Šajā ceļvedī mēs izpētīsim visas lietas, kuras jūs varat iegādāties, izmantojot Bitcoin hodling tik ilgi!

Pieaugot popularitātei, bitcoīns ir guvis atzinību daudzās citās nozarēs, un kriptovalūtu vispārējā perspektīva ir bijusi ļoti pozitīva. 2018. gada maijā programmētājs varēja iegādāties picu aptuveni 30 USD vērtībā ar 10 000 BTC. Vēsturiski tas ir pirmais produkts, kas toreiz iegādāts ar Bitcoin vairāk.

Ko jūs varat darīt ar Bitcoin?

Ceļojumi un tūrisms

Tel un tūrisms. Tūkstošiem cilvēku katru dienu ceļo iekšā un ārā. Daži uzņēmumi gāja soli uz priekšu, lai lietotājiem būtu vieglāk veikt darījumus un apmaksāt ceļojumu rezervācijas, izmantojot bitkoīnus.

Viena no lielākajām ceļojumu rezervēšanas aģentūrām Expedia tagad var pieņemt Bitcoin maksājumus kā maksājuma veidu par tiešsaistes viesnīcu rezervācijām, kuras varat veikt, izmantojot viņu vietni. Viņu maksājumu kanālu nodrošina Coinbase, un tas šobrīd pieņem bitcoīnus.

Turklāt tādi uzņēmumi kā CheapAir pieņem aviosabiedrību rezervācijas arī caur bitkoiniem. Viņi sāka darboties kā kriptogrāfijas pirmie lietotāji un to izmantoja reālistiskiem pirkumiem saviem lietotājiem.

Runājot par dažiem lielākiem ieročiem, kaut arī visas vietas šobrīd ir rezervētas, Jaunava Galaktika, Ričarda Brensona ideja, kas garantē ceļojumu uz pieņemto kosmosu un arī turpmāk maksās par vietām kosmosa reisā bitkoinos. Tas ir futūristiskais kombinācija, kurā mēs plaukstam.

Ēdiens un dzērieni

Alkas pēc picas, bet neko nemainījāt? Pizzaforcoins ir Kalifornijā bāzēts pakalpojums, kas ļauj jums iegādāties picas no lielākajām picu ķēdēm, piemēram, Papa John’s, Pizza Hut un citām, patiesi izmantojot savu bitcoin. Platforma darbojas tā, ka tā ļauj ievadīt savu atrašanās vietu un parāda pieejamās picu vietas jūsu apkārtnē. Kad esat izvēlējies un veicis pasūtījumu, tas tiek pārsūtīts uz attiecīgo restorānu, tiklīdz esat veicis maksājumu, kas parādās arī BTC. Pašlaik jūs varat veikt maksājumus, izmantojot līdz pat 50 kriptovalūtām, ņemot vērā to integrāciju ar Shapeshift. Jūs varat vai nu nogādāt picu jums, vai arī paņemt to no vietas.

Ja jūs neatrodaties ASV, varat doties uz vietni Lieferando.de – Vācijas pārtikas piegādes pakalpojumu ar vairāk nekā 11 000 restorāniem zem tā jostas. Nesen tā pievienoja maksājumus, izmantojot bitkoīnus. Tas izmanto Bitpay, lai apstrādātu savus darījumus, tādējādi ļaujot maksāt par pārtiku vai nu Bitcoin, vai Bitcoin skaidrā naudā.

Vēl viens Krievijas pārtikas piegādes pakalpojums, kura partneros ir vairāk nekā 90 restorānu, kases iespējām pievienoja kriptonauda norēķinu iespēju. Pirms opcijas pievienošanas neviens no restorāniem atsevišķi neatbalstīja kriptogrāfiju. Tātad, tas ir liels solis pareizajā virzienā gan ēdiena mīļotājiem, gan kriptogrāfijas cienītājiem.

Spēles un izklaide

Starp lielajiem nozares spēlētājiem, Microsoft Xbox veikals un Windows veikals ļauj iegādāties spēles, filmas un daudz ko citu, izmantojot maksāšanas veidu bitkoīnus. Jūs varat ielādēt bitcoīnu savā Microsoft kontā un sākt to izmantot kā maksājuma veidu ikreiz, kad izrakstāties. Tomēr neliels brīdinājums ir tāds, ka jūs nevarat atmaksāt noguldītos bitcoīnus, tāpēc vienkārši ņemiet vērā summu, kuru ielādējat savā Microsoft kontā.

Mazākiem nišas spēlētājiem varat iegādāties arī spēles un izpērkamas dāvanu kartes no dažādām platformām, piemēram, BitPlaza, Coinmall un Zynga. Šīs platformas ļauj jums samaksāt par spēļu pirkumiem, izmantojot Bitcoin kā naudu.

Iepirkšanās un vairāk

Daudzi veikali savai vietnei ir pievienojuši kriptovalūtas norēķinu iespējas, pieaugot digitālo valūtu un it īpaši bitkoīnu popularitātei. Etsy, visā pasaulē pazīstama e-komercijas platforma, ļauj pārdevējiem iestatīt bitkoinu kā metodi, kā saņemt maksājumus no pircējiem. Turklāt Blockonomics strādāja ar WordPress, lai palīdzētu tai izveidot savā vietnē Bitcoin maksājumu integrācijas, lai cilvēki, kuriem ir vietnes, kas izveidotas, izmantojot WordPress, varētu pieņemt Bitcoin maksājumus no saviem pircējiem, izmantojot bitcoīnu, vienkārši pievienojot attiecīgajam spraudni savai vietnei..

