Uzziniet: kriptovalūtas tirgus ierobežojums? Galvenā ieguldītāja rokasgrāmata

Kriptovalūtu tirgus kapitalizācija vai kriptovalūtu tirgus ierobežošana ir noderīga metrika, lai uzzinātu kriptogrāfijas valūtas patieso vērtību. Ja jūs dodaties uz monētu tirgus vāciņš, tad jūs redzēsiet monētas, kas sarindotas to tirgus ierobežojuma dilstošā secībā.

Kriptogrāfijas tirgus ierobežojuma izpratne: ieguldītāja ceļvedis: kriptovalūtas tirgus ierobežojums

Šajā rakstā mēs izpētīsim, kā darbojas marketcap un kā jūs to varat izmantot, lai pieņemtu savus lēmumus par ieguldījumiem.

Kriptovalūtas tirgus ierobežojuma aprēķināšana

Monētas tirgus ierobežojumu aprēķina, izmantojot šo formulu:

Tirgus ierobežojums = Kopējais apgrozībā esošais piedāvājums * Katras monētas cena.

Citiem vārdiem sakot, tas ir monētas apgrozības piegādes un katras monētas cenas produkts. Ņemsim piemēru:

Ja “A monētas” apgrozībā ir 300 000 monētu un katras monētas vērtība ir 2 USD, A monētas tirgus ierobežojums būs 300 000 * 2 = 600 000 USD.

Līdzīgi, ja “B monētas” vērtība ir 4 ASV dolāri un apgrozībā ir 50 000 monētu, tās tirgus ierobežojums būs 50 000 * 4 = 200 000 USD.

Tātad, pat ja B monētas individuālā cena ir lielāka nekā A monētas cena, A monētas kopējā vērtība ir daudz lielāka nekā B monētas cena. Tāpēc tirgus ierobežojums ir labāks uzņēmuma vērtības rādītājs nekā tā atsevišķo žetonu cena.

To mēs varam redzēt arī reālajā dzīvē. Ja no coinmarketcap redzat iepriekš minēto sarakstu, pamanīsit, ka EOS un Bitcoin Cash ir attiecīgi 4. un 5. vieta.

Kriptogrāfijas tirgus ierobežojuma izpratne: Investor Guide kriptonauda tirgus ierobežojums

Interesanti ir tas, ka abiem ir gandrīz vienāds tirgus ierobežojums. EOS ir vadošā loma ar “tikai” 5 miljoniem ASV dolāru. Bet, aplūkojot tuvāk, pamanīsit, ka Bitcoin Cash vērtība (USD 123,72) ir gandrīz 50 reizes lielāka nekā EOS (USD 2,40). Iemesls, kāpēc EOS nedaudz samazina Bitcoin Cash, jo tam ir 50 reizes lielāks apgrozības daudzums.

Liels vāciņš vs Vidējs vāciņš vs Mazs vāciņš

Tātad, kāda jēga ierindoties pēc tirgus ierobežojuma? Ko mēs mācāmies no šīs metrikas?

Tas mums parāda, cik lielu risku mēs piedzīvojam, izvēloties ieguldīt kriptovalūtā. Kriptovalūtas var plaši klasificēt kā “lielas un vidēji lielas” un “mazas”..

  • Kriptogrāfijas valūtām ar lielu kapitālu ir liels tirgus ierobežojums, un tāpēc tās ir drošas investīcijas. Uzņēmumi, kuru tirgus ierobežojums pārsniedz USD 10 miljardus, tiek klasificēti kā uzņēmumi ar lielu kapitālu. Pēc šīs aplēses rakstīšanas laikā tikai Bitcoin, Ripple un Ethereum klasificē kā lielas vāciņu kriptogrāfijas.
  • Vidēja lieluma kriptovalūtām ir mazāks tirgus ierobežojums, bet lielāks risks nekā lielo kapitālu kriptogrāfijām. Kriptos ar tirgus ierobežojumiem no 1 līdz 10 miljardiem ASV dolāru ir vidēja līmeņa kapitāls.
  • Kriptogrāfijas valūtām ar nelielu kapitālu ir mazākais tirgus ierobežojums un vislielākais risks, jo neveiksmes iespējas ir daudz lielākas. Uzņēmumi, kuru tirgus ierobežojums ir mazāks par miljardu USD, ir mazie.

Risks pret atlīdzību

Kriptogrāfijas tirgus ierobežojuma izpratne: Investor Guide kriptonauda tirgus ierobežojums

Attēlu kredīts: AIC

Tirgus ierobežojums sniedz jums labu priekšstatu par kriptogrāfijas izaugsmes potenciālu.

