Toreiz valdība mēdza izdot paziņojumus un atlīdzību par noteiktu personu sagūstīšanu. Šos paziņojumus sauca par „veltēm”, bet cilvēkus, kuri par noziedznieku sagūstīja šos noziedzniekus, sauca par „medību medniekiem”. Nu, veltes un balvu mednieki saglabājas līdz šai dienai. BET konteksts ir ļoti mainījies.

Galvenais norādījums, kā kļūt par veiksmīgu Bounty Hunter

Galvenais norādījums, kā kļūt par veiksmīgu Bounty Hunter

Mūsdienās, īpaši kriptotelpā, atalgojuma programma ir visu šo blokķēdes jaunizveidoto uzņēmumu piedāvājums, lai mudinātu savus lietotājus veikt dažādus uzdevumus, lai reklamētu un uzlabotu savu produktu. Vienkāršāk sakot, izmantojot tādas atalgojuma programmas kā BountyOne, lietotāji var saņemt kompensāciju par ICO produkta reklamēšanu un uzlabošanu vai nu vietējā marķierī Bitcoin / Ethereum, vai pat fiat.

Tur ir daudz un daudz veltes programmu, un, ja jūs pareizi pārvietojaties, tad jūs sastapsieties ar daudzām patiešām pārsteidzošām programmām, kas var nopelnīt jums daudz naudas. Tomēr, kā jums teiks jebkurš pieredzējis medību mednieks, tur ir daudz atkritumu.

Šajā ceļvedī mēs sniegsim jums dažas vadlīnijas, kas jāievēro, izvēloties veltes.

Pārbaudiet projekta uzticamību

Mēs domājam, ka tas nav prāta darbs, bet, lūdzu, nepieņemiet nekādas veltes, neizskatot projektu! Tur ir daudz izkrāpšanu, pēdējā lieta, ko vēlaties, ir tērēt savu laiku un resursus nepelnītam projektam. Ir dažādi veidi, kā var noteikt, vai projekts ir uzticams vai nē.

# 1 Komanda

Jūs, iespējams, redzējāt šo fotoattēlu, kas peld internetā:

Galvenais norādījums, kā kļūt par veiksmīgu Bounty Hunter

Attēlu kredīts: Reddit

Lai cik tas būtu smieklīgi, tas sniedz diezgan veselīgu norādi par to, ko meklējat. Vienkāršākais un vienkāršākais veids, kā uzzināt projekta ticamību, ir paskatīties uz komandu.

Kad meklējat projektu, vienkārši dodieties uz viņu vietni un googlēiet komandas dalībnieku vārdus. Patiesībā jūs pat vēlaties pārbaudīt viņu LinkedIn. Ja nekas konkrēts nenāk, tad jūs zināt, ka jums ir darīšana ar, teiksim tā, nevis ar tik kompetentu komandu.

Jums nav jābūt tik skarbam pret komandas dalībnieku iepriekšējiem sasniegumiem, tomēr pastāv vienkāršs īkšķis. Ja projektā teikts, ka viņu komandā ir Raiens Goslings, tad izmetiet viņus.

Galvenais norādījums, kā kļūt par veiksmīgu Bounty Hunter

Attēlu kredīts: Reddit

# 2 Piramīdas shēmas līdzība

Ņemsim to visbēdīgāko piemēru. Bitconnnnnneeeeecccccttttt!

Galvenais norādījums, kā kļūt par veiksmīgu Bounty Hunter

Ah Bitconnect … dāvana, kas turpina dot.

Daudzus investorus Bitconnect piesaistīja tas, ka viņi garantēja peļņu un atlīdzību. Patiesībā viņu vietnē bija izveidots viss plāns:

Galvenais norādījums, kā kļūt par veiksmīgu Bounty Hunter

Jebkura vietne, kurā ir kaut kas līdzīgs šai piramīdas shēmas kliedzienam, ir nekavējoties jāiznīcina. Jebkurš kriptogrāfijas entuziasts, kura vērts ir viņa sāls, jums pateiks, ka kriptogrāfijas pasaulē nav garantiju.

# 3 Baltā papīra kvalitāte

Baltais papīrs ir jebkura SIO maize un sviests. Pēc Vikipēdija. “Baltā grāmata ir autoritatīvs ziņojums vai ceļvedis, kas īsumā informē lasītājus par sarežģītu jautājumu un iepazīstina ar izdevējas iestādes filozofiju šajā jautājumā. Tas ir paredzēts, lai palīdzētu lasītājiem saprast problēmu, atrisināt problēmu vai pieņemt lēmumu. ”

Vienkāršāk sakot, balta grāmata potenciālajiem investoriem var pateikt visu, kas viņiem jāzina par projektu. Tas ir iemesls, kāpēc ICO, kurai nav baltā papīra, vienkārši jāpārskata.

