Vzhledem k tomu, že se Binance náhle ukázal v polovině roku 2017, rychle se zvedl z irelevance do legendárního stavu v krypto ekosystému. Mnozí by dokonce přirovnali slavný vzestup startupu k tvaru hokejky. A je zajímavé, že na rozdíl od svých bratří v Huobi, společnosti ShapeShift, mezi jinými průmyslovými skupinami, pád bitcoinu jen málo odradil úsilí společnosti Binance, ani její zisky.

Ve skutečnosti kryptoměna vydaná společností, vhodně pojmenovaná Binance Coin (BNB), vykázala výkonnost, protože její zjevná hodnota se zdánlivě zvýšila pouze v nedávné paměti.

BNB přepadá uprostřed širší krypto krize

Vzhledem k tomu, že bitcoiny začátkem prosince klesly a vykázaly ztráty, díky nimž by se investoři otřásli, ba dokonce přikrčili, jedna kryptoměna vynikla podobně jako bolavý palec, ale s dobrou záminkou. Toto aktivum bylo BNB. V následujících týdnech, kdy se bitcoiny propadly pod klíčové úrovně podpory na 4 000 $ a dokonce 3 500 $, zůstala populární aktiva relativně silná a zdánlivě se vzpírala závažnosti útlumu širšího trhu..

Nakonec kryptoměna začala běžet zdánlivě proti všem očekáváním. Od 1. prosince do Nového roku zaznamenala BNB nárůst její hodnoty z 4,9 $ na 6,4 $ – 30% zisk. Nadprůměrná výkonnost tohoto aktiva většiny jeho bratří pokračovala i v roce 2019, protože závodní auto, které je BNB, sestřelovalo prodloužené rovné cesty bez problémů.

Zatímco se sem tam uvolnilo několik šroubů, aktivum pokračovalo v běhu a pohybovalo se z cenového bodu 6 $ při inauguraci roku na 11,56 $ v době psaní článku. Takže i když cena bitcoinu bojovala, protože tlak na straně prodeje vážil na vlajkovou loď kryptoměny ad nauseam, BNB nějak zneuctila nevyslovená pravidla.

binance

Hvězdný výkon interní kryptoměny společnosti Binance, která se brzy bude nacházet na svém vlastním plnohodnotném blockchainu, zdánlivě dokonce lákal zaměstnance na začátku, aby přehodnotili svůj plán odměňování.

Podle exkluzivní rozhovor od kryptoinfluencera RallyQT, který si sedl s výkonným ředitelem Changpeng Zhao, se „téměř všichni členové týmu“ ve společnosti Binance rozhodli vzít odměnu svých pracovníků v BNB. Ve skutečnosti Zhao, lépe známý jako „CZ“, poznamenal, že mnoho z těch, kteří se rozhodnou brát kryptoměnu jako výplatu, jde all-in, kde je 100% jejich kompenzace denominováno v BNB. Generální ředitel se krátce dotkl odůvodnění svých zaměstnanců:

“Vědí, co děláme a jak to děláme, doslova zevnitř ven.” A je pro ně snadné se rozhodnout. “

Ale co přesně by přilákalo členy týmu v nejvýznamnějším startupu, aby se vrhli a věnovali všechny své finance krypto světu?

Co jde o Binance?

Odpověď na otázku může být jednoduchá. Ještě lépe, může to být přímo pod našimi nosy.

Přestože za současných tržních podmínek vynikly další společnosti, včetně gigantu ve výši 8 miliard dolarů, kterým je Coinbase, a všudypřítomného všemocného nástroje BitMEX, musí se Binance chopit dortu, pokud jde o nejlepší výkon v nejhorší fázi. Neúnavná snaha společnosti o inovace jí umožnila zahájit vzrušující a potenciálně měnící podniky.

Před pouhými týdny společnost odhalila, že zahájí provoz OTC (crypto-to-crypto over-the-counter) pro své klienty s vyššími vstupenkami, kteří prošli obchůzkami know-your-customer společnosti Binance „Level 2“ . Předpokládá se, že se společnost snaží zajistit stravování u institucionálního publika, protože má v úmyslu být inkluzivní díky již tak rozsáhlému seznamu produktů.

Později společnost se sídlem na Maltě přidala integraci se společností Simplex, poskytovatelem platebních služeb vstřícným ke kryptoměně, který umožňuje transakce fiat-to-crypto (a naopak). Ačkoli jsou poplatky s touto nabídkou vysoké, jedná se o vůbec poprvé, co vlajková loď Binance platforma přijala přímý příliv fiatů pro bitcoiny, litecoiny, ethereum a xrp neméně.

Když už mluvíme o fiat, společnost zahájila v posledních týdnech řadu výměnných zbraní fiat. Posledním spuštěním byla burza Binance’s Jersey, která zaznamenala desítky tisíc, ne-li stovky tisíc Evropanů, kteří se hrnou, aby předložili své dokumenty k přístupu. Nabídka Jersey je však jen špičkou ledovce. V řadě rozhovorů a prohlášení společnosti společnost CZ poznamenala, že jeho společnost hodlá v roce 2019 spustit více než deset platforem s nativními možnostmi fiat.

Binance si dokonce zopakoval, že je prostředníkem pro počáteční nabídky mincí (ICO), a znovu zahájil Launchpad s hvězdami v očích. A je zajímavé, že navzdory dočasnému škytavku, který potlačil spuštění ICO, již byl Binance Launchpad považován za obrovský úspěch. Povýšenec prodal 60 miliard bitTorrent tokenů (BTT), poté v hodnotě kolem 7 milionů dolarů, do 15 minut.

I když je to všechno dobré a dobré, třešničkou na dortu musí být blížící se spuštění Binance Chain a doprovodná decentralizovaná burza (DEX). Nedávno společnost vydala veřejnou beta verzi svého blockchainu a DEX, které se společnost snaží otestovat a propagovat. Zhao poznamenal, že aby „otestoval peklo“ z decentralizované platformy, dá jeho firma v rámci své obchodní soutěže v testnetu BNB v hodnotě 100 000 USD v BNB.

$ BNB katalyzátory budoucích cen – 1. Zahájení síťové sítě Binance 2. Přijetí některými existujícími tokeny projektu 3. Přijetí novými tokeny projektu 4. Binance Dex se stává nejlevnějším způsobem, jak vytvořit, vypsat token a jedinečné páry tokenů. Čas hrát 4-6 měsíců. HODL.

– Gautam Chhugani (@GautamChhugani) 2. března 2019

Pro ty, kteří poznámku zmeškali, CZ poznamenala, že Chain využije konsensuální mechanismus Delegated Proof of Stake (DPOS), zatímco BNB bude působit jako plyn v síti, stejně jako ETH je pro Ethereum. Horlivý vůdce společnosti Binance dokonce poznamenal, že vzhledem k barebonové povaze Binance Chain – nedostatek virtuálního stroje znamená žádné chytré smlouvy – by síť měla být schopna generovat jednosekundové bloky, z nichž každý se týká „pár tisíc“ transakcí. Ačkoli někteří zaútočili na Binance za to, že se snaží konkurovat sám sobě, Zhao dal jasně najevo, že DEXs je dalším krokem ve vývoji na trhu kryptoměn.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me