Šeit ir 3. paaudzes blokķēdes. Un, ja jūs vēl neesat par tiem dzirdējis, jūs, iespējams, neatrodaties kriptosfērā ar savu A-spēli.

Tomēr mēs saprotam, ka daudziem nav iespējams sekot līdzi visiem atjauninājumiem. Un tāpēc mēs to darām jūsu vārdā – lai jūs būtu informēts par jaunākajām tendencēm kriptolendijā.

To sakot, jūs noteikti pamanījāt, ka mēs nenodarbojamies ar zemāk par vidējo ICO vai krāpnieciskām monētām, un bieži vien cenšamies visu iespējamo filtrēt labākos no pārējiem, lai jūs varētu koncentrēties uz to, kas patiešām ir svarīgs.

 • Lasīt: Pieci lielākie Blockchain 3.0, lai uzmanītos.

Saskaņā ar iepriekš minēto rakstu mēs skarsim ievērojamu 3. paaudzes blokķēdes projektu ar nosaukumu Zilliqa.

Šis raksts risinās ap nākamajiem punktiem:

 • Kas ir Zilliqa?
 • Kā darbojas Zilliqa
 • Zilliqa komanda
 • Zilliqa ICO: Kopējais Zilliqa piedāvājums
 • Kā nopirkt Zilliqa kriptovalūtu (ZIL)
 • Zilliqa maki 
 • Zilliqa nākotne un ceļvedis
 • Oficiālie Zilliqa resursi

Kas ir Zilliqa?

Zilliqa sevi atzīmē kā “Nākamās paaudzes, augstas caurlaidspējas blokķēdes platforma”.

Tas faktiski atrisina blokķēžu mērogojamības problēmu, sākot no paša konsensa slāņa. Un tāpēc Zilliqa var sasniegt tūkstošiem darījumu sekundē, un šis skaitlis tikai palielināsies, pieaugot Zilliqa mezglu skaitam.

Zilliqa to dara, izmantojot Dalīšanās un pBFT protokols ko mēs darām, lai šajā rakstā tālāk apspriestu.

Zilliqa izmanto Zilliqa vietējo kriptovalūtu (ZIL), lai palaistu blokķēdes simbolisko ekonomiku, kas ir arī Zilliqa blokķēdes degviela.

Kā darbojas Zilliqa

Zilliqa izmanto mūžseno Sharding koncepciju. Pirms Zilliqa mēģinājuma tas nekad netika izmantots atklātās bez atļaujas blokķēdēs.

Vienkārši sakot, Shards ir mazas mezglu grupas, kas tīklā ir sadalītas, lai paralēli apstrādātu darījumus, kas notiek no mezgliem un seifiem. Tādā veidā ne visi mezgli ir iesaistīti vienā un tajā pašā viena darījuma vai darījumu kopas apstiprināšanas darbā.

Šī koncepcija palielina Zilliqa blokķēdes spēju paralēli apstrādāt daudzus darījumus, kā parādīts arī zemāk esošajā attēlā:

Zilliqa blokķēde

Pieņemsim, ka mums ir 10 000 mezglu Zilliqa tīklā, un caur šķelšanos Zilliqa izveidos 10 mazas grupas vai lauskas, katrā no tām būs 1000 mezgli. Tagad tā vietā, lai lūgtu visus 10 000 mezglus strādāt ar vienu un to pašu darījumu kopumu, kāds jums ir Ethereum vai Bitcoin, Zilliqa dažādos fragmentos ievietos dažādus darījumus, pamatojoties uz viņu adresēm. To sauc par darījumu sadalīšanu.

Darījuma sadrupināšana

Pēc tam šie lauskas sāks apstrādāt šos darījumus neatkarīgi un vienlaikus, bet skaidiņās pielietos vienprātības protokolu ar nosaukumu pBFT, lai vienotos par darījumu secību.

Pēc tam viss tīkls apkopos darījumus, par kuriem panākta vienošanās, un sadalīs tos vienā entītijā un pārraidīs visiem tīkla mezgliem..

Tas vairāk līdzinās šķelt un iekarot:

Tīkla dalīšana

Jāatceras, ka Zilliqa nav pilnīgi PoW. Katrs jauns mezgls vispirms veic pamata PoW tikai, lai pievienotos Zilliqa tīklam. Tīkls pārbauda PoW iesniegšanu un atkarībā no iesniegšanas to piešķir konkrētai skaidiņai. To var uzskatīt par identitātes noteikšanas posmu.

Kad mezgls nokļūst lauskā, tas var veikt vairākas vienprātības kārtas ar citiem lauskas mezgliem. Šī vienprātība nav balstīta uz PoW (kā, teiksim, Bitcoin), bet tā balstās uz efektīvu Bizantijas defektu tolerantu vienprātības protokolu. Tas nozīmē, ka vairākas vienprātības kārtas var veikt tikai ar vienu PoW.

Zilliqa komanda

Zilliqa komandu veido mācīti kriptogrāfi, izstrādātāji un tirgotāji, kas patiešām pastāv. Šeit ir neliels ieskats komandas sastāvā:

Zilliqa komanda

Plus, lai panāktu drošību, kā arī lielu caurlaidspēju, viņu blokķēdē tiek pielietota spēcīga recenzēta smalcināšanas koncepcija..

