Parunāsim par Bitcoin / kriptogrāfijas nodokļiem šodien.

Esmu redzējis daudzus tūkstošgadniekus ar bažām runājot par kripto valstīm, kurās nav nodokļu, un to valstu likumiem par nodokļiem. Šie tūkstošgades gadi, tāpat kā jūs un es, arī ir Bitcoin / kriptogrāfijas investori un HODLers.

Manuprāt, Bitcoin / kriptos nevajadzētu uzlikt nodokļus, jo mēs jau pērkam kriptos par savu grūti nopelnīto naudu kas jau ir aplikts ar nodokli mūsu attiecīgajās valstīs. Tāpēc es domāju, ka pēc sākotnējā kapitāla pieauguma nodokļa nevajadzētu uzlikt nodokļus, pretējā gadījumā tas būs tāpat kā divreiz apliekot to pašu naudu.

Bet, hei, tas ir tikai mans viedoklis …

Šīs diskusijas mudināts, šodien es daru šo ierakstu, lai par to nedaudz runātu beznodokļu kriptogrāfijas valstis.

Kripto valstis bez nodokļiem!?!?

Pirmais acīmredzamais jautājums, kas varētu ienākt prātā, ir:

  • Vai pasaulē ir kādas valstis, kurās Bitcoin / citi kriptogrāfijas veidi netiek aplikti ar nodokļiem?

Un atbilde uz to ir JĀ! Tur ir!

Bet dažas valstis patiešām ir neizpratnē par to, vai Bitcoin / kriptos uzskatīt par preci, valūtu vai aktīvu.

Tāpēc, kamēr šī neskaidrība nav atrisināta, es runāšu par dažām Bitcoin / cryptos nodokļu paradīzes valstīm, kas jums var nākt par labu.

Piezīme: Dažādās valstīs ir visdažādākie Bitcoin nodokļi (piemēram, GST, PVN, pakalpojumu nodoklis, CGT (kapitāla pieauguma nodoklis) utt.) … Bet šajā rakstā mēs runāsim tikai par CGT (kapitāla pieauguma nodokli), jo tas ir vienīgais tādu, kas ir svarīgs galalietotājiem vai investoriem, piemēram, mums.

Tax Haven Bitcoin valstis

# 1 Vācija

Vācijā Bitcoin un citi kriptotipi netiek uzskatīti par precēm, akcijām vai jebkāda veida valūtām. Tā vietā šīs lietas tiek uzskatītas par privāta nauda tādā veidā, kas ir līdzīgs ārvalstu valūtai.

Bitkoīnu / altkoīnu tirdzniecība saskaņā ar noteikumu tiek uzskatīta par privātu pārdošanu 23 EStG kurai ir beznodokļu atvieglojumi.

Saskaņā ar šo noteikumu tas nozīmē, ka ikviens, kas tirgo bitkoīnus / altkīnus, ir pilnībā atbrīvots no nodokļiem, ja viņu kapitāla pieaugums nepārsniedz 600 EUR. Turklāt, ja tirgotājs pārdod savus Bitcoin / altcoins pēc viena gada vai ilgāka perioda, tad šie kapitāla pieaugumi arī ir pilnībā atbrīvoti no nodokļiem.

Pieņemsim, ka atrodaties Vācijā … Jūs iegādājāties 1 BTC 2015. gada 1. augustā un vēl vienu BTC iegādājāties 2017. gada 1. septembrī. 2017. gada 2. septembrī jūs pārdevāt savu 1 BTC, kuru iegādājāties 2015. gada 1. augustā. Šajā scenārijā jūs neesat Pēc 1. BTC naudas izņemšanas fiatā nav jāmaksā kapitāla nodokļa pieaugums.

Šo noteikumu dēļ es domāju, ka tas ir beznodokļu debess vidēja termiņa un ilgtermiņa hodleriem.

Sīkāku informāciju skatīt šeit un šeit.

# 2 Singapūra

Vēsturiski Singapūra kapitāla regulējuma ziņā ir bijusi draudzīga valsts. Tāpēc digitālo valūtu, piemēram, Bitcoin, scenārijā tā ir spērusi unikālu soli.

Šeit Bitcoin netiek uzskatīts ne par valūtu, ne par preci.

