Mani pārpludina vaicājumi / e-pasts par to, kā piekļūt Bitcoin Gold un kur to pārdot.

Es esmu patiesi pārsteigta, zinot, cik daudzi vēlas nomest vai tirgot savu BTG un iegādāties citus altkīnus.

Un kāpēc gan ne? BTG projekts jau ir devis vairākus mājienus, ka tas ir ēnas altcoin. Ja jūs tā nedomājat, apmeklējiet manu iepriekšējo ziņu par Bitcoin Gold:

 • Bitcoin zelta dakša nāk: kā dubultot savus bitkīnus

Bet pirms es sāku stāstīt, kur pārdot savu Bitcoin Gold, es vēlos precizēt dažas lietas par šo Bitcoin Gold dakšiņu.

1. Bitcoin Gold dakša jau ir notikusi ap 24. oktobri plkst. 6 UTC bloku augstumā 491407. Tātad šajā laikā, ja jūsu BTC atradās seifā, kurā jūs kontrolējat savas privātās atslēgas, vai arī jums bija BTK BTG atbalstītā apmaiņā, tad jums ir tiesības piekļūt BTG vai pieprasīt to.

2. No šī brīža faktiskais cieta dakša uz blokķēdes nenotika; drīzāk tas bija a momentuzņēmums cietā dakša. Tas vienkārši nozīmē, ka momentuzņēmums no Bitcoin blokķēdes tika uzņemts bloka augstumā 491407 un BTC HODLers, kuriem tajā laikā bija BTC, varēs pretendēt uz BTG, kad būs reāls BTG bloku ķēde. Tātad, īsi sakot, šī momentuzņēmuma dakša darbojas tā, it kā tā būtu faktiskā dakša pašā blokķēdē.

3. Šī bija teorētiska cietā dakša, kuras pašlaik nav.

4. Tātad, kā biržas kreditē BTG saviem lietotājiem? Jūs nesaņemat īstu BTG. Jūs saņemat marķieri, kas pārstāv līdzvērtīgu BTG daudzumu, kas tiks ieskaitīts apmaiņas lietotājiem, kad BTG bloku ķēde būs tiešraidē. Bet joprojām ir BTG tirdzniecības nākotne šajās biržās.

5. Paredzams, ka BTG bloku ķēde sāk darboties 2017. gada 1. novembrī saskaņā ar viņu sākotnējo paziņojumu, taču es neredzu, ka tas notiek, jo viņiem tas nav grūts termiņš, kā to dala viņu vadošais devējs savā Slack.

BTG-Dev

6. Kopš šī raksta BTG nav izstrādājusi spēcīgu atkārtotas aizsardzības sistēmu. Šķiet arī, ka viņiem nav vajadzīgās zināšanas, lai to izdarītu, jo viņi vada a veltes programma palīdzībai.

7. BTC turētāji, kuri savas monētas tur tādos makos kā Exodus, Coinomi, Blockchain.info vai kaut kas līdzīgs, nevarēs piekļūt BTG, kamēr nebūs reāla bloka ķēde, kas, domājams, notiks novembrī..

8. Visbeidzot, daudzi lietotāji ir jautājuši, kādu cenu es gaidu par BTG. Es redzu, ka tā cena ir no 2% līdz 8% no BTC, ja ir pietiekami daudz infrastruktūras, piemēram, maki, valūtas maiņas vietas utt..

Piezīme: Gatavojieties pārdot savu BTG.

BTG Blockchain palaišanas datums: 2017. gada 12. novembris – 19:00 (19:00 UTC)

Tagad, kad jūs zināt precīzu Bitcoin Gold dakšas statusu (šīs rakstīšanas laikā), es domāju, ka ir saprātīgi jums pastāstīt par biržām, kur varat pārdot savu BTG, kad tas viss ir gatavs darbam.

Labākās vietnes, lai pārdotu Bitcoin zeltu

Binance

Binance

Binance, viena no populārākajām un visstraujāk augošajām biržām, ir izplatījusi arī BTG žetonus un atvērusi tirgus BTG tirdzniecībai..

Plašāku informāciju par Binance skatiet mūsu detalizētajā ceļvedī: “Binance kriptonauda: unikāla un strauji augoša kriptogrāfijas birža”.

Binance uzņēma ekrānuzņēmumu blokā 491 407 2017. gada 10. novembrī plkst. 01:20:39 (UTC laiks) un sāka tirgoties to lietotājiem tūlīt pēc.

Faktiskais BTG depozīts / izņemšana joprojām nav aktīva Binance, bet sagaida, ka tas būs pieejams, kad BTG blokķēde ir stabila un gatava.

Ja vēlaties tirgot BTG žetonus, Binance ir pieejami šādi tirdzniecības pāri (to var izdarīt tikai tad, ja Bitcoin Gold dakšas momentuzņēmuma laikā jums bija BTC par Binance):

 • BTG / BTC
 • BTG / ETH

Izlasiet Binance oficiālo paziņojumu par BTG

Pārdod BTG vietnē Binance

Čanelija

Changelly, kas ir viens no visvieglāk izmantotajiem kriptovalūtas maiņas veidiem, kas arī tagad ir uzskaitījis Bitcoin Gold.

