Pēdējo mēnešu laikā visi Blockchain.com, Coinbase un CoinList ir paziņojuši par Volstrītas veterānu zaudēšanu, lai palīdzētu iesācējiem iesākumā iekļūt kriptogrāfijas monētas institucionālajā pusē. Bet jaunie uzņēmumi šajā telpā, šķiet, ir gatavi uzņemt finanšu iestādes Bitcoin (BTC) valstībā ar atplestām rokām. Piemēram, BitGo izpilddirektors Maiks Belšs, nesen atzīmēja ka šādu firmu ienākšana viņam būtu pieņemama.

Goldman Sachs varētu desmit reizes paaugstināt Bitcoin

Intervijā The Block Belshe apgalvo, ka Goldman Sachs ierašanās šajā telpā un līdzīgi mēģinājumi no citiem Volstrītas mājvārdiem būtu “milzīgi”. Īpaši pieskaroties Goldmanam, kurš, domājams, strādā pie aizbildnības produkta, kas konkurētu ar viņu pašu, Belshe atzīmē, ka Ņujorkas galvenā institūcija tikai dažu mēnešu laikā varētu nodot apcietinājumā “piecus vai desmit miljardus”, tikai pateicoties tam, ka Goldmanis. Viņš izstrādā, kādu ietekmi tirgū varētu atstāt kriptovalūtu apsaimniekošana.

“Tas varētu izraisīt [Bitcoin] cenas pieaugumu, un tas pats par sevi varētu palielināties par desmit reizes … es labprāt tos redzētu telpā.”

Tiem, kas nokavēja piezīmi, pagājušajā gadā sāka parādīties baumas, ka Goldman Sachs strādā pie tādu kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin, brīvības atņemšanas dienestiem. Lai gan iekšēji ir apgalvojuši, ka uzņēmums atliek savu piedāvājumu, pasaulē pazīstamā banka joprojām meklē pirkstu iegremdēšanu šajā telpā, kas, pēc dažu domām, varētu izraisīt domino efektu visā korporatīvajā Amerikā un pēc tam visā pasaulē..

Viņi nāk pēc kriptogrāfijas

Neatkarīgi no tā, kā iestāžu ienākšana pārvieto kriptonauda tirgus – ja vispār – būtība ir tāda, ka ganāmpulks darbojas (vai dažu komentētāju acīs lēnām sautējas) virzienā uz šo ekosistēmu.

Varētu izvirzīt argumentu, ka šī unikālā investoru apakškopa, kurai pieder lielākā daļa karšu (skaidrā naudā), jau šeit atrodas pilnā spēkā.

CME grupas iekšējais Bitcoin nākotnes līgums, kas tika uzsākts 2017. gada kriptogrāfiskā burbuļa virsotnē, līdz šim lielāko tirdzniecības sesiju piedzīvoja tikai pirms nedēļām. Saskaņā ar iepriekšējiem ziņojumiem no šīs tirdzniecības vietas 19. februārī, nevis 24 stundas pēc visu digitālo aktīvu kopējās vērtības, kas palielinājās par 10%, CME bija vislielākā BTC tirdzniecības sesija jebkad šķietamā lāču tirgus rallijā. Vienīgi šajā dienā tika pārdoti 18 338 līgumi, kuru vērtība bija 91 690 BTC (360 miljoni USD). Salīdzinot ar produkta 4630 līgumiem vidējos dienas apjomos pēdējos ceturkšņos, 19. sesija neapšaubāmi bija satriecoša.

Arī pensijas un fondi ir sākuši klusi klaigāt par investīciju iespējām šajā topošajā telpā. Mičiganas universitātes fonds, kura aktīvi ir USD 12 miljardi, nesen paziņoja par nodomiem tuvākajā nākotnē sifonēt vairāk savu līdzekļu kriptocentriskos fondos.

Saskaņā ar Reģionu padomes darba kārtību iestādei ir acis uz “kriptonetwork technology” (tie, iespējams, nozīmē blokķēdes tehnoloģiju) fondu, kuru pārvalda pasaulē pazīstamais Andreessen Horowitz. Konkrētāk, “CNK Fund I”, jo attiecīgo transportlīdzekli ir dēvējis Menlo parks, Kalifornijā bāzētā riska grupa, kas to atbalsta, pašlaik atrodas Mičiganas universitātes darbības jomā. Saskaņā ar Kevinas Hegartijas, valsts vadītās izglītības iestādes finanšu direktora, CNK iegulda “kriptotīkla tehnoloģiju uzņēmumos visā sēklas, riska un izaugsmes posma iespēju spektrā”.

Amerikas pensiju fondi, divi no Fairfax County, Virdžīnijas, lai būtu specifiski, arī ir sākuši “nokāpt no nulles”, kā teiktu Anthony Pompliano no Morgan Creek Digital. Štata policijas spēki un valdības darbinieku pensiju plāni nesen vadīja Morgan Creek jaunākā uzņēmuma līdzekļu vākšanas kārtu – 40 miljonu ASV dolāru fondu, kura centrā bija kapitāla uzkrāšana vadošajos augšupejošajos uzņēmumos, piemēram, Bakkt, Coinbase un Harbour, un piešķīrumi fiziskās kriptovalūtās..

Neskatoties uz to visu, joprojām ir iespējas iet. Šajā gadījumā faktiski nevienam no Volstrītas lielākajiem vārdiem nav aktīvu ieguldījumu kriptovalūtās, par spīti noskaņojumam, ka Bitcoin neturēšana būtu bezatbildīga aktīva asimetriskā riska / ienesīguma profila dēļ.

Bet, Galaxy Digital izpilddirektors Maiks Novogratcs ir pārliecināts, ka galu galā ganāmpulks parādīsies pilnā sastāvā. Kādā Twitter piezīmē Novogratz, bijušais Goldman Sachs partneris, atzīmēja, ka, lai gan iestādes pārvietojas lēnām, tās nāk, it īpaši sakarā ar daudz darba, kas tiek veikts “zem pārsega”. Vienkārši paskatieties uz Fidelity gaidāmo platformu un Bakkt it kā integrāciju ar Starbucks kā pierādījumu šim darbam. Ak, pareizi, un neaizmirstiet pilnveidoto dzirdi, ka Facebook tuvāko mēnešu laikā vēlas sākt savu digitālo aktīvu.

Foto autors Martins Ceralde ieslēgts Atvienot

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me