Katru dienu no kriptovalūtām tiek iegūti jauni miljonāri un miljardieri.

Bet, kamēr ir uzvarētāji, ir arī zaudētāji. Mūsdienās visi runā par ieguldījumiem kriptovalūtās.

Bet jautājumi paliek nemainīgi:

 • Kurā valūtā mums vajadzētu ieguldīt?
 • Kādas ir labākās jaunās kriptogrāfijas monētas pilsētā?
 • Kur mēs glabājam šādas monētas?

Šeit plkst MonētaSutra, mēs sniedzam jums detalizētu informāciju par populārām kriptovalūtām. Lai jūs paliktu labāk informēts par viņiem un varētu pieņemt labākos lēmumus, vai tos izmantot vai arī ieguldīt tajos vai nē.

Viena no šādām kriptovalūtām, kas pēc tirgus ierobežojuma klusi ir pakāpusies uz pirmo desmit kriptovalūtu sarakstu, ir Stratis. (STRAT) (Stratis pieauga līdz tirgus maksimālajai vērtībai 1 miljards USD 2017. gada 5. jūnijā.)

Kas ir Stratis kriptonauda?

Kas ir Stratis

Stratis ir uz blockchain balstīta platforma, kas vienkāršo C # lietojumprogrammu izstrādi, testēšanu un izvietošanu dot NET sistēmā. Stratis darbosies kā korporāciju un iestāžu platforma blockchain-as-a-service (BAAS). Tas palīdzēs šiem uzņēmumiem ļoti ātri ieviest blokķēdes tehnoloģiju dažādiem lietošanas gadījumiem dažādās nozarēs.

Stratis platformas vīzija ir kļūt par vienas pieturas aģentūru visām blockchain lietām, galvenokārt kļūstot par blockchain-as-a-service (BAAS) platformu.

Tehnoloģiski tas ir Bitcoin koda klons, ar dažām uzlabotām funkcijām un rakstīts C # valodā, nevis C++.

Bet ko darīt, ja nezināt, ko tas nozīmē?

Neuztraucieties; jūs joprojām varat ieguldīt Stratis. Es jums tikai saku šos faktus, lai pastāstītu, kāpēc tā ir tik spēcīga tehnoloģija.

Tā arī ir sānu ķēdes un segwit atbalsta nozīme, tajā var iekļaut lielāko daļu priekšlikumu, kas sākotnēji tika doti Bitcoin mērogošanai.

Turklāt tas, ka ir kriptovalūtas līdzdalības apliecinājums, ieguldītājiem parasti paver jaunus ienākumu gūšanas veidus kā akcijas un masternodes. Jā, arī Startim ir tādi, par kuriem es turpināšu paskaidrot šajā rakstā.

Kas ir Stratis marķieris (jeb STRAT)?

STRAT ir vietējais marķieris (vai kriptovalūta), kas vada Stratis platformu.

2016. gada jūlijā notika ICO sākotnējais STRAT monētu piedāvājums, lai finansētu Stratis platformas izstrādi un mārketingu.

Šajā ICO Stratis projekts spēja piesaistīt ekvivalentu 915 bitkoiniem (675 000 USD vērtībā)..

Pēc ICO kopumā tika izdalīti 98 miljoni STRAT žetonu.

Stratis pieauga no 2016. gada augusta cenas (0.023 USD) līdz šodienas cenai 0.32 USD.

Tā ir kļuvusi par vienu no nedaudzajām valūtām, kuru ļoti ātri pieņem un ievieš daudzas atzītas kriptovalūtu biržas un maki, piemēram, Poloniex, Jaxx un Ledger aparatūras maki.

Komanda aiz Stratis

 1. Kriss Trew ir uzņēmuma Stratis izpilddirektors un dibinātājs. Viņš ir konsultants, arhitekts un tehnologs ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi uzņēmuma IT jomā.
 2. Nikolā Dorjē savā sirdī ir Bitcoin mīļākais, bet savas idejas dēļ sāka ar Krisu Stratis. Viņš viens pats tikai divu gadu laikā izstrādāja Stratis Bitcoin kodolu C # valodā.
 3. Dens Geršonijs ir Stratis blockchain izstrādātājs. Viņam ir vairāk nekā desmit gadu attīstības pieredze MS kaudzē, galvenokārt C # dot NET.
 4. Džeremijs Bokobza ir Stratis blockchain izstrādātājs. Viņš ir programmatūras izstrādātājs, kuram ir pamatīgas un plašas zināšanas par dot NET tehnoloģijām un arhitektūru, kā arī C # izstrādi.
 5. Pieterjan Vanhoof ir Stratis blockchain izstrādātājs. Viņam ir liela pieredze kā pilnas kaudzes dot NET izstrādātājam.

Stratis kopējais fiksētais piedāvājums

Pēc ICO kopumā tika izplatīti 98 miljoni STRAT marķieru, un tas ir fiksētais piegāde, kas jebkad būs pieejama.