Vēl viena lieta, ko saprot lielākā daļa SIO, ir tā, ka lielākā daļa investoru vienkārši neuztraucas lasīt balto grāmatu. Tas ir iemesls, kāpēc viņi vienkārši nodod savus balto papīru ārējiem lētiem ārštata rakstniekiem, kuri galu galā izveido pareizus mākslas darbus. Protams, šeit māksla tiek izmantota ārkārtīgi bagātīgi. Pārbaudiet šo dārgakmeni baltā grāmata autors: “Arbitrage Crypto Trader”.

Šeit ir izvilkums no baltā papīra:

Tomēr šķīrējtiesa galīgi nemira. Viņš atkal atbalstīja, pateicoties kriptogrāfijas valūtas parādīšanās. Mēs visi redzam, ka šobrīd ir citāti bitkoyna dažādās biržās atšķiras viena no otras par 1–5%. Dažiem Altokumiem atšķirība dažkārt var sasniegt 50%. ”

Tas ir labi, neuztraucieties, lai to saprastu.

Labi izstrādāts baltā grāmata var noteikt paaudzi. Paskatieties, ko Bitcoin laikraksts ir izdarījis šajā laikmetā. SIO, kas neuztraucas pielikt visas pūles, nevajadzētu pievērst uzmanību.

Marķiera mērķa pārbaude

Tas ir vēl viens noderīgs projekta derīguma rādītājs un lai uzzinātu, vai tie ir jūsu laika vērts vai nē.

Jūs droši vien jautājat,

“Kāpēc man būtu jāuztraucas ar visām šīm pārbaudēm?”

Iemesls tam ir diezgan vienkāršs.

Pārsvarā jūs saņemsiet algu viņu dzimtajos žetonos. Ja tas tā ir, tad vispirms jums jāpārliecinās, ka jūs saņemat algu žetonos, kurus iespējams novērtēt eksponenciāli.

Kas tagad nosaka žetona novērtējošo kvalitāti? Lai to uzzinātu, jums jāzina par marķieru lietderību.

Lasot projektu, uzdodiet sev šo jautājumu: ja jūs atņemat ICO projekta marķieri, vai tā biznesa modelis sabrūk? Ja atbilde ir nē, viņiem nav nepieciešams marķieris. Vienkārši.

Kvalitatīvam biznesa modelim jābūt tādam, lai viņi maksimāli izmantotu savus žetonus.

Kā savā paziņojumā norāda Viljams Mougayars Vidējs raksts, marķieru lietderībai ir trīs principi, un tie ir:

 • Loma.
 • Iespējas.
 • Mērķis.

Šie trīs ir ieslēgti trīsstūrī, un tie izskatās šādi:

Galvenais norādījums, kā kļūt par veiksmīgu Bounty Hunter

Katrai marķiera lomai ir savs funkciju kopums un mērķis, kas ir detalizēti aprakstīts šajā tabulā:

Galvenais norādījums, kā kļūt par veiksmīgu Bounty Hunter

Apskatīsim katru lomu, kuru var izmantot marķieris:

Pa labi

Pārņemot noteiktu žetonu, īpašnieks iegūst noteiktu daudzumu tiesību ekosistēmā. Piem. turot DAO monētas jūsu rīcībā, jums varēja būt balsstiesības DAO iekšienē, lai izlemtu, kuri projekti saņem finansējumu un kuri nē.

Vērtības apmaiņa

Žetoni rada iekšējo ekonomisko sistēmu paša projekta robežās. Žetoni var palīdzēt pircējiem un pārdevējiem tirgoties ar ekosistēmu. Tas palīdz cilvēkiem iegūt atlīdzību, veicot noteiktus uzdevumus. Šī individuālo, iekšējo ekonomiku radīšana un uzturēšana ir viens no svarīgākajiem žetonu uzdevumiem.

Nodeva

Tas var darboties arī kā maksas vārteja, lai jūs varētu izmantot noteiktas sistēmas noteiktas funkcijas. Piem. Golem jums ir nepieciešams GNT (golem token), lai piekļūtu Golem superdatora priekšrocībām.

