Firma izstrādā DAG konsensa tehnoloģiju un ARKnet, decentralizētu lietojumprogrammu platformu.

Ņujorka / 2019. gada 12. augusts / Apollo fonds paziņo par Apollo 2020, uzņēmuma ceļvedi nākotnei pēc blokķēdes. Galvenā iniciatīva ir DAG (virzīts aciklisks grafiks) izstrāde, padarot Apollo par vienu no pirmajiem kriptovalūtas projektiem, lai izveidotu decentralizētu, pēcblokķēdes konsensa tehnoloģiju.

Fonds attīstīs: decentralizētu lietojumprogrammu infrastruktūru ARKnet; gudras līguma iespējas; tokenizācijas platforma; Apollo Cloud, decentralizēts mākoņu glabāšanas pakalpojums; un nacionālās valūtas iniciatīva Āfrikā sadarbībā ar ADF grupu.

ARK: DAG konsensa protokols

“Apollo 2020. gada vīzija ir kļūt par nākamās paaudzes kriptovalūtu pēcbloku ķēdē. Mēs izstrādājam post-blockchain izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju (DLT), pamatojoties uz DAG (virzītā acikliskā grafika) vienprātības progresīvajiem principiem, ”saka biznesa attīstības direktors Stīvs Makkula. “Šī tehnoloģija izvirzīs Apollo iespējas virs konkurences. Ar paredzamo TPS (darījumi sekundē) vismaz vienu miljonu, Apollo piedāvās iespējas, kas šodien pārspēj jebko tirgū. ”

Virzītais acikliskais grafiks (DAG) darbojas kā savstarpēji savienotu zaru tīkls, kas vairākos aug uz āru

virzienos. Darījumus var apstiprināt lieluma secībā ātrāk, vienlaikus paliekot decentralizētiem, jo ​​katrs mezgls apstiprina tikai iepriekšējo.

DAG priekšrocības ietver:

 • Augsti darījumi sekundē (TPS)
 • Zema darījumu maksa
 • Nano darījumi un mikromaksājumi
 • Mērogojamība

DAG atrisina mērogojamības, augsto maksu un ilgo apstiprināšanas laiku problēmas. Ar DAG fonds centīsies:

 • Atrisiniet esošo DLT mērogojamības problēmas
 • Atšķiriet Apollo platformu no tradicionālās uz bloka virsgrāmatas bāzes krātuves, izmantojot uzlabotu esošo DAG balstīto protokolu versiju
 • Apstrādāt vismaz vienu miljonu TPS (darījumi sekundē).

ARKnet: Decentralizēta lietojumprogrammu infrastruktūra

Fonds attīsta ARKnet – decentralizētu lietojumprogrammu (dapp) infrastruktūru Apollo ekosistēmā. Tas ļaus izveidot decentralizētu internetu bez pašreizējo blokķēdes sistēmu ierobežojumiem. ARKnet būs visspēcīgākā decentralizēto lietojumprogrammu infrastruktūra tirgū. Tas piedāvās tādas priekšrocības kā drošība, pārredzamība un neatlaidība darbības procesos.

Dapps decentralizē informāciju, kas padara datus nemaināmus un pasargātus no ārējiem traucējumiem.

Tokenizācijas platforma

Apollo komanda vēlas pilnībā izmantot jaunas decentralizētas, pēcblokķēdes infrastruktūras potenciālu.

“Mēs uzsāksim uzlabotu tokenizācijas platformu, kas ļauj ātri un efektīvi izsniegt nevainojamus viedos līgumus,” saka Makkula. “Tas ļaus apmainīt žetonus tieši mūsu decentralizētajā apmaiņā (DEX). Apollo maks var darboties arī kā ICO un žetonu pārdošanas platforma tūlītējai līdzekļu vākšanai. ”

Apollo cenšas būt tokenizācijas līderis, parādot:

 • Ātrāks ātrums
 • Augstāks TPS (darījumi sekundē)
 • Izdošana ar vienu klikšķi
 • Vienkāršākās viedo līgumu iespējas
 • Nākotnes droša tehnoloģija

Apollo mākonis

Apollo Cloud kļūs par vienu no pirmajām decentralizētajām, gandrīz neierobežotajām mākoņu glabāšanas sistēmām. Tas būs pieejams un praktisks.

Šī decentralizētā failu glabāšanas sistēma ļaus ikvienam nopelnīt maksu, sadalot cietā diska vietu ar vienu klikšķi. Lietotāji var droši uzglabāt gandrīz neierobežota izmēra failus, izmantojot decentralizācijas drošību un privātumu.

Izmantojot tradicionālo mākoņkrātuvi, piemēram, Dropbox, lietotāji ir spiesti paļauties uz centralizētu uzņēmumu ar stingriem noteikumiem un līgumiem, pasaules tiesībaizsardzības prasību ievērošanu, KYC prasībām, kā arī uz centralizētiem serveriem, kas ir neaizsargāti pret personāla un hakeru manipulācijām un piekļuvi tiem..

Lietotāju personiskā informācija un sensitīvie faili ir uzņēmuma rokās. Turklāt pašreizējās decentralizētās iespējas ir ļoti ierobežotas ar to atbilstošo blokķēdi. Lielums ir ierobežots, un krātuve ir pretrunīga, jo, noņemot lietotāja vadītos mezglus, tiek noņemta arī informācija. Turklāt izmaksas ir astronomiski augstas, salīdzinot ar tradicionālajām metodēm, un nav praktiskas vairākiem vai lieliem failiem.

Šeit ir Apollo Cloud funkcijas:

 • Dati tiek saglabāti tīklā
 • Lietotāji var saglabāt savu informāciju, kā arī radīt iespēju citiem saglabāt datus
 • Lietotāji var nopelnīt maksu, sniedzot krātuves pakalpojumus

Nacionālās valūtas iniciatīva

Apollo arī koncentrēsies uz patiesas masveida ieviešanas panākšanu, izmantojot savas nacionālās valūtas iniciatīvu. Sākotnējais mērķis ir Āfrikas kontinents, kur fonds ir sadarbojies ar ADF grupu, lai visām 54 kontinenta valstīm sniegtu 1,2 miljardus.

Fonds izstrādā rīkus masveida adoptēšanai, tostarp vienkāršu seifa lietotni. Mobilajā lietotnē būs QR kods, kā arī tirgotāja funkcijas. Tas palīdzēs Apollo iegūt tirgotāju pieņemšanu visā pasaulē.

Lai iegūtu atjauninājumus, apmeklējiet Apollo fondu:

Twitter:     @ApolloCurrency

Telegramma: @apolloofficialannouncements

Kontaktpersona: [email protected]

Šis ir apmaksāts iesniegtais paziņojums presei. Blockgeeks neapstiprina un nav atbildīgs par zemāk iekļautajiem materiāliem un nav atbildīgs par jebkādiem bojājumiem vai zaudējumiem, kas saistīti ar šajā rakstā minētajiem produktiem vai pakalpojumiem. Blockgeeks aicina lasītājus pašiem veikt pētījumus, rūpīgi pārbaudot preses relīzē minēto uzņēmumu, produktu vai pakalpojumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me