Bitcoin ir bijis šeit gandrīz desmit gadus, taču joprojām pastāv mīti, kas apņem kriptonauda karali, kas turpina izplatīties gan iesācēju, gan veterānu vidū.

Tomēr labākais veids ir noskaidrot šos mītus, jo jebkurai patiesi decentralizētai un izturīgai pret cenzūru tehnoloģijai noteikti ir jāsaskaras ar šādiem jautājumiem.

Es arī saprotu, ka lielākoties var būt ļoti grūti uztvert “Bitcoin” tēmu, jo tam ir daudz leņķu, piemēram, datorzinātnes, matemātika, kriptogrāfija, ekonomika, psiholoģija, & dažreiz arī filozofiski.

Tik daudz leņķu var patiešām aizmiglot patieso faktu, kas slēpjas aiz tā, jo mums kā cilvēkiem ir tendence izdarīt secinājumus agrāk nekā nepieciešams.

Tomēr ļaujiet man palīdzēt jums izprast dažus mītus, kas jums būtu jāiznīcina ar apkārtējo Bitcoin.

Šeit ir 5 mīti, kas saistīti ar Bitcoin.

1. Bitcoin ir scam & Ponzi

Bitcoin-Ponzi

Ponzi shēmas attēls no HYIP.COM

Es pat neatceros, cik reizes esmu to dzirdējis līdz šim. Šo nepamatoto argumentu iemesli galvenokārt ir:

  • Dibinātājs ‘Satoshi Nakamoto’ aizbēga
  • Satoshi pieder 1 miljons Bitcoins
  • Cilvēki zaudēja naudu
  • Savvaļas svārstības BTC tirgos
  • BTC neatbalsta nekas utt..

Bet cilvēki, kas saka visas šīs lietas, es esmu pārliecināts, ka daudz ko nesaprot par decentralizāciju, brīvā tirgus ekonomiku vai patieso vērtību.

Dibinātājs ‘Satoshi Nakamoto’ piekāpās, jo bija iecerējis saglabāt projekta pilnīgu decentralizāciju bez jebkādas cilvēku atkarības vai viena neveiksmes punkta iesaistīšanas. Un ja nu viņam pieder 1 miljons Bitcoins! Tas joprojām ir labāk nekā centrālās bankas, kas drukā neuzskaitītu summu fiat papīra naudas.

Un, protams, cilvēki zaudēs naudu, ja viņi spēlē azartspēles vai tirgo, BTC tirgi ir brīvie tirgi, un šī aktīvu klase ir viskorrelētākās aktīvu klases, kādas mēs esam redzējuši līdz šim, tāpēc, ja jūs spēlējat un tirgojat, jūs uzvarēsiet un zaudēsit.

Visbeidzot, punkts, ka BTC neko neatbalsta. Vai mēs zinām, kas atbalsta mūsu nacionālās valūtas, kas katru gadu tiek uzpūstas, pat līdz 13000% inflācija kā Venecuēla?

Atvainojiet, bet tie, kuri domā, ka BTC neko neatbalsta, viņi kļūdās. BTC atbalsta tā matemātika, pretestība cenzūrai un decentralizācija utt.

Lasīt: Kas ir Ponzi shēma & Vai Bitcoin ir Ponzi shēma?

2. Tikai Bitcoin fondi nelegālas darbības

Labi, es piekrītu, BTC vispirms tika izmantots jebkādām nelikumīgām darbībām, un tas bija īpaši iesaistīts darījumos ar zīda ceļš (tirgus laukums) bet es tajā neredzu neko sliktu. Es paskaidrošu, kāpēc tālāk šajā rakstā.

Vēlāk to izmantoja arī WikiLeaks, slavenais trauksmes cēlējs pasaulē, kad visas bankas pārtrauca viņu atbalstu.