Nepalaid garām @bitcoingold beidzot iekļauts Čanelijā! $ BTG ir pieejams apmaiņai par labākajām cenām vairāk nekā 70 kriptogrāfijas un VISA / Mastercard! pic.twitter.com/zThuTtSQBA

– Changelly.com (@Changelly_team) 2017. gada 14. novembris

Tie no jums, kas nezina par Changelly. Changelly ir ieguves baseina produkts, MinerGate, kas pierāda, ka pastāvīgi labi produkti tiek izlaisti kriptotelpā.

Viena no labākajām lietām par Changelly ir tā, ka jums nav jāveic garš pārbaude vai reģistrācija. Jūs vienkārši piesakāties ar savu e-pasta ID (vai jebkuru e-pasta ID) un sākat apmaiņu!

Pašlaik tas atbalsta vairāk nekā 70 kriptovalūtas kopā ar tādiem fiat pāriem kā USD / EUR. Tas ir viens no labākajiem un vieglāk izmantotajiem apmaiņas veidiem. Ja vēlaties uzzināt vairāk, skatiet Harsh pārskatu vietnē Changelly.

Kad jūs izmantojat Changelly, lai apmainītos ar kriptonauda, ​​Changelly robotprogrammatūras izveidot savienojumu reāllaikā dažām labākajām un aktīvākajām kriptovalūtu biržām tirgū, lai iegūtu vislabāko cenu.

Pārdod BTG vietnē Changelly

Bleutrade

Pēc Bitfinex, Binance pārtrauca Bitcoin zelta tirdzniecību, Bleutrade izrādījās labākā vieta, kur pārdot savu Bitcoin Gold. Mēs esam pārbaudījuši BTG deponēšanu Bleutrade un nomainījuši to pret BTG. Līdz šim tā ir labākā apmaiņa par jūsu Bitcoin Gold pārdošanu.

Apmeklējiet Bluetrade

HitBTC

HitBTC ir vairāku kriptovalūtu globāla tirdzniecības platforma, kas darbojas kopš 2013. gada. Viņiem arī ir oficiāli paziņots lai atbalstītu Bitcoin Gold pēcdakšiņu.

HitBTC saviem lietotājiem ir piešķīris BTG marķierus proporcijā 1: 1.

BTG faktiskā iemaksa / izņemšana joprojām ir aktīva vietnē HitBTC, un jūs varat to tirgot ar BTC un dažiem citiem pāriem.

Ja vēlaties tirgot BTG žetonus, HitBTC ir pieejami šādi tirdzniecības pāri (to var izdarīt tikai tad, ja Bitcoin Gold dakšas momentuzņēmuma laikā HitBTC jums bija BTC):

 • BTG / BTC
 • BTG / ETH

Šeit ir viņu verifikācijas politika un verifikācijas rokasgrāmata.

Izlasiet HitBTC oficiālo paziņojumu par BTG

Apmeklējiet HitBTC

Bitfinex

Bitfinex

Bitfinex ir viena no lielākajām Bitcoin biržām. Tāpat kā lielākā daļa lielāko BTC biržu, arī pēc dakšas Bitfinex nodrošināja savus BTC turētājus ar BTG žetoniem.

Tam Bitfinex ir ieviesis savus jaunos ķēdes sadalīšanas marķierus (CST), kas ļaus tirgotājiem tirgoties ar iespējamo Bitcoin Gold konsensa protokola aktivizēšanu un ieguvi.. Piezīme: Bitfinex piešķirs BTG tikai atlikumiem, kas ir lielāki vai vienādi ar 0,01 BTC.

BTG faktiskā iemaksa / izņemšana joprojām nav aktīva Bitfinex, taču sagaida, ka tā būs pieejama, kad BTG blokķēde ir stabila un gatava.

Ja vēlaties tirgot BTG žetonus, Bitfinex ir pieejami šādi tirdzniecības pāri (to var izdarīt, ja Bitcoin Gold dakšas momentuzņēmuma laikā jums bija BTC Bitfinex un arī noguldot jaunu BTC un apmainot tos CST):

 • BTG / BTC
 • BTG / USD

Izlasiet Bitfinex oficiālo paziņojumu par BTG

Apmeklējiet Bitfinex

YoBit

YoBit

YoBit ir Ķīnas birža, kas ir sākusi tirgot arī Bitcoin Gold. Tā oficiāli paziņoja par atbalstu Bitcoin Gold savā oficiālajā Twitter rokturis.

Izlasiet CoinSutra detalizēto pārskatu par YoBit apmaiņu.

Bitcoin zelta atlikumi tiks pievienoti 68 stundās (23. oktobrī, pirmdienā), taimeris: https://t.co/YSeNcCmOcW

BTC deps / wds tiks atspējoti pēc 65 stundām.