Bitrefill, platforma, kas ļauj jums iegādāties kuponus no tādām augstākajām pārtikas ķēdēm ASV kā siera kūku fabrika, Chipotle, Dunkin Donuts, Burger King un citas, izmantojot bitkoīnus. Jūsu iecienītākās pārtikas ķēdes ar iecienītāko maksājumu veidu. Varat arī iegādāties dāvanu kartes spēļu platformām, piemēram, Steam, Xbox un Nintendo. Tāpat platformas, piemēram, Gyft un BitPlaza, ļauj iegādāties gandrīz visu, sākot no personīgajiem piederumiem līdz pārtikas precēm un dāvanu kartēm, kā arī norēķinoties ar bitcoiniem..

Reed Jewellers, kas ir slavens nosaukums Amerikas juvelierizstrādājumu un aksesuāru nozarē, ir veikali vairāk nekā 13 valstīs, kā arī tiešsaistes klātbūtne. Gan fiziskajos, gan tiešsaistes veikalos Reeds kā maksājuma veidu pieņem Bitcoin. Jūs varat iegādāties pulksteņus, rotaslietas, dimantus un daudz ko citu.

Vēl viens nozīmīgs spēlētājs iepirkšanās nozarē ir Overstock, kas kā maksāšanas veidu pieņem bitkoīnus. Ne tikai tas, ka biržas sarakstā iekļautā uzņēmuma izpilddirektors ir kopīgi ieinteresēts un entuziasms iegādāties un strādāt ar blokķēdes balstītiem uzņēmumiem. Uzņēmums Overstock arī veica ICO 2018. gadā, lai pārstrukturētu savu biznesu un spētu piesaistīt vairāk nekā 250 miljonus dolāru, kas ir viens no augstākajiem ICO piesaistītajiem līdzekļiem.

Dažādi pirkumi

Trauku, satelīttelevīzijas un interneta pakalpojumu sniedzējs, Bitcoin piedāvājuma iespējas sāka piedāvāt jau 2014. gadā. Vienreizēju abonementu varat iegādāties, izmantojot viņu vietni. Iepriekš viņi izmantoja Coinbase integrāciju, lai pieņemtu Bitcoin maksājumus, un tagad ir pārcēlušies uz Bitpay kā savu darījumu apstrādes apstrādātāju.

Uzņēmums ar nosaukumu Bitcoin real Estate ļauj jums pārdot un iegādāties īpašumus, izmantojot bitkoīnus. Jūs varat doties uz priekšu un uzskaitīt savu māju pasaules platformā un veikt pirkumus, izmantojot digitālo valūtu. Cenas ir norādītas ASV dolāros vai eiro vai ekvivalences noteikumos bitkoiniem.

Ja vēlaties darīt kaut ko labu un palīdzēt cilvēkiem, to varat sasniegt arī ar Bitcoin. Labdarības fonds Binance, cita starpā, ziedojumus pieņem arī bitcoin. Viņi arī izmanto blockchain spēku, lai ziedotājiem piedāvātu pārredzamību, lai redzētu, kur notiek viņu labdarība.

Tādi uzņēmumi kā APMEX un JM Bullion ļauj lietotājiem savā vietnē iegādāties zeltu, sudrabu un līdzīgus dārgmetālus un par tiem samaksāt, pieņemot bitcoin. Tomēr pirkumu maksimums ir aptuveni ceturtdaļmiljons dolāru.

Bloomberg un Chicago Sun-times ir vienas no tiešsaistes ziņu platformām, kas piedāvā bitcoin kā maksāšanas iespēju savam abonēšanas modelim. Līdzīgi arī Treehouse, izglītības platforma, pieņem bitcoin maksājumu par saviem kursiem.

Starp dažiem ievērojamiem jauninājumiem bitkoīnu izmantošanā maksājumu veikšanai ir bezkontakta karte, ko piedāvā kriptogrāfiju maksājumu apstrādes uzņēmums BitPay. Karte tiek piedāvāta kā Visa karte, kas ļauj konvertēt bitkoīnus un bitcoin skaidru naudu ASV dolāros vai atkarībā no tā, kurš ir vietējais fiat jūsu valstī. Tomēr pašlaik tā ir pieejama tikai ASV iedzīvotājiem, un ļauj to izmantot tāpat kā parastu kredītkarti, padarot pirkumus vēl vienmērīgākus, tāpat kā ar parastajām ar fiat nodrošinātajām kredītkartēm..

Ir daudzas citas vietnes, kas pašlaik atļauj arī bitcoīnu, tostarp, bet ne tikai:

  • OKCupid (iepazīšanās vietne)
  • CheapAir (ceļojumu / viesnīcu rezervēšanas aģentūra)
  • PizzaForCoins (picu piegāde)
  • Zynga (mobilās lietotnes / spēles)
  • Etsy (e-komercija, daži Etsy pārdevēji pieņem Bitcoin kā maksājumu)

Ko jūs varat iegādāties ar Bitcoin: Secinājums

Mēs esam nogājuši garu ceļu no kriptogrāfiju atturēšanas līdz pasaulei, kurā tā beidzot kļūst par pieņemtu maksājuma veidu. Mēs esam soli tuvāk digitālo valūtu ieviešanai. Tomēr šobrīd noteikti ir iespējams veikt lielāko daļu darījumu, izmantojot bitkoīnus no pārtikas precēm, aksesuāriem, ēdieniem un izklaidēm. Ko jūs plānojat iegādāties ar bitcoin?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me