Než se bitcoin stal slavným, lidé věřili, že bitcoin je anonymní. Ale protože je vše zaznamenáno na veřejně sdílené globální účetní knize (blockchain), není to vlastně vůbec anonymní!

Vězte, že pokud necháte digitální stopu (například nákup bitcoinů s ID), pak je to jen otázka dostatečného času a zdrojů k de-anonymizaci vašich transakcí na bitcoinovém blockchainu.

A proto stále více lidí hledá způsoby, jak zvýšit svou anonymitu při interakci se sítí bitcoinů. Spousta lidí chce vědět, jak mohou získat bitcoiny bez použití ID.

Některé společnosti na podporu těchto požadavků nabízejí anonymní nákup / prodej bitcoinů. A také existují určité triky a tipy, kterými byste se měli řídit, abyste zůstali v anonymitě.

Abych uspokojil potřeby těchto uživatelů, dnes budu diskutovat o nejlepších způsobech nákupu bitcoinů bez ID.

Je však třeba mít na paměti, že nic není oběd zdarma, a tato další anonymita je spojena s náklady. Tyto metody jsou o 5–10% nákladnější než jiné běžné způsoby nákupu bitcoinů.

To znamená, pojďme začít!!

Nejlepší 9 způsobů, jak nakupovat bitcoiny bez identifikace & Anonymně

1. CEX

CEX.io je burza registrovaná v USA, která umožňuje uživatelům nakupovat krypto v hodnotě 100 $ / den bez nutnosti jakéhokoli ID. To platí také při nákupu pomocí kreditní / debetní karty.

  • Podporované měny: USD, EUR, RUB, GBP, USDT, BTC, GUSD, OMG, ONT, ONG, USDT, ADA, USDC, NEO, PLYN, BAT, ATOM, XTZ, MATIC, LINK, WABI
  • Podporované způsoby platby: kreditní karta, debetní karty, SEPA, ACH, FasterPayments, Skrill, Qiwi

Přečtěte si recenzi CEX.io a zjistěte více o této populární platformě.

Navštivte CEX (Koupit BTC bez ID)

2. CoinMama

CoinMama je nejlepší volbou pro začátečníky k anonymnímu nákupu bitcoinů. Bitcoiny v hodnotě 150 $ si můžete zakoupit pomocí debetní / kreditní karty bez I.D. Nemusíte prokazovat žádný průkaz totožnosti, díky čemuž je při malých nákupech super nečinný. Naše recenze Coinmama pokrývá všechny aspekty této populární izraelské krypto platformy.

Navštivte CoinMama

3. LocalCryptos

Localcryptos je tržiště typu peer-to-peer, které k transakci na platformě nevyžaduje žádné ID. Má na místě kupce a prodejce v téměř 15 000 městech po celém světě.

Můžete se setkat s prodejci online a provést obchod online nebo offline. Můžete platit v hotovosti nebo jim poslat peníze bankovním převodem nebo PayPal nebo SEPA nebo přímým bankovním vkladem (vše záleží na prodejci).

Peněženka je nevázaná, což vám dává kontrolu nad vašimi prostředky a platformy fungují jako správce úschovy. Poplatky jsou předem definovány a činí 0,25% pro tvůrce trhu a 0,75% pro kupujícího.

Pozor: Nezapomeňte zkontrolovat reputaci prodejce; vyšší reputace znamená důvěryhodnějšího prodejce.

Připojte se k LocalCryptos

4. Nákup osobě osobě

Toto je možná jeden z nejvíce nevyužitých triků k nákupu bitcoinů bez ID. Jak se adopce bitcoinů zvyšuje, můžete potkat spoustu lidí, kteří bitcoiny vlastní, a můžete je vlastně požádat, aby vám bitcoiny prodali přímo. Budete překvapeni, když zjistíte, že mnoho z nich vás může prodat za směnnou cenu nebo dokonce za tržní cenu, protože ušetří peníze na zdanění. Měli byste také zkontrolovat některé z těchto výměn p2p, kde najdete další možnosti.

Ujistěte se, že k získání finančních prostředků používáte jednu z těchto nejlepších bitcoinových peněženek.

5. Bitcoinové bankomaty

Bitcoinové bankomaty

Trend bitcoinových bankomatů není příliš rozšířený. Ale stále je to jeden z nejlepších způsobů nákupu bitcoinů bez identifikačního čísla. Některé bankomaty BTC nevyžadují zveřejnění vaší identity a nevyžadují identifikaci obličeje ani otisku prstu.

Z takových bankomatů si můžete jednoduše koupit bitcoiny výměnou za fiat měnu.

Bitcoinový bankomat vás požádá o naskenování vaší veřejné adresy a převede BTC na tuto adresu v ekvivalentu fiat, který jste na ni uložili. V některých případech, pokud nemáte veřejnou adresu, stačí vybrat možnost „nemají adresu“ a bankomat vám vygeneruje papírovou peněženku (pokud tuto funkci podporuje).

