Trh s kryptoměnami vzkvétá a každý den se v tomto prostoru zavádí nová kryptoměna. Některé z těchto měn jsou pouze klony bitcoinu, zatímco jiné identifikovaly určité mezery a případy použití, na nichž mohou stavět.

V době psaní tohoto článku, podle CoinMarketCap, na trhu se obchoduje více než 1 500 kryptoměn.

Není to neuvěřitelné? Tolik měn z čeho vybírat!

Mějte však na paměti toto populární rčení:

 • Větší výběr znamená větší zmatek.

Zmatek jako:

 • Do které měny bych měl investovat?
 • Která měna se opravdu snaží vyřešit problém?
 • Jaké jsou nejlepší nové kryptoměny ve městě?
 • Které z těchto mincí jsou podvody?
 • Jak mohu začít s těmito mincemi?
 • Kde takové mince uložím?

Proto zde na CoinSutra, poskytujeme vám podrobné informace o populárních kryptoměnách, abyste mohli činit nejlepší možná rozhodnutí.

Jedna taková kryptoměna, která se potichu v letošním roce tiše zvýšila na 50 nejlepších kryptoměn podle tržního stropu, je Komodo (KMD). Ceny Komodo vzrostly za posledních šest měsíců o více než 2200%.

Podívejme se podrobně na tuto nově vznikající minci.

Co je Komodo?

Komodo je něco jako „část 2“ revoluce v kryptoměně.

Platforma Komodo blockchain využívá k provádění transparentních, anonymních, soukromých a zastupitelných transakcí kryptoměnu Komodo s otevřeným zdrojovým kódem. Poté se stanou ultra bezpečnými pomocí bitcoinového blockchainu prostřednictvím protokolu DePlay Proof of Work (dPoW). (Chystám se diskutovat o dPoW za minutu.)

Co je Komodo

Blockchainová platforma Komodo

Platforma Komodo pomůže rozvíjet a vzkvétat prostor kryptoměny poskytováním zabezpečení blockchainům třetích stran, výkonným aplikacím s funkcemi ochrany osobních údajů a poskytne prostředky k dosažení cenové stability v platebních službách typu peer-to-peer..

komodoplatform

Kryptoměna Komodo je také oficiální měnou pro SuperNET ekosystém. (Chystám se diskutovat o SuperNET za minutu.)

Porozumění platformě Komodo

Abyste porozuměli platformě Komodo, měli byste vědět o těchto třech věcech

1. Zcash – Toto je otevřený projekt kryptoměny, který používá zk-SNARK protokol. Jedná se o nový kryptografický protokol s nulovými znalostmi, který zajišťuje soukromí, anonymitu a zastupitelnost jakékoli kryptoměny. Komodo také používá stejný protokol k provádění soukromých a anonymních transakcí.

2. Zpožděný doklad o práci (dPOW) – Toto je nový protokol vyvinutý vývojáři Komodo. Jedná se o mechanismus konsensu, který používá běžný protokol o práci (stejně jako bitcoin), ale dělá to trochu jinak. dPoW zahrnuje mechanismus, který notářsky ověřuje bloky na blockchainu, zajišťuje úplnou neměnnost a dává transakcím druhou vrstvu zabezpečení.

64 předem vybraných notářských uzlů provádí tuto notářskou práci a zmírňuje riziko neměnnosti. To znamená, že pokud chce nějaký útočník změnit historickou transakci Komodo, musí nejprve změnit bitcoinový blockchain, o kterém již víme, že to není možné. Přečtěte si dokument tady.Zpožděný doklad o práci (dPOW)

3. SuperNET – SuperNET je decentralizovaná organizace, která vyvíjí open-source a decentralizované nástroje pro trh kryptoměn, jako jsou peněženky s více mincemi, decentralizované burzy a produkty cenové stability. Některé z nich jsem uvedl níže:

Tým Komodo vyvinul decentralizovanou burzu poháněnou novou technologií atomových swapů, a proto je vidím o krok napřed než jiné decentralizované burzy. Jiné decentralizované burzy používají k povolení výměny na svých platformách tokeny proxy nebo koncept vázaných aktiv, ale BarterDex tato řešení obchází prostřednictvím atomových swapů.

A téměř na všech decentralizovaných burzách je také nutné směňovat měny tím, že ponecháte BTC jako prostředníka, nemají decentralizované párování příkazů a vypořádání, zatímco na BarterDexu takové omezení neexistuje.