Uzņēmumi, kas iesaistīti digitālās valūtas tirdzniecībā, tiek aplikti ar nodokli no peļņas, kas gūta no viņu uzņēmējdarbības, bet privātpersonām tāda nav īpašs noteikums.

Tātad, ja atrodaties Singapūrā, varat apiet Bitcoin / kriptogrāfijas kapitāla pieaugumu, apejot tos noteicošie tirdzniecības faktori.

Analizējot šos faktorus, šķiet, ka ilgtermiņa regulārajam ieguldītājam netiks uzlikti nodokļi, kad viņš / viņa izņem naudu.

# 3 Baltkrievija

Baltkrievija, kas nav ieslīgusi Austrumeiropas valsts, ir parādījusi signālus par ļoti liberālu attieksmi pret digitālajām valūtām, piemēram, Bitcoin, Ethereum utt..

2017. Gada 22. Decembrī Baltkrievija, Aleksandrs Lukašenko legalizēja kriptovalūtas ieskaitot ICO un viedos līgumus. Un ne tikai to, bet viņš paziņoja par kriptovalūtu ieguvi, tirdzniecību un kriptovalūtu kapitāla pieaugumu & Arī SIO nākamajos 5 gados līdz 2023. gada 1. janvārim būs bez nodokļiem.

Es domāju, ka tas ir ļoti gudrs solis un paver vārtus kriptovalūtu legalizēšanai starptautiskā mērogā.

# 4 Slovēnija

Slovēnija ir vēl viena Bitcoin nodokļu paradīze individuāliem ieguldītājiem, kur kapitāla pieaugums netiek aplikts ar nodokļiem un netiek uzskatīts par daļu no viņu ienākumiem.

Bet ar nodokli tiek aplikti Bitcoin / kriptogrāfijas uzņēmumi, kā arī personas, kuras savus ienākumus saņem Bitcoin.

Bet visi šie noteikumi tika pieņemti ļoti sen, 2013. gadā, un kopš tā laika Slovēnijas Uzņēmumu ienākuma nodokļa likums par to vairs nav atjaunināts..

Jūs varat lasīt šeit par Slovēnijas Likums par uzņēmumu ienākuma nodokli par Bitcoin (arhivējis Reddit lietotājs ar nosaukumu “calyxxx” un apstiprinājis arī Coindesk viņu turpinājumā).

Nodokļu uzlikšana Bitcoin

Pagaidām ir tikai šīs valstis, kas ir skaidri un oficiāli ieņēmušas nostāju attiecībā uz kapitāla pieauguma atbrīvošanu no nodokļiem Bitcoin / kriptos.

Tas nozīmē, ka daudzas valstis ir “neoficiāli” Bitcoin nodokļu paradīzes, jo tām tur nav kapitāla pieauguma nodokļu. Dažas no šīm valstīm ir Honkonga, Jaunzēlande, Šveice, Barbadosa, MalaizijaMaurīcija, un citi.

Tātad, ja jūs dzīvojat kādā no iepriekšminētajām valstīm, izbaudiet kapitāla brīvību. Un, ja jūs neesat no šīm valstīm, tad jūs varētu vēlēties pārcelties uz turieni!

Neatkarīgi no scenārija, kurā atrodaties, turpiniet izplatīt Bitcoin vārdu ar CoinSutra!

Tas viss ir no manas puses.

Adios!

Šis saraksts ir daudz pētījumu rezultāts. Ja jūs zināt citas valstis, kurās Bitcoin / kriptogrāfija ir atbrīvota no nodokļiem, dalieties ar mums zemāk esošajos komentāros un neaizmirstiet dalīties ar pierādījumiem!

Patīk šis ieraksts? Dalieties tajā ar draugiem!

Šeit ir vairāk ar rokām izvēlētu rakstu, kas jums jāpārbauda tālāk:

  • Ko nedarīt pēc ieguldījumiem Bitcoin & Citi kriptogrāfijas
  • CEX.io apskats: vai šo platformu var droši iegādāties Bitcoin & Ēteris?
  • Valstis ar draudzīgu attieksmi pret Bitcoin [2018. gada izdevums]
  • Earn.com: Vieglākais veids, kā nopelnīt papildu kriptovalūtas
  • Kā sākt ieguldīt Bitcoins – iesācēju ceļvedis

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me