Zkontrolujte, zda má vaše země bankomat s bitcoiny

6. Bitsquare (aka BISQ)

Bitsquare

Bitsquare je peer-to-peer tržiště pro kryptoměny, jako jsou bitcoiny. Jedná se o plně decentralizovanou burzu, která nevyžaduje žádné jméno, ID e-mailu ani ověření.

Aby byla skutečně anonymní sítí typu peer-to-peer, používá Tor a nedrží na svých serverech ani ve svém účtu fiat nebo bitcoiny. Každý aspekt této výměny je decentralizovaný, od zadání objednávky přes přiřazení objednávky k jejímu provedení.

V současné době podporuje 126 kryptoměn (včetně BTC) a je k dispozici na platformách Windows, Mac a Linux, ale objemy obchodů jsou nízké.

Jak Bitsqaure funguje, je nad rámec tohoto článku. Ale v budoucnu bude CoinSutra pokrývat všechny důležité aspekty Bitsquare…

Poznámka: Bitsquare byl nedávno rebrandován na Bisq kvůli problémům s autorskými právy.

Zde je úvodní video Bitsquare:

Stáhněte si Bitsqaure

7. Místní obchodník s myceliem

Mycelium Místní obchodník

Mycelium Local Trader vám přináší Mycelium, což je populární bitcoinová peněženka. Jedná se o funkci zabudovanou do mobilní aplikace Mycelium a je celosvětově dostupná. Využívá polohu vašeho telefonu k připojení k obchodníkům v okolí a vytváření seznamu prodejců, kteří jsou v aplikaci.

Kupující a prodávající se osobně setkávají, aby si vyměnili hotovost / bitcoiny, a pro použití Mycelium není vyžadováno ID nebo ověření. Zde je oficiální průvodce krok za krokem abychom vám pomohli s nákupem bitcoinů od místního obchodníka Mycelium.

Pozor: Ujistěte se, že prodejce před vámi potvrdí příjem hotovosti v aplikaci Mycelium a poté bude obchod proveden automaticky.

Stáhněte si aplikaci Mycelium z Google Play

8. Zeď mincí

Zeď mincí

Wall of Coins je také jedním z nejlepších způsobů, jak získat bitcoiny bez zveřejnění vaší identity.

Jedná se především o hotovostní systém, kde kupující musí jít a vložit hotovost do banky.

Prodejce bitcoinů, který má pobočku banky poblíž vás, vám poskytne podrobnosti o svém bankovním účtu. Poté můžete navštívit nejbližší pobočku banky a vložit hotovost. Jakmile potvrdí vklad, mince, které jsou drženy v úschově, vám budou uvolněny.

Stejně jako LBC jsou poplatky stanovovány jednotlivými prodejci.

Wall of Coins nyní působí v USA, Kanadě, Brazílii, Německu, Lotyšsku, Polsku a na Filipínách.

Podívejte se na Wall of Coins

9. ShapeShift nebo Changelly Exchange

ShapeShift nebo Changelly Exchange

Další populární způsob nákupu bitcoinů je prostřednictvím ShapeShift nebo Changelly.

Oba nejprve nevyžadují ověření ID.

Changelly však vyžaduje, abyste se zaregistrovali pomocí e-mailového ID, ale můžete použít alias. ShapeShift nepotřebuje e-mail. Osobně používám Changelly pro jejich konkurenční směnné kurzy a viditelnou historii transakcí pro sledování.

Ale tato metoda vyžaduje, abyste měli podpůrné altcoiny jako LTC / ETH / DASH / atd. vyměnit za BTC. Pokud máte altcoiny, můžete si bitcoiny koupit během několika sekund bez ověření.

Podívejte se na Changelly

Závěr: Nakupujte bitcoiny anonymně

Všechny výše popsané metody nevyžadují, abyste k nákupu bitcoinů používali ověření ID, ale i přesto vás pomocí sofistikovanějších technik můžete sledovat. Někdy vás může identifikovat vaše IP adresa nebo soukromá wi-fi, kterou používáte.

Nebo můžete někde online náhodou zveřejnit svoji bitcoinovou veřejnou adresu. Nebo vás prodejce může vystopovat z čísla vašeho mobilního telefonu nebo vozidla, když jste se s nimi dohodli tváří v tvář fiat / bitcoin.

Toto jsou možné metody demaskování anonymity, takže pro vážnější uživatele bitcoinů vám doporučuji přečíst si našeho průvodce 6 způsobů, jak provádět nevystopovatelné transakce s bitcoiny.

V blízké budoucnosti se CoinSutra připravuje na sdílení osvědčených způsobů anonymního obchodování s bitcoiny. Neustále tedy kontrolujte všechny nejnovější tipy a triky!

Pokud znáte nějaké anonymnější způsoby nákupu / prodeje bitcoinů, rád bych je slyšel v sekci komentáře níže.

Líbí se vám tento příspěvek? Sdílejte to se svými přáteli na Facebooku & Cvrlikání!!

Zde jsou ručně vybrané články, které si můžete přečíst dále:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me