

Kyber-ICO

Podle CoinMarketCap, celková cirkulující nabídka je 134 132 697 KNC a aktuální cena každé jednotky je 0,38 USD. To přináší jeho tržní hodnotu na přibližně 51 milionů USD (v době psaní tohoto článku).

Kde koupit síťový token Kyber (aka KNC)?

Zde jsou některé z burz, kde si můžete koupit tokeny KNC:

 • Binance: Podporované páry jsou KNC / BTC, KNC / ETH
 • Huobi: Podporované páry jsou KNC / BTC, KNC / ETH
 • Gate.io: Podporované páry jsou KNC / USDT, KNC / ETH
 • Livecoin: Podporované páry jsou KNC / BTC, KNC / ETH, KNC / USD

Poznámka: Nákup KNC ve fiat měnách, jako je USD, EUR nebo GBP, je nyní výzvou.

Peněženky Kyber Network Token (aka KNC)

KNC je token ERC20, takže máte spoustu možností pro bezpečné uložení tokenů KNC. Některé z těchto možností jsou uvedeny níže a pomohou vám udržet váš KNC v bezpečí.

Kyberův plán & Závěr

Kyber Network tím nekončí, protože má v blízké budoucnosti mnoho co nabídnout. Zde je krátký pohled do jejich plánu pro období 2018-2019.

V současné době Kyber zdokonaluje výměnu tokenů ERC20 a Ethereum, ale do konce roku začne obchodovat s pokročilými finančními nástroji, jako jsou forwardy a opce, aby uživatelé mohli zajistit své ceny.

Díky řetězovým relé a vývoji a vyspělosti technologie atomových swapů umožní Kyber Network účtům Ethereum přijímat platby z různých kryptoměn. Tím vymýtíte velké tření.

To jsou důvody, proč Kyber Network vypadá lépe než mnoho jiných decentralizovaných burz a platebních řešení, které jsme dosud viděli. Zde je rychlé srovnání mezi Kyber & ostatní:

Kyber-vs-ostatní

Vzhledem k tomu, že počet kryptoaktiv roste, existuje bezprecedentní potřeba jejich likvidity, protože centralizované burzy neuvádějí tokeny tak snadno.

I když je pro Kyber vše v tuto chvíli hladké, museli by důkladně kontrolovat kvalitu svého inteligentního kontraktního kódu, který, pokud bude někdy zneužit, způsobí velké škody na celkovém trhu decentralizovaných burz.

Aktualizace: Kyber Swap je nyní aktivní, kde můžete integrovat různé peněženky a začít si vyměňovat mezi různými tokeny ERC20. Zde je první pohled na odkládací rozhraní:

Poznámka: Nejsme vaši finanční poradci a nejedná se o finanční poradenství.

Oficiální zdroje Kyber

Některé oficiální odkazy, které vám pomohou zůstat informováni o novinkách Kyber Network:

Zde je několik dalších ručně vybraných článků, které byste si měli přečíst dále:

 • Kryptoměna Komodo: Vše, co začátečníci potřebují vědět
 • Podrobná analýza kryptoměny QTUM – průvodce pro začátečníky
 • CIVIC Kryptoměna: Vše, co potřebujete vědět
 • Průvodce pro začátečníky k protokolu 0x (ZRX)
 • Top 10 kryptoměn s rychlými transakčními rychlostmi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me