Liela vāciņa

Ja jūs nolemjat ieguldīt lielu kapitālu kriptogrāfijā, tad jūsu ieguldījums lielākoties netiks pieredzēts. Tas tiks uzskatīts par “drošu” ieguldījumu un mazāk svārstīgu ieguldījumu. Tātad, lai arī jūs, iespējams, negūstat nekādus lielākus ieguvumus, jūsu ieguldījumiem joprojām var būt neliels konservatīvs pieaugums.

Paturiet prātā, ka kriptonauda ir daudz nepastāvīgāka nekā tradicionālie krājumi. Tātad, lielu kapitālu kriptos joprojām var būt lielāks izaugsmes apjoms nekā akcijām ar lielu kapitālu.

Vidēja vāciņa

Tagad kriptos ar vidēju kapitālu ir zemāks tirgus ierobežojums nekā lieliem uzņēmumiem. Viņiem ir daudz lielāks izaugsmes potenciāls nekā lielajiem uzņēmumiem, tāpēc arī viņiem ir vairāk risku. Iemesls, kāpēc viņiem ir lielāks izaugsmes potenciāls, ir tas, ka viņi joprojām var palielināt savu tirgu vai lietderību. Tādējādi tie nav tuvu viņu pilnīgajam potenciālam.

Maza vāciņa

Zema tirgus ierobežojuma dēļ šie kripto ir uzņēmīgi pret tirgus kaprīzēm. Vienkāršāk sakot, jūs varat redzēt, ka jūsu ieguldījums tajos vienā mirklī samazinās līdz nenozīmīgai summai.

Tātad rodas jautājums, kāpēc jums vispār vajadzētu ieguldīt tajos?

Nu, tāpēc, ka viņiem ir potenciāls patiesi eksplodēt vērtībā un sniegt jums milzīgu ieguldījumu atdevi, daudz vairāk nekā tas, ko jums var dot lielo vai vidējo kapitālu kriptos. Viens no jūsu kā investora galvenajiem izaicinājumiem ir rūpīgi izpētīt visu un…..

Izvēlieties pareizo kombināciju

Kriptogrāfijas tirgus ierobežojuma izpratne: investoru ceļvedis par kriptovalūtas tirgus ierobežojumu

Attēlu kredīts: Aktīvs

Kā tieši vajadzētu ieguldīt savu grūti nopelnīto naudu kriptovalūtās? Tātad, mums ir trīs kriptoklases: liela vāciņa, vidēja vāciņa un maza vāciņa. Šīs nodarbības var vienlaikus nepieaugt. Tas nozīmē, ka jūsu kriptogrāfijas ar vidējo vāciņu var pieaugt laikā, kad kriptos ar lielu vāciņu vērtība samazinās. Tādējādi ir jēga, ka ir daudzveidīgs portfelis, kurā ir labi apvienotas visas trīs klases.

Diferencēta portfeļa priekšrocība ir šāda:

  • Riska samazināšana: Diversificēts portfelis, kurā ietilpst visas trīs klases, strādās tandēmā, lai pēc iespējas samazinātu jūsu risku.
  • Labākais no visām pasaulēm: Jūs izmantosiet visas priekšrocības, kas saistītas ar aktīvu piederību visās klasēs.

Tomēr paturiet prātā, ka pat tad, ja diversifikācija tomēr samazina risku, tā to pilnībā nenovērš.

PIEZĪME: Mēs neesam finanšu konsultanti. Pirms ieguldīšanas, lūdzu, veiciet pats savu pētījumu.

Akciju tirgus ierobežojums pret kriptovalūtas tirgus ierobežojumu

Kriptogrāfijas tirgus ierobežojuma izpratne: Investor Guide kriptonauda tirgus ierobežojums

Attēlu kredīts: YouTube

Termins tirgus kapitalizācija sākotnēji nāk no akciju tirgus. Lai saprastu, cik atšķirīgi tirgus ierobežojumi darbojas akcijām un kriptogrāfijai, jums ir jābūt pamata izpratnei par to, kā darbojas akcijas. Sniegsim jums vienkāršu pārskatu.

Ja jums pieder uzņēmuma akcijas, jūs saņemsiet daļu no tā īpašumtiesībām. Īpašumtiesības kopumā nozīmē divas lietas:

  • Jums ir tiesības uz daļu no uzņēmuma nākotnes ienākumiem, kas tiek sadalīti dividenžu veidā.
  • Saņemiet proporcionālu ieņēmumu summu gadījumā, ja uzņēmums tiek pārdots

Visu akciju kopējā vērtība ir uzņēmuma tirgus ierobežojums. Uzņēmuma tirgus ierobežojums ir novērtējums par tā pašreizējo spēju gūt ieņēmumus un tā izaugsmes potenciālu. Ievērojama daļa uzņēmuma akciju pieder dibinātājiem un citiem lielajiem akcionāriem.

