Kamēr Coinbase nesen cieta no galvenā darbinieka aiziešanas, Sanfrancisko galvenās mītnes kriptogrāfijas palaišana ir virzījusies uz priekšu. Iekšā jaunākais emuāra paziņojums, nozares jaunizveidotais uzņēmums, kura vērtība privāto finansistu vērtējumā bija 8 miljardi dolāru, atklāja, ka tas ļaus klienta Custody klientiem piederēt Tezos (XTZ) un Maker (MKR), dodot investoriem piekļuvi plašākam produktu sarakstam..

Coinbase ļauj aizbildnības klientiem cept tezus, pārvaldīt caur Maker

Sākot ar piektdienu, Tezos protokola, blokķēdes, kas atvieglo viedus līgumus un decentralizētas lietojumprogrammas, lietotāji, kas arī ir Coinbase augsto biļešu produktu klienti, varēs uzcept savu XTZ platformā..

Tas padara Coinbase Custody, kam ir licences bēdīgi stingrā Ņujorkas štatā, par pirmo “pilna servisa, regulētu, visaptveroši apdrošinātu un 100% bezsaistes kriptogrāfijas nodrošinātāju”.

Ar prieku uzsākt atbalstu Tezos, izmantojot Coinbase Custody!https://t.co/wPsFJpiVlc

Atbalsts vairāk iesaistīto aktīvu un balsošanas / pārvaldības atbalsts drīzumā.

– Braiens Ārmstrongs (@brian_armstrong) 2019. gada 29. marts

Lietotāji, kas lieto XTZ, kā rezultātā Tezos finansē nesen uzsāktās blokķēdes uzturētājus, pēc Coinbase samazināšanas saņems aptuveni 6,6% GPL. Coinbase jaunizveidotā sistēma ļauj institucionālajām ieinteresētajām pusēm, no kurām daudzas, iespējams, pārāk baidījās iepriekš piedalīties Proof of Stake (PoS) shēmās, iegūt daļu kriptogrāfijas aktīvu, tādējādi radot vēl vienu ieņēmumu plūsmu šādiem ilgtermiņa ieguldītājiem. Ketlina Breitmana, TCO, ICO, kas piesaista miljonus netālu no iepriekšējā tirgus cikla virsotnes, līdzdibinātāja izteica:

“Sasniegt mūsu misiju izveidot” digitālo sadraudzību “nozīmē atvieglot līdzdalību visiem, un tas ietver institucionālos klientus, kurus Coinbase Custody ienes kosmosā.”

Ar šo lielo piedāvājumu Coinbase vadīs savus mezglus un validatorus, nodrošinot, ka XTZ vai citu kriptogrāfisko aktīvu cepšanas procesā nav iesaistītas trešās puses, tādējādi eksponenciāli samazinot uzbrukuma vektorus.

Lai gan Coinbase Custody pašlaik ir maz ambīciju, šī daudznacionālās kriptovalūtas firmas puse nākotnē plāno atvērt durvis pārvaldībai uz platformas. Pirmkārt, nākamajā ceturksnī Coinbase ļaus XTZ un MKR īpašniekiem pārvaldīt, izmantojot šo aktīvu attiecīgās platformas. Iepriekš Coinbase atbalstīja klasisko glabāšanu tikai iepriekšminētajiem diviem aktīviem. Šī jaunā funkcija ir svarīga, īpaši attiecībā uz Ethereum bāzēto MakerDAO, jo tā nodrošina, ka DAI (šīs specifiskās ekosistēmas pamatsvariņš) joprojām ir piesaistīts aptuveni dolāram.

Ethereum varētu būt nākamais … Bet daži ir noraizējušies

Kaut arī Coinbase, šķiet, nosaka posmu plaši izplatītai likmju pieņemšanai, daži ir skeptiski par šī īpašā vienprātības mehānisma nākotnes perspektīvām, īpaši tādam tīklam kā Ethereum.

Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem kļūdu un vienprātības neatbilstības dēļ pasakainais Konstantinopoles blokķēdes jauninājums sāka darboties šī mēneša sākumā. Konstantinopole tiem, kas nokavēja piezīmi, ieviesa izmaiņas Ethereum virtuālajā mašīnā, kas samazina viedā līguma gāzes patēriņu (zemākas maksas), kā arī -33% nobīdi par to, cik daudz ētera tiek izsniegts katram blokam. Lai gan šim bloku ķēdes jauninājumam bija saknes Ethereum īstermiņa mērogojamības perspektīvu stiprināšanā, Konstantinopole pārvieto projektu soli tuvāk Serenity parādīšanās brīdim.

0 / Mēs priecājamies izlaist ziņojumu “Entering The Ethereum”. Izlasiet to pilnībā šeit! https://t.co/14Dg1vWKzz

– Delphi Digital (@Delphi_Digital) 2019. gada 7. marts

Bet Ņujorkā bāzētais Delphi Digital nesen pauda bažas par akciju dzīvotspēju, it īpaši pašreizējo tirgus apstākļu kontekstā, kas ir krasi pazeminājuši ETH vērtību.

Pētniecības veikals, kurš nesen sadevās rokās ar 51Percent un kā valdes locekli pieņēma Bitcoin buļli Anthony Pompliano, izjauca to, kā plānotais PoS modelis, it īpaši kriptokonomikas aspekts, varētu parādīties reālajā dzīvē.

Delfu komanda, kuru vada Toms Šaugnessijs, atzīmē, ka piedāvātās peļņas likmes, kas tiek piedāvātas, izmantojot likmi, “izskatās zemas”, pat neņemot vērā darbības izdevumus, kas rodas, darbinot serveri. Validatoriem piedāvātā raža, kas būs līdzvērtīga Serenity ķēdes kalnračiem, būs ne vairāk kā 18,19% GPL – tas notiek tikai tad, ja ir iesaistīti 5 000 000 ēteru, pat ja transakcijas maksa ir vērsta uz jumta. Konservatīvāk un reālajā dzīvē reprezentatīvi validatoru ienesīgums, visticamāk, būs krietni zem 5%, iespējams, pat tik zems kā 2% līdz 3%. Attiecībā uz šo atdeves ekonomisko ilgtspēju pētnieki atzīmēja:

“Ir skaidrs, ka ne tikai tīkla nodevas (iztērētā gāze) būs galvenais augstāku validatoru ienesīguma virzītājspēks, bet arī tas, ka atlīdzības struktūra nav ekonomiski ilgtspējīga bez ievērojamas šo maksu pieauguma.”

Pēc tam amerikāņu grupa sadala Ethereum validatora neto ienesīgumu, ņemot vērā aparatūras vai mākoņdatora servera (kas ievieš centralizāciju) palaišanu rēķina validācijai. Viņi atzīmē, ka pašreizējos cenu līmeņos likme būs ārkārtīgi neizdevīga, varbūt pat vairāk nekā līmeņi, ar kuriem kapitulēja Bitcoin kalnrači, ar kuriem saskārās 2018. gada decembrī. ) un, ja tīkla maksa dienā būtu 400 ETH, gada ienesīgums būtu -26%. Ai.

Vairākos citos diagrammā izklāstītajos scenārijos vērtētāju izredzes šķita tikpat briesmīgas. Izņemot scenārijus, kad Ether plaukst un tīkla maksa ir augsta, kas, šķiet, ir maz ticams, ņemot vērā pasākumus, lai samazinātu gāzes patēriņu visā pasaulē, validatori zaudētu grūti nopelnīto naudu apmaiņā pret Ethereum darījumu apstrādi. Tādējādi Delfi noteica:

“Mēs pilnīgi ticam, ka nepārtraukta Ethereum ieviešana un veidošana uz platformas palīdzēs attīstīties maksas tirgum, taču tas kļūst mazliet par vistu vai olu situāciju. Daudzveidīgam un ienesīgam validatoru tīklam ir izšķiroša nozīme tīkla drošībā un ilgmūžībā, taču tas nav sasniedzams saskaņā ar pašreiz piedāvātajām specifikācijām bez ievērojamām tīkla maksām. “

Nosaukuma attēls Pieklājīgi no Marko Verča Via Flickr

ČivinātDalīties1DalītiesWhatsApp

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me