Kas ir Zvaigžņu?

Zvaigžņu ir sava veida Bitcoin. Tā ir decentralizēta vienādranga maksājumu sistēma, kas darbojas virs blokķēdes un seko līdzi tam, kurš kurš aktīvs pieder. Atšķirība ir tāda, ka Stellar mērķis ir izslēgt starpnieku, kurš parasti atvieglo starptautisko pārsūtīšanu. Zvaigzne vēlas būt aizstājējs elektronisko pārskaitījumu uzņēmumiem, piemēram, Western Union un MoneyGram. Šie pakalpojumi iekasē pārmērīgi lielas maksas, un to uzsāktie pārskaitījumi var prasīt ilgu laiku, lai pārvietotos pāri robežām.

Gan bankas, gan privātpersonas var sazināties savā starpā, izmantojot Zvaigžņu tīklu. Projekta mērķis ir padarīt starptautiskos naudas pārvedumu pakalpojumus bezjēdzīgus. Atbrīvojot visas ieinteresētās puses un starpniekus, lietas kļūst ātrākas, efektīvākas un rentablākas.

Kas ir zvaigžņu lūmeni?

Zvaigžņu lūmeni, ko definē valūtas simbols XLM, ir tas, kas padara apmaiņu iespējamu visā Stellar globālajā tīklā. Lietotāji var nosūtīt viens otram naudu vienā valūtā un zināt, ka saņēmējs otrā galā un saņems līdzekļus citā valūtā. Nav nepieciešams doties uz banku vai maksāt par darījumu 7 līdz 10% maksu.

Faktiski šāda veida darījumu veikšana Zvaigžņu tīklā var maksāt tikpat maz kā viena santīma miljonā daļa.

Bitcoin pret zvaigžņu: kas tos padara atšķirīgus

Vidējā darījuma maksa Bitcoin tīklā ir 1,63 USD. Darījuma apstiprināšana Bitcoin tīklā prasa arī daudz ilgāku laiku nekā Zvaigžņu tīklā. Bitcoin darījumu apstiprināšana un apstiprināšana publiskajā virsgrāmatā prasa gandrīz 10 minūtes. Zvaigžņu var veikt darījumu tikai dažās sekundēs. Pieci, lai būtu precīzi. Iemesls tam ir tas, kā šie projekti atšķiras pēc pieejas, ko viņi izmanto, lai panāktu vienprātību. Algoritmi ir atšķirīgi.

Lai labāk izprastu, kāpēc tas tā ir, sāksim ar plašāku pārskatu. Apsveriet, ka blokķēdē visiem tīkla mezgliem ir jāpanāk vienošanās, lai uzskatītu darījumu par īstu. Tas tiek darīts, piespiežot mezglus nopelnīt atlīdzību, risinot kriptogrāfijas mīklas. Digitālo valūtu sākumā mīklas tika atrisinātas tikai ar klēpjdatoru. Šodien mīklas ir daudz grūtāk atrisināt, un daudz dārgāk ir nopelnīt atlīdzības. Tas nozīmē, ka lieli kalnrači ar daudz resursu un naudas kontrolē tīklu. Tas nozīmē, ka bitkoīnu ieguve ir ne tikai dārgāka, bet arī tīkla kustība lēnāka. Tagad apsveriet Zvaigžņu pieeju.

Zvaigznei ir savs Zvaigžņu konsensa protokols. Zvaigžņu tīklā nav nepieciešama kalnrūpniecība, lai apstiprinātu darījumus. Tas nozīmē, ka Zvaigžņu lūmenu sadalījums starp mezgliem nav tieši saistīts ar neko, kas saistīts ar ieguvi vai atlīdzības iegūšanu.

Tas nozīmē, ka tīkls ietaupa gan laiku, gan enerģiju, taču tas joprojām nozīmē, ka ir jāizdomā, kam jānotiek, ja sakari pārtrūkst starp mezgliem vai kad mezgls rīkojas ļaunprātīgi, lai mēģinātu surogātpastu vai palēninātu tīkla darbību. Tas nozīmē, ka blokķēdei ir jāpanāk vienprātība, nezinot, vai tīklā ir kādi slikti āboli.

Kā nopirkt Stellar (soli pa solim iesācējiem)

Foto pieklājīgi no Quora.

Problēmu risināšana karavīriem un blokķēdēm

Skaitļošanā šī problēma ir pazīstama kā Bizantijas ģenerāļu problēma. Tā to sauc, jo viduslaikos, kad notika karš, ģenerālis ierindoja karavīrus ap pili, kuru viņi aizstāv. Šiem karavīriem būs jāatrod saziņas veidi, taču bataljons to var darīt, lai kliegtu instrukcijas ap pili.

Šī realitāte atstāja iespēju iebrucējiem ienākt un sniegt nepatiesas instrukcijas, kas varētu izrādīties katastrofālas un izraisīt neparedzētas sekas. Tas ir galvenais decentralizēto maksājumu tīkla izveides izaicinājums. Fakts, ka blokķēdei jāspēj apstiprināt darījumi, nezinot, vai apkārt nodotās instrukcijas ir labas vai sliktas.

Kā nopirkt Stellar (soli pa solim iesācējiem)

Vairāk par Zvaigžņu konsensa protokolu

Zvaigžņu konsensa protokols ir veidots tā, lai tas būtu daudz ātrāks nekā Bitcoin. Tas to panāk, ievērojot dažus pamatprincipus. Pirmo principu ir viegli uzminēt. Ideja par decentralizētu kontroli. Zvaigzne nenosaka nekādus ierobežojumus, kurus mezglus var apstiprināt. Tas samazina lēmumu pieņemšanas apjomu, kas notiek tīklā, kas nozīmē, ka vienprātību var panākt dažu sekunžu laikā, nevis dažu minūšu laikā, piemēram, Bitcoin tīklā.