BarterDex dosud poháněl více než 50 000 atomových swapů a má více než 80 kryptoměn integrovaných do jejich DEX.

Méně uživatelsky přívětivá verze grafického uživatelského rozhraní je k dispozici pokročilým uživatelům, ale brzy se očekává, že tento rok bude vydána velmi snadno použitelná burza s vylepšeným uživatelským rozhraním.

 • dICO

dICO, jak vyplývá ze samotného názvu, je decentralizovaná verze prodeje ICO nebo tokenů na platformě Komodo. Na pozadí model dICO využívá technologie swapů BarterDex a Atomic k dosažení úplné decentralizované a anonymní emise a distribuce coin / tokenů prostřednictvím jejich modelu dICO.

Koncept se stále vylepšuje, aby byl uživatelsky přívětivější, aby na tomto modelu bylo možné provádět mnoho ICO. Bude to zajímavé sledovat, protože nikdo jiný se nezaměřuje na tuto oblast a pohled na země, které zakazují / regulují ICO, to může být tolik potřebná věc.

 • Jumblr

Jumblr je mixér na mince, nebo můžete říci, že jde o decentralizovaný mixér na mince, který funguje jako decentralizovaný anonymizátor. Jumblr je lepší než centralizované mixéry díky důkazům s nulovými znalostmi, které poskytují celkovou anonymitu a poplatek ve výši 0,3% je také nominální ve srovnání s jinými službami. Funkce Jumblr je přístupná z peněženky Agama.

 • Peerchainy

Platforma Komodo také poskytuje modularitu tím, že umožňuje různým projektům vytvářet vlastní nezávislý blockchain, který je vázán na Komodo. Tied to Komodo neznamená, že jsou omezeny na blockchain Komodo a takový blockchain se v tomto ekosystému nazývá peerchain.

Tyto blockchainy mohou zdědit nebo zdědit jakékoli budoucí upgrady podle svého přání a stále zůstávají vázány na platformu Komodo.

Ve všech těchto oblastech dochází k neustálému zlepšování a samozřejmě tato řešení ještě nejsou dokonalá, ale pamatujte, že se Komodo pokouší kráčet po území bez poplatků, takže se očekávají určité škytavky, ale celkově směr vypadá dobře a pozitivně.

Tým za Komodem

Téměř všichni členové týmu Komodo věří v ochranu soukromí, a proto používají pseudonymy. To vede k tomu, že si mnoho lidí myslí, že tato operace je stinná, ale není tomu tak.

Mezi klíčové hráče patří:

Celková pevná nabídka společnosti Komodo

Komodo má celkovou pevnou dodávku ve výši 200 milionů mincí, z toho 100 milionů bylo předem vytěženo a distribuováno v ICO. Z těchto 100 milionů bylo 90 milionů rozděleno investorům a 10 milionů bylo ponecháno stranou pro budoucí vývoj a marketing platformy Komodo.

Období ICO Komodo bylo 15. října 2016 – 20. listopadu 2016. Během tohoto ICO bylo získáno 2639 BTC (v té době v hodnotě 1 983 781 $).

Zbývajících 100 milionů mincí se stále těží pomocí algoritmu proof-of-work.

Očekává se, že 200 milionů pevných stropů bude dosaženo přibližně za 14 let. Z toho držitelé Komodo, kteří mají adresy začínající na „R“, získají 5% roční procentní sazbu (APR) bonus na svých podílech Komodo, dokud nebude dosaženo limitu 200 milionů dodávek. (dále v článku vám řeknu, jak uplatnit tento úrok.)

Market Cap of Komodo

Podle CoinMarketCap, celková cirkulující nabídka Komodo je 109 990 629 KMD a aktuální cena každé jednotky je 1,14 USD. Díky tomu je jeho tržní kapitalizace přibližně 125 milionů USD (v době tohoto článku).

Jak nakupovat kryptoměnu Komodo

Koupit Komodo od ShapeShift

Kupte si Komodo od ShapeShift

Nákup Komodo přímo ve fiat měně je trochu obtížné. Můžete si však vyměnit své další coiny, například BTC, LTC nebo ETH, výměnou za žetony Komodo na ShapeShift. Postup je velmi jednoduchý.

K nákupu Komodo budete potřebovat následující věci:

 1. Vaše adresa Komodo, kam chcete získat své žetony Komodo.
 2. Některé bitcoiny / altcoiny, které chcete vyměnit za Komodo.