Tagad kriptovalūtu gadījumā lielu daļu žetonu glabā uzņēmums, kas atrodas aiz projekta, un vaļi, kas vienkārši apēd žetonus un tur tos pasīvos makā..

PIEZĪME: Vaļi ir bagāti investori, kuri izmanto savu finansiālo ietekmi, lai iegādātos milzīgus apjomus konkrētai kriptovalūtai.

Labi, tad kā šīs divas pieejas atšķiras?

Atcerieties, ka lielākā daļa šo akciju maksā dividendes. Tātad īpašniekiem piederošās akcijas viņiem nopelnīs dividendes, kas savukārt mazinās pārējiem akcionāriem piederošās akcijas. Tomēr tas nav gadījumā ar kriptovalūtām. Kad valis savos maciņos savāc žetonus, tas tur vienkārši guļ. Cik daudz stāstu esat dzirdējis par ļaudīm, kuru pildspalvu piedziņā ir simtiem bitkoīnu, un pēc tam par to pilnībā aizmirst?

Tātad, kāpēc tā ir problēma?

Ja liela daļa piegādes tiek bloķēta, tas nopietni ietekmē kriptonauda likviditāti un monētas tiek tērētas biežāk. Lai saprastu, kāpēc tā ir problēma, veiksim domu eksperimentu.

Pieņemsim, ka pastāv hipotētiska kriptogrāfija, ko sauc par monētu un kuras kopējais krājums ir 100 miljoni monētu. Tagad iedomājieties, ka daži vaļi ir nopirkuši un glabājuši 50 miljonus A monētu. Tātad tagad mums tirdzniecībai ir pieejami tikai 50 miljoni monētu. Iedomājieties, ka monēta patiešām nodziest un cilvēki sāk tirgoties arvien vairāk, un viņiem būs tikai 50 miljoni monētu, ar kurām tirgoties, nevis 100 miljoni, tāpēc šie 50 miljoni monētu tiks tērēti biežāk.

Bitcoin ir ideāls piemērs tam. Saskaņā ar to rakstu, 9,4% no šobrīd apgrozībā esošajiem Bitcoin ir ieslēgti 100 neaktīvajos maciņos.

Labi, tad kāpēc tā ir problēma?

Pārmērīgi izdevumi noved pie liela marķiera ātruma. Žetonu ātrums palielinās, kad cilvēki izpārdod savus žetonus ātrāk. Liels marķiera ātrums nozīmē mazu tīkla vērtību. Tā kā šiem žetoniem ir zema likvidācija, nemainīgais ātrums palielinās.

Kvantificēsim marķiera ātrumu (TV):

TV = kopējais tirdzniecības apjoms / vidējā tīkla vērtība.

Tātad, vairāk tirdzniecības apjoms aka vairāk, ka monēta tiek tirgota vairāk ātrumu. Līdz ar to, jo mazāka tīkla vērtība, jo lielāks ātrums.

Tātad, kāds tam ir sakars ar tirgus ierobežojumiem?

Tas viss būtībā nozīmē to, ka tirgus ierobežojums var nebūt labākais rādītājs, lai spriestu par kriptonauda vērtību. Tāpat kā mēs esam norādījuši iepriekš, ir kritiska atšķirība starp akciju tirgus ierobežojumu un kriptogrāfijas tirgus ierobežojumu.  

Akciju gadījumā kopējais pieejamo akciju skaits ir daudz precīzāks skaitlis, un tas patiesi nosaka uzņēmuma īpašumtiesību sadalījumu. Tādā gadījumā tirgus ierobežojums ir diezgan precīzs rādītājs.

Tomēr kriptovalūtās, tikai zinot tirgus apjomu, mēs nevaram precīzi spriest par uzņēmuma vērtību. Mēs nezinām, cik daudz šo monētu ir vienkārši ieslēgtas guļošajos maciņos un kāds ir šo žetonu patiesais ātrums. Bez visiem šiem rādītājiem tirgus ierobežojums patiesībā nav labākā metode, lai spriestu par kriptonauda faktisko vērtību.

Kriptovalūtas tirgus ierobežojums: secinājums

Lai gan tirgus ierobežojums ir labs rādītājs, lai uzminētu, cik vērtīga ir kriptonauda, ​​ir jāņem vērā arī vairāki citi faktori. Ja vēlaties ieguldīt, lūdzu, paturiet prātā, ka tirgus ierobežojums ir tikai viens no daudzajiem rīkiem. Jums vajadzētu rūpīgi izpētīt interesējošos projektus un lūgt, lai iegūtu pilnīgas zināšanas par to izaugsmes potenciālu. Zinot viņu tirgus ierobežojumus, jūs tik tālu iegūsiet.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me