Šī ideja neierobežot tīkla dalībniekus ļauj uzticībai palikt elastīgai. Dalībnieki izlemj, kuriem mezgliem uzticēties. Tas ikvienam Zvaigžņu tīklā dod lielāku autonomijas pakāpi, nekā viņi iegūtu, piedaloties Bitcoin tīklā. Viss ir tikai mazliet bezšuvju.

Iepriekš minētās funkcijas ir lieliskas, taču darījumu apzīmē Zvaigžņu konsensa protokola asimptotiskais drošības aspekts. Šī drošības funkcija organizē digitālos parakstus un jaucējkomandu saites tā, lai abi nesavienotos vai nebūtu atkarīgi viens no otra. Tas palīdz aizsargāties pret surogātpastu vai ļaunprātīgām darbībām, pat ja šīs darbības tiek veiktas ar paaugstinātu skaitļošanas jaudu.

Visas šīs tehniskās funkcijas noved pie tā, ka Zvaigzne ir bezgalīgi mērogojama nekā lielākā daļa citu blokķēžu, ieskaitot to, kas vada Bitcoin tīklu.

Kā nopirkt Stellar (soli pa solim iesācējiem)

Foto pieklājīgi no Zvaigžņu.org.

Kā nopirkt Stellar Kanādā?

Stellar iegāde no uzticamas tiešsaistes apmaiņas ir laba ideja. Populārākās tiešsaistes biržas nodrošina pietiekamu likviditāti, lai apmierinātu lielāko daļu pasūtījumu, un piedāvā zemu maksu ērtu veidu, kā iegūt roku zvaigžņu lūmenos.

1. darbība: reģistrējieties kriptogrāfijas valūtā

Lielākā daļa biržu pārdod tirgū dažas no 10 populārākajām kriptovalūtām. Bitbuy nav izņēmums. Apmaiņa lietotājiem piedāvā piekļuvi Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple un Stellar starp citām monētām. Saskarni ir patiešām vienkārši izmantot valūtu pirkšanai un pārdošanai. Tam ir arī uzlabotas funkcijas profesionāliem tirgotājiem. Pats labākais ir tas, ka reģistrēšanās kontam ir patiešām ātrs un vienkāršs process. Lietotājiem ir tikai jānorāda identifikācija, jāapstiprina viņu e-pasta adrese un jāgaida, kamēr tā tiks pārbaudīta.

2. solis: Ievietojiet naudu savā kontā

Kad lietotāja identitāte ir pārbaudīta, viņš var izvēlēties kādu no daudzām finansēšanas iespējām, piemēram, pārskaitījumu un Interac e-pārskaitījumus. To visu var izdarīt Kanādas dolāros, un darījumus ir viegli un ērti pabeigt.

3. solis: Pērciet Zvaigžņu lūmenus

Kad lietotāja naudas līdzekļi ir pārskaitīti uz Bitbuy apmaiņas maku, lietotāji var noklikšķināt uz pogas Express Trade un nākamajā ekrānā izvēlēties iegādāties XLM žetonus un pēc tam Bitbuy pateiks lietotājam, cik daudz XLM žetonu viņi var iegūt, izmantojot savu pašreizējo atlikumu. Tas ir vienkārši.

Bitbuy detalizēti

Birža piedāvā zemas maksas, visaugstāko klientu atbalstu un stingru uzticību drošībai. Oficiālajā valdības aģentūrā FINTRAC tas ir pareizi reģistrēts kā naudas pakalpojumu uzņēmums. Bitbuy ir reputācija, ka tā pilnībā atbilst likumiem, un uzticama vieta digitālo aktīvu glabāšanai. Bitbuy ir vairākas saskarnes, piemēram, Bitbuy Pro pieredzējušiem tirgotājiem un Bitbuy Express jaunākiem lietotājiem. Viņiem ir arī mobilā lietotne gan android, gan iOS

Citas zvaigžņu iegādes iespējas

Malā no Bitbuy platformā ir divi citi pamanāmi veidi, kā ieguldīt Stellar un Stellar Lumen marķierī. Coinbase.com ir lieliska metode ASV pilsoņiem. Coinbase ļauj lietotājiem uzreiz nopirkt Zvaigžņu lumens ar kredītkarti. Maksa par to ir augsta, un summa, ko jauns lietotājs var iegādāties, drošības apsvērumu dēļ ir ierobežota. Coinbase ir platforma daudziem iesācējiem.

Otra iespēja ir progresīvāka un rūpējas par tirgotājiem. Tas nozīmē reģistrēties kontam biržā, piemēram, Binance.com, un tirgot Bitcoin vai citas kriptovalūtas par Zvaigžņu lumens. Biržās iekļautās kriptovalūtas tirgojas pa pāriem, kā to dara tradicionālās ārvalstu valūtas. Tirgotājs, kas tikko sācis, pirms mēģināt aizpildīt lielu pasūtījumu, vēlēsies uzzināt par tirgus un ierobežot pasūtījumus un citus tirdzniecības pamatus nelielās summās..

Vienā vai otrā veidā šeit varat uzzināt (un, iespējams, iegādāties) Zvaigžņu tīklu, vienu no daudzsološākajiem projektiem blokķēdes spēlē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me