Funkcija

Marķieris var arī ļaut īpašniekiem bagātināt lietotāju pieredzi konkrētās vides robežās. Piem. Brave (tīmekļa pārlūks) BAT (Brave izmantotie marķieri) īpašnieki iegūs tiesības bagātināt klientu pieredzi, izmantojot savus marķierus, lai pievienotu reklāmas vai citus uz uzmanību balstītus pakalpojumus platformā Brave.

Valūta

Var izmantot kā vērtības krājumu, ko var izmantot darījumu veikšanai gan attiecīgajā ekosistēmā, gan ārpus tās.

Ieņēmumi

Palīdz taisnīgi sadalīt peļņu vai citus saistītus finanšu ieguvumus starp ieguldītājiem konkrētā projektā.

Tātad, kā tas viss palīdz marķieru lietderībā?

Ja uzņēmums vēlas maksimāli izmantot savu marķieru lietderību, viņiem ir jāatzīmē vairāk nekā viena no šīm īpašībām. Jo vairāk īpašību viņi varēs atzīmēt, jo lielāku lietderību un vērtību viņu marķieris iegūs ekosistēmā, un kā paplašinājums, jo vērtīgāka būs jūsu atlīdzība..

Jūsu specializācijas atrašana

Tur ir dažādu veidu kriptogrāfijas veltes. Daži no populārākajiem kriptogrāfijas veltēm ir:

 • Bitcointalk parakstu veltes: Bitcointalk ir viens no slavenākajiem kriptovalūtas forumiem. Lai saprastu, kas ir parakstu veltes, šāds lietotāja “HiringYou” skaidrojums ir diezgan noderīgs:

  “Ir ļoti vienkārši pievienoties parakstu veltēm. Katrā kampaņā ir paraksts un iemiesojums, dažreiz arī pm. Vispirms jums vajadzētu nokopēt parakstu, kas paredzēts jūsu rangam, un pēc tam dodieties uz savu profilu, un kreisajā pusē atradīsit opciju ar nosaukumu “Foruma profila informācija”..

  Noklikšķiniet uz tā, un jūs atradīsit izvēles rūtiņu, kurā jums jāielīmē nokopētais paraksts un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Mainīt profilu. Jūsu paraksts tiks mainīts. Pārbaudiet, vai jūsu rangam ir kāds iemiesojums vai pm. Ja jā, izpildiet to pašu procedūru, kuru ievērojāt parakstīšanai. Pēc tam dodieties uz viņu pavedienu un izlasiet sadaļu “Kā pieteikties”. Aizpildiet nepieciešamo informāciju un ievietojiet to tur. Jūsu pieprasījums pievienoties kampaņai tiks nosūtīts. ”

 • Sociālo mediju dāvanas: Ievietojiet noteiktu reklāmas materiālu savā sociālo mediju platformā un saņemiet atbilstošu samaksu.
 • Emuāra / video ieraksts: Ja jums seko emuārs / video, vienkārši izveidojiet emuāru un video ierakstu, lai reklamētu konkrētu ICO.
 • Tulkošanas dāvanas: Vienkārši pārtulkojiet dokumentāciju vai vietni citā valodā, lai projekts varētu sasniegt plašāku auditoriju.

Bounty jums vajadzētu izvēlēties, pamatojoties uz jūsu specializāciju. Piem. ja brīvi pārvalda svešvalodu, tulkošanas veltes jums ir ideāli piemērotas. Ja esat labs rakstnieks vai jums ir daudz Youtube sekotāju, tad emuāra / video ieraksti jums ir noderīgi. Līdzīgi, ja jums ir daudz čivināt sekotāju, sociālo mediju dāvanas jums ir lieliski piemērotas.

Savienojums, savienojums un savienojums

Jums, kā medību medniekam, vienmēr jāmeklē saziņa ar jūs interesējošo projektu izstrādātājiem. Sāciet sarunu un izveidojiet saikni ar viņiem, lai uzzinātu vairāk par projektu un biznesa modeli un izdomātu veidus lai to uzlabotu.

Tam ir trīs mērķi:

 • Tas sniedz skaidrāku ieskatu projektā.
 • Tie var dot jums lielāku atlīdzību par jūsu darbu.
 • Viņi pat var uzaicināt jūs piedalīties viņu komandā.

Secinājums

Tātad, tur jums tas ir.

Tas, ko mēs tikko jums devām, ir vadlīnijas, kas jums būs jāievēro, lai kļūtu par veiksmīgu galvu mednieku. Stundas nepieciešamība ir labi pārzinoši un kompetenti medību mednieki. Jums jādara savs ieguldījums kriptelpas attīstībā. Pārbaudiet, ja meklējat lielisku platformu veltēm bountyone.io 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me