– Yobit.Net (@YobitExchange) 2017. gada 20. oktobris

Un, kā paziņots, tā ir kreditējusi BTG žetonus saviem lietotājiem un tā tirdzniecība ir sākusies vietnē YoBit.

YoBit ir gatavs Bitcoin Gold. Atlikumi tiks pievienoti 24-26 okt

– Yobit.Net (@YobitExchange) 2017. gada 12. oktobris

BTG faktiskā iemaksa / izņemšana joprojām nav aktīva vietnē YoBit, taču sagaidiet, ka tā būs pieejama, kad BTG blokķēde ir stabila un gatava.

Ja vēlaties tirgot BTG žetonus, vietnē YoBit ir pieejami šādi tirdzniecības pāri (to var izdarīt tikai tad, ja Bitcoin Gold dakšas momentuzņēmuma laikā jums bija BTC vietnē YoBit):

 • BTG / BTC
 • BTG / ETH

Apmeklējiet YoBIT

BitStar

BitStar ir vēl viena birža, kas ir sākusi BTG iepriekšēju tirdzniecību.

Tā ir ieskaitījusi BTG marķierus saviem lietotājiem proporcijā 1: 1, kā arī ieviesusi BTG tirdzniecības nosacījumus, pat ja momentuzņēmuma dakšas laikā biržā nebija BTC.. Lasiet šeit kā jūs to varat izdarīt.

BTG faktiskā iemaksa / izņemšana joprojām nav aktīva BitStar, taču sagaida, ka tā būs pieejama, kad BTG blokķēde ir stabila un gatava.

Ja vēlaties tirgot BTG žetonus, BitStar ir pieejami šādi tirdzniecības pāri (to var izdarīt, ja Bitcoin Gold dakšas momentuzņēmuma laikā jums bija BTC BitStar un arī noguldot jaunu BTC tūlīt, izmantojot to BTG Split / Merge funkcija):

Izlasiet BitStar oficiālo paziņojumu par BTG

Apmeklējiet BitStar

BitFlyer

BitFlyer, viena no lielākajām Bitcoin biržām Japānā pēc apjoma, ir atklājusi arī savus BTG plānus. Tā ir aprēķinājusi un ieskaitījusi BTG lietotāju kontos attiecībā 1: 1, bet tirdzniecība vēl nav sākusies.

BTG faktiskā iemaksa / izņemšana joprojām nav aktīva BitFlyer, taču sagaidiet, ka tā būs pieejama, kad BTG blokķēde ir stabila un gatava.

Šeit ir viņu plānu plāns:

Bitflyer

Izlasiet BitFlyer oficiālo paziņojumu par BTG

Apmeklējiet BitFlyer

Vēl dažas apmaiņas / maki, kas atbalsta Bitcoin Gold

Ir vēl dažas apmaiņas / maki un ieguves baseini, kas ir ieinteresēti atbalstīt Bitcoin Gold. Bet šķiet, ka viņi slepeni ir paziņojuši par savu atbalstu. Es nevarēju atrast būtisku oficiālu informāciju no viņiem, tāpēc neesmu tos uzskaitījis.

Tiklīdz es saņemšu konkrētāku oficiālu informāciju, es atjaunināšu šo sarakstu, tāpēc uzmaniet šeit CoinSutra.

Secinājums

Iepriekš esmu dalījies, ka dakšas ir neatņemama decentralizētās naudas sistēmas sastāvdaļa, tāpēc par tām nav jāuztraucas vai jābaidās.

Drīzāk es domāju, ka viņi ir iespēja kriptogrāfijas lietotājiem kļūt nobriedušākiem, lai izprastu šo kriptogrāfisko sfēru, kā arī kā izturības pārbaudi Bitcoin.

Visbeidzot, lieki piebilst, ka būs interesanti redzēt, kā no šejienes noris BTG stāsts.

Tātad tas ir viss no manas puses šajā rakstā.

Ir pienācis laiks uzzināt no jums: kuru BTG biržu izmantojat? Vai jūs pārdodat savu BTG vai HODLING to? Informējiet mani zemāk esošajos komentāros!

Nākamais: es publicēšu maka sarakstu, caur kuru jūs varat pieprasīt savu BTG, ja momentuzņēmuma dakšas laikā jūs būtu turējis savu BTC savā kontrolē..

Piezīme: Teorētiski Bitcoin Gold dakša jau ir notikusi ap 24. oktobri plkst. 6:00 pēc UTC bloka augstumā 491407. Tātad, ja jūs tagad pārsūtāt savu BTC, jūs, iespējams, nesaņemsiet BTG, jo dakša jau ir notikusi. Drīzumā publicēsim papildu norādījumus attiecībā uz pieprasījumu iesniegt BTG, izmantojot seifus. Priecīga dakša ��

Lasīt:

 • Pilnīgs ceļvedis, kā pieprasīt Bitcoin zeltu virsgrāmatā Nano S
 • Kā pieprasīt savu bezmaksas Bitcoin Gold [BTG] no jebkura maka

Ja jums patika šī ziņa, neaizmirstiet to kopīgot vietnē Twitter & Facebook!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me