Lūk, kā izskatās galīgais sadalījums:

ICO (85,7%) ICO investoriem tika piešķirti 84 miljoni Stratis žetonu
Stratis komanda  Tika piešķirti 8 miljoni Stratis žetonu
Padomnieki un partneri Tika piešķirti 2 miljoni Stratis žetonu
Bounties & Mārketinga kampaņas Tika piešķirti 4 miljoni Stratis žetonu
Kopā 98 miljoni Stratis žetonu

Un, protams, tā kā tā ir POS valūta, jaunus startis žetonus kaldinās tie, kas liek Stratis žetonus. (Inflācijas līmenis ir 0,5% -1% gadā)

Stratis tirgus vāciņš

Kā norādīts CoinMarketCap, Apgrozībā ir 99 545 740 STRAT, un pašreizējā katras vienības cena ir 0,32 USD, kas tās tirgus ierobežojumus sasniedz 32 miljonus USD.

Kas ir Stratis žetonu likšana?

Likme ir kā procentu vai dividenžu nopelnīšana par jūsu akcijām. Tas ir 0,5–1% gadā atdeve no jūsu „piesaistītās” summas. Staking palīdz aizsargāt Stratis tīklu.

Ievietojot Stratis žetonus, jūs periodiski ģenerēsiet jaunus STRAT žetonus kā atlīdzību par to ievietošanu POS blokķēdē.

 • Lasiet arī: Kriptogrāfijas valūtu top 7 izdevīgākais pierādījums par akcijām (POS)

Kā nopirkt Stratis kriptovalūtu?

Pērciet Stratis no Čanelija

Stratis iegāde tieši fiat valūtā ir nedaudz sarežģīta. Bet jūs varat apmainīt citas savas monētas, piemēram, BTC, LTC vai ETH, apmaiņā pret STRAT žetoniem. Procedūra ir ļoti vienkārša.

Lai iegādātos Stratis, jums būs nepieciešamas šādas lietas:

 1. Jūsu Stratis adrese, kurā vēlaties saņemt STRAT žetonus.
 2. Daži bitkīni / altkoīni, kurus apmainīt pret STRAT.

Virzieties uz Changelly un izpildiet šajā rokasgrāmatā norādītās darbības.

Piezīme: Lai gan šī rokasgrāmata parāda, kā iegādāties Ripple apmaiņā pret BTC, process ir tieši tāds pats, kā iegādāties Stratis. 

Pērciet Stratis no biržas

Zemāk ir saraksts ar izveidotajām kriptovalūtas biržām, kurā ir uzskaitīts Stratis:

 • Binance-STRAT / BTC, STRAT / ETH
 • Livecoin-STRAT / BTC

Stratis maku opcijas

Stratis ir salīdzinoši jauna kriptonauda, ​​tāpēc tai nav daudz pieejamu seifa iespēju. Bet, lai atbalstītu jaunos lietotājus, ir dažas labas iespējas, kā to uzglabāt.

Pēc daudziem pētījumiem šie maki ir vislabākie:

Virsgrāmata Nano S

Virsgrāmata Nano SVirsgrāmata Nano S

Pašlaik Stratis krātuvi atbalsta tikai Ledger Nano S aparatūras maks. Nano S ir vienkārši lietojams. To nevar izmantot Stratis ievietošanai, taču tas saglabās jūsu žetonu drošību. Pašlaik ar Ledger Nano S jūs varat aizsargāt Stratis, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, Zcash, Ripple un Dash. Drīz nāk arī Monero.

Jūs varat iegādāties Stratis no jebkuras vietas un pēc tam pārsūtīt to uz savas virsgrāmatas adresi.

Tas ir drošākais veids, kā saglabāt Stratis žetonu drošību.

StratisX maks

Šis ir Stratis izstrādes komandas oficiālais darbvirsmas maks. Tam ir visas funkcijas, lai droši izmantotu Stratis, kā arī ļauj ievietot Stratis žetonus. Tas ir viegls maks, kas nevar lejupielādēt pilnu blokķēdi.

Stratis Electrum maks

Šī ir Stratis komandas oficiāla Bitcoin Electrum maka kopija. Tas ir arī viegls darbvirsmas maks, kas nelejupielādē blokķēdi. To ir viegli iestatīt un izmantot ikdienas darījumos. Bet tas neatbalsta Stratis žetonu ievietošanu. Tas ir pieejams Linux, Windows un Mac operētājsistēmās.

Vēja maks

Vēsma ir Stratis mīļotāju gaidītākais maks. Tas ir nākotnes seifs, kas atbalstīs Bitcoin un Stratis un nodrošinās vienmērīgu apmaiņu starp abām kriptogrāfijas valūtām. Turklāt tajā ir integrēts Tumbelbit, kas nozīmē, ka darījumi, izmantojot vēja maka mezglus, būs anonīmi. Sākotnējā Breeze maka versija neatbalstīs žetonu ievietošanu.

Pašlaik testa tīklā ir pieejama Breeze seifa beta versija.

Breeze Wallet iznāks pēc mēneša vai diviem. Es jūs visus informēšu par to.