WikiLeaks tagad pieņem anonīmus Bitcoin ziedojumus vietnē 1HB5XMLmzFVj8ALj6mfBsbifRoD4miY36v

– WikiLeaks (@wikileaks) 2011. gada 14. jūnijs

Bet neviens nerunā par to, kas notika pēc tam, šīs divas adopcijas faktiski virzīja Bitcoin uz galveno pieņēmumu, kad cilvēki sāka pirkt picas ar BTC. Kāpēc neviens to neapšauba?

Ja visas šīs nelegālās un likumīgās darbības tiek veiktas ar fiat valūtām visā pasaulē, netiek izteiktas balsis, nav uzdoti jautājumi, un mēs nedomājam pasludināt fiat nacionālās valūtas par krāpšanu, kas tiek izmantota nelikumīgiem mērķiem.

Visbeidzot, pateicoties šim izsaukumam, es neesmu redzējis nevienu HODLing fiat USD vai EUR, kurš būtu izteicis šādas piezīmes &# 128578;

Es sirsnīgi pateicos ASV valdībai, senatoram Makkeinam un senatoram Lībermenam par Visa, MasterCard, Payal, AmEx, Mooneybookers u.c. piespiešanu nelikumīgas banku blokādes izveidošanā pret @WikiLeaks sākot ar 2010. Tas mums lika ieguldīt līdzekļus Bitcoin – ar > 50000% atdeve. pic.twitter.com/9i8D69yxLC

– Aizstāvēt Asanža kampaņu (@DefendAssange) 2017. gada 14. oktobris

3. Bitcoin Mining izšķērdē enerģiju

Labi, ļaujiet man mēģināt vēlreiz un notīrīt putekļus – Bitcoin ieguve NAV enerģijas izšķiešana.

Bitcoin dod jums patstāvīgu naudu, izturību, nemainīgumu apmaiņā pret tik daudz enerģijas, ko protokols patērē, un, ja tās ir mazas lietas, iespējams, ka jūs esat palaidis garām visu lietu, kāpēc tika izveidots Bitcoin.

Arī atbrīvošanās no darba pierādīšanas, kas faktiski patērē daudz enerģijas, nav visgudrākais risinājums, tā vietā mums vajadzētu uzzināt labākus, ilgtspējīgākus, videi draudzīgākus veidus, kā apmierināt Bitcoin protokola nepieciešamību.

Daži pionieri patīk Standarta amerikāņu kalnrūpniecība jau ir sākuši ieviest ilgtspējīgus risinājumus, piemēram, atkritumu pārveidošanu enerģijā kriptogrāfijas ieguvei.

Visbeidzot, man patīk šie divi Andreas Antonopoulos tvīti, kas trāpījuši mērķī, lai iznīcinātu mītu, ka Bitcoin ieguve ir enerģijas izšķiešana.

Nē. Nemainīgums nav enerģijas izšķiešana. Ziemassvētku gaismas ir enerģijas izšķiešana

– Andreass ☮ &# 127752; ⚛ ⚖ &# 127760; &# 128225; &# 128214; &# 128249; &# 128273; &# 128745; (@aantonop) 2017. gada 19. novembris

Raksti par enerģijas patēriņu Bitcoin:

"Kundze, mani uztrauc jūsu grūtniecības gaita. Pašreizējā izaugsmes tempā jūsu vēders būs šīs ēkas izmērs tikai 5 gadus"

– Andreass ☮ &# 127752; ⚛ ⚖ &# 127760; &# 128225; &# 128214; &# 128249; &# 128273; &# 128745; (@aantonop) 2017. gada 16. decembris

4. Bitcoin ir miris, bezjēdzīgi, & Atbalsta augstas maksas utt.

Jā, visi kādreiz nomirs, nu un kas?

Bet, pat ja jūs vai es nomiršu, protokols var darboties. Tas ir tik izturīgs, pielāgoties spējīgs un spēcīgs, ka pārdzīvos jebkuru uzbrukumu, pateicoties sevis vadošajai un pašpietiekamajai matemātikai un kriptogrāfijai. Tā kā grūtības līdz tam laikam varētu samazināties, un daži cilvēki varētu atkal sākt to rakt savā datorā.