Pokud potřebujete znát postupný proces výměny dalších kryptoměn za Komodo, přečtěte si našeho průvodce ShapeShift. Ačkoli tento průvodce slouží k výměně ETH za BTC, postup nákupu Komodo je stejný.

Koupit Komodo z burz

Níže je uveden seznam zavedených kryptoměnových burz s výpisem Komodo (KMD):

 • Binance podporované páry KMD / BTC, KMD / ETH
 • Bittrex podporované páry KMD / BTC
 • Upbit-KMD / BTC, KMD / KRW

Populární Komodo Peněženky

1. Ledger Nano S – Ledger Nano S je nejbezpečnější způsob ukládání měny KMD, protože vaše soukromé klíče nikdy neopustí zařízení. Komodo můžete zakoupit odkudkoli a poté jej přenést na vaši adresu Ledger.

Jedinou nevýhodou je, že neumožňuje svým uživatelům přímo nárokovat 5% bonus za držení Komodo, ale existují určité triky, jak to udělat, zde je trik.

Koupit Ledger Nano S zde

2. Peněženka Agama – Toto je oficiální peněženka pro stolní počítače vyvinutá vývojáři Komodo. Má vestavěnou směnárnu a peněženku s několika mincemi, která podporuje KMD a další podporované měny. Má také funkci pro zvýšení soukromí nazvanou Jumblr. Ale stále se vylepšuje a každá verze se zlepšuje. (Obsahuje slušné množství chyb).

Tuto peněženku lze také použít k vytyčování mincí KMD, abyste získali pěkný zisk 5% ročně. Sledováním tento oficiální průvodce svůj úrok můžete snadno uplatnit.

Je k dispozici pro Okna, Mac, a Linux operační systémy.

Peněženka Agama

3. Papírová peněženka Komodo – Papírová peněženka Komodo je kus papíru, na kterém jsou vytištěny veřejné i soukromé klíče. Pokud vám vyhovuje používání papírových peněženek, můžete postupovat tento odkaz a vytvořte si jeden pro sebe. Tento videonávod vám také může pomoci při výrobě papírové peněženky Komodo.

Budoucnost Komodo

Z hlediska investování do kryptoměny poskytla společnost Komodo svým investorům od ICO významnou návratnost. Věřím, že tato vysoká návratnost bude pokračovat, protože tým bude zdokonalovat a posilovat své marketingové / vývojové úsilí.

Kromě toho se kryptoměna Komodo transformovala na platformu Komodo, která vyvíjí několik nástrojů pro decentralizovaný průmysl kryptoměn.

Vzhledem k tomu, že nástroje jako dICO, BarterDex, Peerchain atd. Na tomto obrázku neustále vyvíjejí a získávají masové přijetí, pro komunitu Komodo se stane mnoho dobrých věcí (včetně nárůstu ceny).

A když porovnáte platformu Komodo s ostatními kolegy, která se vyvinula rychlým způsobem, nejde nyní pouze o anonymní kryptoměnu, ale o plnohodnotné řešení pro decentralizovanou ekonomiku. Zde jsou některé z klíčových rozdílů mezi Komodo vs Dash vs Zcash vs Monero atd.

Na frontě kryptoměn se dějí velké věci! Dávejte pozor na CoinSutra, abyste zůstali aktuální! Aktualizace: BarterDEX je bezpečná a univerzální decentralizovaná burza poháněná atomovými swapy.

A BarterDEX poháněný atomovým swapem ve srovnání s různými typy výměn:

Nyní od vás chci slyšet: Investujete do Komodo? Používáte BarterDex? Co se vám na projektu líbí / nelíbí? Co si myslíte, že se stane se SuperNET? Slyšte vaše myšlenky v komentářích níže!

Oficiální zdroje Komodo:

Níže uvádíme několik odkazů, které vás budou informovat o Komodo:

Pokud se vám tento příspěvek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou na sociálních médiích! 

 • Jak získat plyn na NEO & Nejlepší způsoby, jak vydělat zdarma PLYN
 • 7 altcoinových burz pro zahájení obchodování bez KYC & AML
 • Vše, co potřebujete & Musíte vědět o pojmu „kryptoměna“
 • 9 nejlepších kryptoměn na světě
 • Těžba bitcoinů: Základní průvodce pro začátečníky

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me