Kā Stratis tiks izmantots reālajā pasaulē

Daži no Stratis blokķēdes ieguvumiem, kas ietekmēs reālo pasauli, ir šādi:-

 • Medicīniskā izpēte: Stratis blokķēde ļaus medicīnas zinātnei atrisināt tās publicēšanas un izpētes strīdus, nodrošinot nemainīgu ierakstu datu bāzi. Šeit recenzents, pētnieks un izdevējs var strādāt, uztraucoties par ieraksta likumību.
 • Lietiskais internets: Stratis var ietekmēt nozares vertikālus, piemēram, piegādes ķēdi, transportēšanu, inventāru un nodarbošanos, visu nodrošinot blokķēdē, ko reāllaikā atjaunina interneta vienprātība. Piemēram, viedā bloķēšana, ko iespējojusi Stratis platforma, ļaus jums piekļūt pilnībā automatizētai AirBnB dzīvesvietai bez jebkādiem strīdiem vai cilvēku mijiedarbības.
 • Izcelsme: Tas nozīmē produkta pārbaudi un izsekošanu. Tā kā ražošana ir nobriedusi, tā ir izraisījusi arī oriģinālu produktu viltošanu un viltošanu. Bet, kad šādi produkti tiks ievietoti Stratis blokķēdē izsekošanai un identificēšanai, šī problēma tiks atrisināta. Piemēram, skatiet sadaļu Dimanta pārbaude Mūžīgais.
 • Fintech: Fintech telpā debesis ir Stratis robeža. Šajā jomā Stratis plāno atrisināt tādas problēmas kā uzticēšanās Escrows, identitātes zādzība, identitātes pārvaldība, noskaidrošana un norēķinu pārvaldība vai KYC atbilstība klienta uzticības zaudēšanai, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.
 • Stratis identitāte: Stratis Identity lietotni var izmantot, lai efektīvi pārvaldītu uz blokķēdes balstītu identitātes pārvaldību un samazinātu daudz lieku darbu no paša sākuma. Uzņēmumi to var izmantot fona pārbaudei vai pakalpojumiem, kuriem nepieciešama KYC atbilstība, un katru reizi šajā lietojumprogrammā lietotājs būs atbildīgs par saviem datiem. Skat šeit to oficiālais lietojuma apraksts.

Daži no šiem aizraujošajiem lietošanas gadījumiem jau tiek ražoti, bet daži vēl tiek izstrādāti.

Stratis pret Ethereum

Gan Stratis, gan Ethereum atbalsta viedie līgumi. Bet Ethereum ir pamatproblēma. Ethereum viedie līgumi ir rakstīti Cietība kura ir tās dzimtā valoda, turpretī Stratis līgumi tiek rakstīti C # valodā – attīstītāju kopienas kopējā valodā.

Viedu līgumu rakstīšana Ethereum nozīmē, ka izstrādātājam vispirms jāapgūst Solidity, kam ir mācīšanās līkne.

Turklāt Stratis atbalsta līgumus un citus blokķēdes jauninājumus savās blakus ķēdēs, atšķirībā no Ethereum, kur katrs līgums iet no Ethereum bloku ķēdes.

Bet abi projekti ir guvuši godīgus atzinīgus vārdus no tirgus, un tādi uzņēmumi kā Microsoft abus atbalsta.

Stratis ceļvedis un nākotne

Ievērojot pašreizējo scenāriju un Stratis attīstības plānu, tas izskatās ļoti nepietiekami novērtēts, jo tas ir uzkāpis pa kriptovalūtu kāpnēm.

Tuvākajās dienās būs daudzsološi redzēt, kā Stratis’s Breeze Wallet darbojas galvenajā tīklā.

Šis ir ceļvedis 2018. gadam:

Mans mērķis ir trīs labākie tirgus ierobežojumi. Es ko citu uztveru kā izgāšanos, tāpēc nākotne izskatās gaiša.

– Kriss Trew, Stratis izpilddirektors

Stratis kriptovalūta

Tagad beidzot jautājums par miljonu dolāru:

 •  Vai jums vajadzētu ieguldīt Stratis?

Nu, atbilde slēpjas jūsu mērķos un riska apetītē.

Tā ir salīdzinoši jauna kriptonauda, ​​taču šķiet daudzsološa.

Es ceru, ka šī detalizētā analīze palīdzēs jums pieņemt labu lēmumu. Kopīgojiet šo lēmumu ar mums zemāk esošajos komentāros!

Ja jums patika ziņa, neaizmirstiet to kopīgot ar draugiem un ģimeni sociālajos tīklos! 

Oficiālie Stratis resursi:

Tālāk ir sniegtas dažas saites, kas jūs regulāri informēs par Stratis:

Tāpat kā Stratis, es esmu padziļināti iepazīstinājis ar daudzām populārām kriptovalūtām. Jūs varat lasīt par tiem, noklikšķinot uz saites zemāk:

 • NEO kriptonauda: Viss, kas jums jāzina par China Ethereum
 • Ethereum Classic (ETC): viss, kas jāzina iesācējiem
 • Labākie pieejamie kriptogrāfisko tirgu izstrādājumi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me