Neatkarīgi no tā, daudzi Bitcoin un kriptonauda hacks ir tik lieli kā Mt. Gox vai Monētu pārbaude utt., un Bitcoin turpināja augt spēcīgāk, kas par to runā daudz.

Var redzēt, cik reižu ir pierādīts, ka Bitcoin nekrologi ir nepareizi šeit.

Turklāt vienkārši tāpēc, ka maksas dažreiz ir augstas, tas to nedara bezjēdzīgi.

Bet nevajadzētu norakstīt Bitcoin, vienkārši aplūkojot tā pašreizējo stāvokli un augstās maksas, jo tas ir tikai laika jautājums, tā programmatūra attīstīsies un attīstīsies. Un tas ir sācis attīstīties arī tagad, palielinoties segwit pieņemšanai, jūs varat redzēt Bitcoin maksu tik zemu kā 1 Satoshis / baits.

Esam sasnieguši galveno pagrieziena punktu! &# 128588; $ BTC tx maksa tagad ir VISĀ LAIKĀ. Tagad mēs pirmo reizi redzam darījumus ar zemāku par 1 sat / baitu. Jūs varat nosūtīt #bitcoin par ~ 0,1 centu (~ 100 satoshis) par darījumu. &# 128071;&# 127881; &# 128079;#bitcoinisscaling #segwit pic.twitter.com/DZy7h5yYJK

– A v B (@ArminVanBitcoin) 2018. gada 22. februāris

Un ar turpmākiem jauninājumiem, piemēram, Šnora paraksti un zibens tīklsuc, tā lietojumu skaits tikai pieaugs.

5. Bitcoin ir dārgs & Es nevaru atļauties veselu BTC

Pietiek ar šo stāstījumu: “Bitcoin ir dārgs, un es to nevaru atļauties, tāpēc ļaujiet man paņemt dažus lētus Ripple un Cardano utt.”, Bet tā tam nevajadzētu būt.

Ja jūs nodarbojaties ar kriptovalūtas ieguldījumiem un jums nepieder Bitcoins, jūs to darāt nepareizi, tomēr tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu pirkt citas monētas, bet stāstījums par lētām un dārgām monētām ir vienkārši stulbs.

Daudzi cilvēki domā, ka viņiem jāpērk viens vesels BTC, bet tas tā nav. Bitcoin ir dalāms 10 ^ -8, tāpēc jūs varat iegādāties daudz Bitcoin frakciju par jebkuru naudu, kas jums ir.

Mazāko vienību sauc par Satoshi, un jūs varat iegādāties daudz satoshis arī USD 100-200. Lai uzzinātu Bitcoin dalāmību, skatiet šo rokasgrāmatu: kas ir Satoshi? Satoshi uz BTC & USD konvertētāji.

Saglabājiet savu 50-60% naudu BTC un ilgtermiņā nekļūdīsieties un glabājiet to drošībā aparatūras maciņos, piemēram, Ledger Nano S, un nepiekrītiet lētām monētām, jo ​​ļoti iespējams, ka daudzas lētas monētas var neredzēt citu dienu.

Es iesaku jums noskatīties šo īso pamācību par Bitcoin dalāmību un monetāro politiku.

Pērciet Bitcoin tūlīt

Es ceru, ka šis mītu iznīcinošais raksts par Bitcoin palīdzēs jums pieņemt labākus lēmumus un labāk izprast.

Dariet man zināmu, ja jūs zināt citus mītus, kas saistīti ar Bitcoin. Dalieties ar savām idejām un pieredzi komentāru sadaļā zemāk.

Dalieties tajā ar draugiem & ģimene, kas par to nezina!

Šeit ir daži citi ar rokām izvēlēti raksti, kas jums jāizlasa tālāk:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me