Tradicionālām centralizētām biržām ir liela nozīme kriptogrāfijas telpā, ļaujot lietotājiem ātri un intuitīvi pirkt un pārdot kriptovalūtas. Tomēr ar ērtībām, ko sniedz centralizēts pakalpojums, nāk daži trūkumi. Tradicionālās apmaiņas ir parādījušas, ka viņiem ir tendence uz drošības nepilnībām, piemēram, uzlaušanu un izkrāpšanu, kas investoriem un tirgotājiem ir izmaksājusi miljoniem dolāru un ir atturējusi iespējamos kriptogrāfijas entuziastus pievienoties skatuvei.

Par laimi ir alternatīva, kas katru dienu kļūst arvien populārāka. Decentralizētas kriptogrāfijas apmaiņas, piemēram, DEx.top ļauj lietotājiem ērti pirkt un pārdot Ethereum un ERC-20 žetonus, vienlaikus dodot viņiem iespēju turēties pie saviem līdzekļiem savā makā. Šodien mēs uzzināsim par DEx.top apmaiņu un kā to izmantot, lai arī jūs varētu pasargāt sevi no centralizētās apmaiņas likstām.

Inkubē Bitmains DEx.top pati par sevi ir decentralizēta apmaiņa, kuras pamatā ir Ethereum tīkls. Atšķirībā no citiem, depozīti, kas veikti DEx.top biržā, tiek nosūtīti uz viedo līgumu, kurā pasūtījumi jāparaksta ar jūsu saistītā maka privāto atslēgu. Šī metode nodrošina, ka citi nevar izņemt līdzekļus vai veikt darījumus bez jūsu atļaujas, pat ja pati apmaiņa ir apdraudēta. Oficiālā DEx.top vietne skan:

“DEx.top nav jūsu līdzekļu glabāšanas vai piekļuves, kā arī jūsu privātās atslēgas. Tas ir tikai pasūtījumu saskaņošanas pakalpojums un likviditātes avots. ”

Kamēr līdzekļu apmaiņa notiek Ethereum blokķēdē, visas citas darbības veic biržas ārpus ķēdes virsgrāmata, kas nodrošina tūlītēju pasūtījumu veikšanu, atcelšanu, saskaņošanu un izpildi.

Tā kā DEx.top decentralizētai tirdzniecībai izmanto Ethereum blokķēdi, tirdzniecību ir iespējams veikt tikai ar Ethereum bāzes marķieriem, kas nozīmē, ka citas kriptogrāfijas valūtas, piemēram, BTC un LTC, vai fiat valūtas, piemēram, USD un EUR, pašlaik nav pieejamas. Tomēr DEx.top plāno pievienot BCH, EOS, RSK un citas ekosistēmas kopā ar citiem starpķēžu risinājumiem.

Ņemot vērā to, ka DEx.top mijiedarbojas tieši ar blokķēdi, jums tai būs jāpiekļūst, izmantojot Ethereum maku. To var viegli izdarīt, izmantojot MetaMask Ethereum seifa paplašinājumu, kas ļaus jums mijiedarboties ar DEx.top un citiem dApps, izmantojot jūsu pašreizējo pārlūkprogrammu..

Apskatīsim, kā DEx.top darbojas!

1. daļa – instalējiet Metamask

Pirmā lieta, kas jums jādara, lai sāktu izmantot DEx.top apmaiņu, ir lejupielādēt un instalēt MetaMask. Mums ir lielisks ceļvedis par MetaMask lietošanu, tāpēc noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu “Kā lietot MetaMask".

2. daļa – reģistrējiet kontu

Kad esat iestatījis MetaMask, ir pienācis laiks reģistrēt savu DEx.top kontu.

1. darbība: Dodieties uz DEx.top vai noklikšķiniet šeit

2. darbība: Klikšķis “Pierakstīties”, Lai izveidotu jaunu kontu

3. solis: Aizpildiet nepilnības, izmantojot savu attiecīgo informāciju

4. solis: Piekrītiet noteikumiem un nosacījumiem un noklikšķiniet uz “Pierakstīties

5. darbība: Iesūtnē jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu. Klikšķis “Apstipriniet savu kontu”, Lai apstiprinātu, ka jūsu e-pasta adrese aktivizē jaunizveidoto kontu.

3. daļa – piesakieties

1. darbība: Kad esat pārbaudījis savu e-pasta adresi, noklikšķiniet uz “Ielogoties

2. darbība: Aizpildiet savu e-pastu un paroli un noklikšķiniet uz “IelogotiesVēlreiz

Jūs tiksiet novirzīts uz sava konta informācijas paneli.

4. daļa – iesiet maku

Tagad, kad esat izveidojis DEx.top kontu, vēlēsities iemaksāt līdzekļus. Atšķirībā no tradicionālajām biržām, DEx.top nav piekļuves jūsu līdzekļiem. Tā vietā jums ir jāpiesaista sava MetaMask maka adrese vai adreses viedajam līgumam, kurā jums būs jāparakstās katrs darījums ar privāto atslēgu. Kad esat saistījis adresi, minēto adresi nevar izmantot citā DEx.top kontā.