Zilliqa ICO: Kopējais Zilliqa piedāvājums

Zilliqa ICO 2017. gada decembrī noslēdza situāciju, kad Zilliqa vēlējās pārdot 30% žetonu (6,3 miljardus) no 21 miljarda žetonu kopējās piegādes. Pirms tam tika pabeigta privāta iepriekšēja pārdošana.

Tāpēc saskaņā ar CoinMarketCap datiem kopējais apgrozībā esošais krājums ir 7 286 961 952 ZIL, un pašreizējā katras vienības cena ir 0,14 USD. Tā vērtība ir aptuveni 1 miljards USD (šī raksta tapšanas laikā).

Kā nopirkt Zilliqa kriptovalūtu (ZIL)

Zilliqa ir nopelnījis diezgan lielu cieņu kriptogrāfijas kopienā un strauji attīstās, veidojot savu reputāciju tālu un plaši.

Labiem projektiem, piemēram, Zilliqa, ir pietiekami daudz biržu, kas nodrošina pienācīgu likviditāti, pērkot un pārdodot, daži no tiem ir uzskaitīti zemāk:

 • Binance: Atbalstītie pāri ir ZIL / BTC, ZIL / ETH, ZIL / BNB
 • Huobi: Atbalstītie pāri ir ZIL / BTC, ZIL / ETH, ZIL / USDT
 • Gate.io: Atbalstītie pāri ir ZIL / USDT, ZIL / ETH
 • KuCoin: Atbalstītie pāri ir ZIL / BTC, ZIL / ETH
 • Ethfinex: Atbalstītie pāri ir ZIL / BTC, ZIL / ETH, ZIL / USD
 • Bithumb: atbalstītie pāri ir ZIL / KRW

ZIL pirkšana tādās valūtās kā USD, EUR utt pagaidām nav iespējama, taču nākotnē tas varētu paturēt prātā Zilliqa popularitāti.

Zilliqa maki 

Tagad tagad Zilliqa paša blokķēde vai mainets nav tiešsaistē, tāpēc ZIL žetoni plaukst uz Ethereum blokķēdes. Tiklīdz Zilliqa mainnet būs pieejams, šie marķieri tiks apmainīti ar faktiskajiem ZIL marķieriem.

Līdz ar to ZIL ERC20 žetonu glabāšanai var izmantot šādas seifa opcijas:

Zilliqa nākotne un ceļvedis

Apmēram pēdējā gada laikā ir radušies jautājumi par tādu blokķēžu ātrumu un mērogojamību kā Ethereum un Bitcoin.

Un tas ir arī mudinājis 3,0 blokķēdes, piemēram, Zilliqa, pastiprināt savu spēli, reaģējot uz tirgus pieprasījumu.

Zilliqa ceļvedis līdz šim izskatās pārliecinošs un ir jāveic pārbaude CoinMarketCal paskatījos uz ceļa:

Zilliqa nākotne un ceļvedis

Atjaunināt: Ceļvedī ir daži atjauninājumi, un tie joprojām testē viedo līgumu beta versiju, un izskatās, ka vairāk laika tiks veltīts liela mēroga testiem un drošības auditam. Izlikiet ziņu, kuras mērķauditorija ir pieejama tiešsaistē, kaut kur 2019. gada janvārī vai agrāk. Šeit ir viņu jaunākais atjauninājums par Zilliqa attīstību un mārketingu.

Vēl viena lieta, ko Zilliqa dara savādāk nekā citas blokķēdes, ir tā, ka tā izstrādā savu viedo līgumu valodu, ko sauc par Scilla, kas nebūs pabeigta Turingā.

Neturinga, jo daudzām lietojumprogrammām nav nepieciešama Turingas pilnība, jo šī pieeja var būt pietiekami bagāta, lai izraisītu tādus incidentus kā DAO uzlaušana Ethereum.

Ar šķembu, pBFT, kalnrūpniecības un viedo līgumu valodu Zilliqa izmanto dažādas pieejas, kas teorētiski izskatās ļoti labi uz papīra.

Bet, lai konkurētu ar tādiem blokķēdēm kā Ethereum un Bitcoin, kas tirgū pastāv jau dažus gadus, Zilliqa būs jāpierāda sava reālā vērtība un jāpilda solījumi. Plus, tur ir arī citi blockchains 3.0 konkurenti, kas uzmanīgi seko Zilliqa.

Tāpat ar Testnet palaišanu izskatās, ka Ziilliqa projektu un komandu ir vērts rūpīgi sekot līdzi.

Oficiālie Zilliqa resursi

Dažas oficiālas saites, kas jūs regulāri informēs par Zilliqa:

Šeit ir daži citi ar rokām izvēlēti raksti, kurus varat lasīt tālāk:

 • QTUM kriptovalūtas detalizēta analīze – ceļvedis iesācējiem
 • Kyber tīkls: viss, kas jums jāzina
 • Kā & Kur nopirkt populāro NEO kriptovalūtu
 • Zcoin (XZC) kriptonauda: viss, kas jāzina iesācējiem
 • PIVX kriptonauda: Viss, kas jums jāzina
 • Loopring: Decentralizēta apmaiņas protokola nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me