1. darbība: Klikšķis “Atlikumi

2. darbība: Tagad, lai saistītu savu adresi, noklikšķiniet uzIet uz saistošo adresi

3. solis: Klikšķis “Saista jaunu adresi

4. solis: Ievadiet savu Ethereum adresi (MetaMask to, iespējams, aizpildīs automātiski) un noklikšķiniet uz “Saistīt jaunu adresi”

5. darbība: Tiks parādīts MetaMask logs, kurā tiks parādīts aicinājums saistīt adresi. Lai to apstiprinātu, noklikšķiniet uz “Parakstīties”

Tagad lapā Atlikumi varat redzēt, ka jūsu adrese ir veiksmīgi piesaistīta. Tagad ir pienācis laiks iemaksāt savus naudas līdzekļus. Ja neesat finansējis savu MetaMask maku, tagad ir pienācis laiks to darīt. Jūs varat nosūtīt ETH un ERC-20 žetonus uz maku, lai sāktu tos tirgot.

5. daļa – noguldījumu līdzekļi

1. darbība: Izvēlieties vēlamo marķieri vai ETH un noklikšķiniet uz “depozīts

2. darbība: Ievadiet summu, kuru vēlaties pārskaitīt uz viedo līgumu, un noklikšķiniet uz “Depozīts”

3. solis: MetaMask uznirstošais logs liks jums pieņemt darījumu. Klikšķis “Iesniegt

Depozīta vēstures sadaļā jūs varat redzēt, ka darījums tagad tiek apstiprināts

6. Daļa – Tirdzniecības kripto (pirkt&Pārdot)

Tagad, kad jūsu seifs ir finansēts un piesaistīts DEx.top biržai, ir pienācis laiks sākt tirdzniecību! Ir svarīgi atzīmēt, ka atšķirībā no citām decentralizētajām biržām depozīta gāzes maksu sedz pats DEx.top.

1. darbība: Klikšķis “Tirdzniecība

2. darbība: Atlasiet tirgu, kurā vēlaties tirgoties. Lai to izdarītu, labajā slejā atlasiet vienu no marķieriem.

DEx.top ļauj tirgot ERC-20 žetonus uz ETH, tāpēc, izvēloties jebkuru pāri, jūs pērkat vai pārdodat šo marķieri ar / par ETH. Šajā piemērā mēs izvēlamies PAL (pirmais sarakstā), kas nozīmē, ka mēs varam nopirkt PAL ar ETH vai pārdot to par ETH.

 

Zem tirgus sadaļas un diagrammas redzēsiet sleju Pirkt (1) un Pārdodiet (2). Ja vēlaties iegādāties ERC-20 marķieri ar ETH, izmantojiet sadaļu Pirkt un, ja vēlaties pārdot ERC-20 marķieri ETH, izmantojiet sadaļu Pārdod. Mēs nopirksim ERC-20 marķieri.

3. solis: Pievienojiet cenu, kuru vēlaties maksāt (varat noklikšķināt uz "Zemākā pārdošana" iespēja izvēlēties zemākā pārdošanas vai augstākā pirkuma pasūtījuma cenu). Izvēlieties summu, kuru vēlaties pirkt vai pārdot. Kopējais lauks tiks aprēķināts no diviem iepriekšējiem laukiem. Visbeidzot, izvēlieties laiku, kurā vēlaties, lai pasūtījums būtu derīgs. Kad tas viss ir izdarīts, noklikšķiniet uz "Pērciet" vai "Pārdod"

7. daļa – Izņemt līdzekļus

Kad esat iegādājies vēlamo marķieri vai kriptovalūtu, atlikumus lapā varat izņemt līdzekļus atpakaļ seifā. DEx.top pašlaik absorbē maksu par izņemšanu no gāzes, lai veicinātu agrīnu lietošanu.

1. darbība: Vēlreiz dodieties uz sadaļuAtlikumi”Sadaļā

2. darbība: Izvēlieties valūtu, kuru vēlaties izņemt, un noklikšķiniet uz “Izņemt

3. solis: Ievadiet summu, kuru vēlaties izņemt, un noklikšķiniet uz “Izņemt

4. solis: MetaMask uznirstošais logs liks jums pieņemt darījumu. Klikšķis “Iesniegt

Kad sāksies izņemšana, to varēsit skatīt arī sadaļā Izņemt vēsturi.

Tas ir tas, kā pirkt un pārdot Ethereum un ERC-20 žetonus biržā DEx.top. Ja jums ir kādi papildu jautājumi, nekautrējieties sazināties ar viņu klientu atbalsta dienestu, kurš ir aktīvs visu diennakti Telegrammas kanāls.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me